Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Spor prezidentů

Erdogan vyhrožuje Evropě! Zeman: Turecko nepatří do EU

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan svými ostrými výroky na adresu Evropské unie dokazuje, že Turecko do EU nepatří, řekl dnes prezident Miloš Zeman. Erdogan se podle něj snaží unii vydírat výhružkami, že vpustí do Evropy uprchlíky, jinou kartu ale turecký prezident v ruce nemá, uvedl Zeman na tiskové konferenci po návštěvě Olomouckého kraje.

Jaromír Nohavica
Aktualizováno Předevčírem 10:14
měl by ho ocenit?

Nohavica nejspíš dostane od Zemana vyznamenání! Souhlasíte?

Písničkář Jarek Nohavica možná dostane od prezidenta Miloše Zemana státní vyznamenání. Hlava státu to naznačila při své cestě po Olomouckém kraji.

video neúspěšní kandidáti

Házení vajíček na prezidenta? Tohle si myslí Zemanovi soupeři!

O tom, zdali je házení vajíček na prezidenta trestným činem, se v poslední době diskutovalo často. Jak by ale zareagovali neúspěšní prezidentští kandidáti z první přímé prezidentské volby, kdyby se taková situace stala jim samotným v pozici prezidenta? Požadovali by tvrdé potrestání výtržníka nebo by nad celou situací jen mávli rukou?

Prásk.tv píše:

Karel Gott a Miloš Zeman - 1
čtěte o tématu Miloš Zeman na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořídit si vlastní bydlení na hypotéku je letos komplikovanější. Rezervujte si nízkou sazbu!

V závěru roku dosáhly dlouhodobě klesající úrokové sazby hypoték svého dna a letos začínají pomalu růst.

krize v koalici

Spojenci se sešli: Zeman si pozval Babiše kvůli dluhopisům

Ministr financí Andrej Babiš (ANO) na Pražském hradě jednal s prezidentem Milošem Zemanem o nynější roztržce kolem korunových dluhopisů, mluvili také o nedávném sněmu ANO. Babiš slíbil, že Sněmovně své obchodní transakce písemně vysvětlí. Řekl to novinářům po setkání se Zemanem.

video neúspěšní kandidáti

Jak by se zachovali prezidentští kandidáti v kauze Forejt? ANKETA

Kauza kolem hradního protokoláře Jindřicha Forejta nedávno zahýbala českými médii i širokou veřejností. Jak by takovou situaci řešili v případě zvolení ostatní kandidáti z první přímé prezidentské volby, jsme se jich vyrazili zeptat.

Stánek na sjezdu

Zeman už má první podpisy do voleb. Od politiků ČSSD

Prezident Miloš Zeman současně se svou kandidaturou oznámil také to, že se nebude ucházet o podporu žádné politické strany a nasbírá potřebných 50 tisíc podpisů.

Miloš Zeman - 3
Aktualizováno 10.3. 2017 15:30
Využil právo veta

Prezident vetoval další zákon! Blokuje novelu o ochraně přírody

Prezident Miloš Zeman v pátek využil práva veta a jak avizoval dopředu, vrátil Poslanecké sněmovně zákon o ochraně přírody a krajiny. Už v únoru na půdě Sněmovny poslance vyzýval, aby schválili senátní verzi zákona, která zaváděla mírnější opatření, než původní poslanecký návrh. Sněmovna ale jeho přání nevyslyšela.

Miloš Zeman oznamuje kandidaturu - 1
Aktualizováno 10.3. 2017 21:15
Tisková konference prezidenta

Miloš Zeman oznámil, proč bude kandidovat. Nepovede kampaň!

Miloš Zeman na mimořádné tiskové konferenci z Pražského hradu oznámil, že znovu půjde do prezidentské volby. Zminil důvody pro i proti, které při svém rozhodování zvažoval. Slíbil, že nebude útočit na své protivníky a nepovede žádnou předvolební kampaň.

Zeman, Sobotka a Horáček
Aktualizováno 10.3. 2017 06:51
ohlasy politiků

Reakce na Zemana: Horáček připomněl jeho virózy, urážky a lži

Miloš Zeman svým oznámením, že bude znovu kandidovat v prezidentských volbách, většinou ostatní politiky nepřekvapil. Některé potěšil, jiné naopak. Promptně už reagoval Zemanův asi nejvážnější protikandidát Michal Horáček. Prohlásil, že "přišel čas vystavit mu účet za virózy, urážky a lži". Andrej Babiš se anopúak raduje a Zemana považuje za favorita voleb...

Miloš Zeman právě oznámil, že bude znovu kandidovat
Aktualizováno 10.3. 2017 07:35
Večírek na Hradě

ANO! Zeman oznámil, že bude znovu kandidovat na prezidenta!

Prezident Miloš Zeman svým příznivcům oznámil, že bude znovu kandidovat na hlavu státu. Na Pražský hrad Zeman pozval přibližně tisícovku svých "věrných", kteří se vše dozvěděli jako první. Dnes kandidaturu oznámí oficiálně na tiskové konferenci.