Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lidový dům
19.10.
Kauza Altner

Kde vzali peníze? ČSSD prý může obří dluh splatit Altnerovým hned!

Dluhy zahlcení sociální demokraté prý mají připravené prostředky na úhradu dluhu dědicům zesnulého advokáta Zdeňka Altnera. Ten na ČSSD vysoudil téměř 338 milionů korun. Altnerovi pozůstalí straně navrhli, že pokud stáhne své dovolání k pravomocnému rozsudku, dají jí čtyři měsíce na urovnání dluhu.

Miloš Zeman - 2
aktualizováno 16.10.
anketa Prezident Miloš Zeman

Zemanovy šokující výroky: "Do příště nastuduji další vulgarismy!"

K*nda, zm*d, pitomec, zk*rvit. Český prezident Miloš Zeman rád zaujme své posluchače košilatým slovníkem, ale i různými kontroverzními prohlášeními. Při poslední příležitosti v Českém rozhlase oznámil, že vyznamená bojovníky proti zm*dům. Jakými hláškami ale obohatil veřejný prostor v posledních letech?

Miloš Zeman hovoří před velvyslanci
aktualizováno 16.10.
zm*d v přímém přenosu

Zeman rozdělil národ! Hulvát, tvrdí jedni. Má "koule", chválí ho druzí

Prezident Miloš Zeman v pondělním pořadu Českého rozhlasu 20 minut Radiožurnálu opět šokoval. Znovu si totiž neodpustil vulgární výrazy a v přímém přenosu řekl, že vyznamená bojovníky proti ekonomickým zm*dům. Reakce lidí na sebe nenechaly dlouho čekat.

Prásk.tv píše:

Závěr prezidentské párty
čtěte o tématu Miloš Zeman na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč a jak investovat do vzdělání?

Investice do vzdělání je opodstatněná z mnoha důvodů.

Andrej Babiš a Tomáš Petřiček na tiskové konferenci
aktualizováno 16.10.
ministr zahraničí

Tomáš Petříček se stal ministrem zahraničí. Prozradil svoje priority

Miloš Zeman v úterý jmenoval nového ministra zahraničí. Jana Hamáčka, jehož pověření řízením rezortu prezident v pondělí zrušil, nahradil jeho náměstek Tomáš Petříček (ČSSD). Nový ministr zahraničí představil svoje vize a priority.

Miloš Zeman v Přerově
aktualizováno 15.10.
Vulgární výrazy

Prezident v rádiu opět mluvil sprostě. Po ku*dách vytasil zm*dy!

Prezident Miloš Zeman v rozhovoru pro Český rozhlas už podruhé mluvil vulgárně. Poté, co před několika lety sprostě urazil ruskou skupinu Pussy Riot (ku*da sem, ku*da tam), nyní řekl, že vyznamená bojovníky proti zm*dům.

Setkání prezidentů V4 v Tatrách
12.10.
důležité setkání

Summit V4 v Tatrách, prezidenti řešili nejen budoucnost EU

Prezidenti Česka, Slovenska, Maďarska a Polska se v rámci summitu Visegradské čtyřky setkali ve slovenských Tatrách. Během dvoudenní schůzky se bavili třeba o budoucnosti Evropské unie i sociální a ekonomické politice. A stihli se i pobavit, lídři se totiž proletěli v americkém vrtulníku a zavzpomínali na staré časy.

Miloš Zeman, Tomáš Petříček
aktualizováno 04.10.
Jednání na Hradě

Zeman se sešel s Petříčkem. Jmenovat by ho mohl za týden

Prezident Miloš Zeman na Pražském hradě přijal kandidáta na ministra zahraničí Tomáše Petříčka. Ten po jednání novinářům oznámil, že by ho prezident mohl jmenovat příští týden.

Briefing Miloše Zemana
04.10.
Rozhodnutí ČIŽP

Hrad dostal za pálení trenýrek napomenutí. Porušil zákon

Hrad dostal za pálení rudých trenýrek od České inspekce životního prostředí (ČIŽP) napomenutí. Prezident Miloš Zeman podle vyšetřovatelů porušil zákon, jedná se prý ale spíše o "banální záležitost". Rozhodnutí není pravomocné.

Tomáš Petříček
03.10.
Místo tajemníka poradcem

Petříček chce pravidelné schůzky se Zemanem. Poche může radit

Kandidát na ministra zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) počítá s pravidelnými konzultacemi s prezidentem Milošem Zemanem. Na čtvrteční schůzce chce s hlavou státu probrat své priority v oblasti zahraniční politiky a vyslechnout prezidentovy názory, včetně jeho pohledu na další uplatnění Miroslava Pocheho (ČSSD).

Babiš, Zeman, Poche
aktualizováno 02.10.
Pravidelná schůzka

Zeman se sešel s Babišem. Řešili volby a funkci ministra zahraničí

Prezident Miloš Zeman v úterý večer přijal na zámku v Lánech premiéra Andreje Babiše. Hlavním tématem schůzky bylo zřejmě jmenování nového ministra zahraničí, na kterého je nominován sociální demokrat Tomáš Petříček.