Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Miloš Zeman
Aktualizováno Předevčírem 21:12
Královéhradecký kraj

"Nejsem čínský agent!" bránil se prezident při návštěvě kraje

Klopýtnutí prezidentova vyslance, velká bezpečnostní opatření i lekce masáže srdce. Taková byla prezidentova třídenní návštěva Královéhradeckého kraje. Dnes se Miloš Zeman například podíval na záchranu pacienta z podvěsu vrtulníku, ale jelikož pršelo, bylo to jen z tepla hangáru.

Miloš Zeman - Hradec Králové - 3
Aktualizováno 16.2. 2017 21:39
program návštěva kraje

Včera Zeman zkoušel auto, dnes dohlíží na těsnění! Co bude dál?

Prezident Miloš Zeman má třídenní návštěvu Královéhradeckého kraje opravdu pestrou. Zatímco včera usedl za volant nového modelu Škoda Kodiaq, dnes si prohlíží těsnění aut. Ještě ho čeká několik setkání a hurá do Jaroměře.

Výjezd do kraje

Prezident se sešel s hejtmanem, pak si vyzkoušel Škodu Kodiaq

Prezident Miloš Zeman dnes zavítal na třídenní návštěvu Královéhradeckého kraje. V úvodu pokáral hejtmana za špatný stav památek a pak hned navštívil Škodu Auto ve Vrchlabí. Protože prezident hůře chodí, na jeho cestu dohlíží tým lidí. Jenže tentokrát potřebovali pomoc málem oni sami.

Prásk.tv píše:

Karel Gott a Miloš Zeman - 1
čtěte o tématu Miloš Zeman na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Spojte lyžování s kulturním zážitkem a navštivte unikátní Špindlerovské ledárium

Již druhou zimní sezónu můžete v největším krkonošském středisku navštívit unikátní Špindlerovské LEDÁRIUM u horní stanice šestisedačkové lanovky Pláň. Tématem ledových soch je letos „Čtvero ročních dob".

Miloš Zeman na návštěvě Královéhradeckého kraje
Aktualizováno 15.2. 2017 14:44
Anketa Prezident překvapil

"Stovka za den v nemocnici vás nezabije," Zeman hájil poplatky

Prezident Miloš Zeman při návštěvě Královéhradeckého kraje vyjádřil názor, že byla chyba zrušit regulační poplatek za hospitalizaci v nemocnici. Podle Zemana jeho zrušení způsobilo zdravotnictví výpadek ve výši dvou miliard, které se mohly použít na zvýšení platů zdravotních sester a pečovatelek.

Zákaz kouření v restauracích - anketa
Aktualizováno 14.2. 2017 19:59
Protikuřácký zákon

Prezident podepsal zákaz kouření. Co na to říkají štamgasti? ANKETA

Prezident Miloš Zeman podepsal protikuřácký zákon. Od konce května se tak nebude smět kouřit ve vnitřních prostorách všech restaurací a hospod. Vyrazili jsme se zeptat, co na tuto novinku říkají hospodští štamgasti!

Velký přehled

Nejen zákaz kouření, prezident podepsal další důležité zákony!

Prezident Miloš Zeman v úterý podepsal hned třináct zákonů, které tak mohou vstoupit v platnost. Kromě zákazu kouření v restauracích a barech podepsal Zeman třeba větší ochranu seniorů při vyšetřování trestných činů, rozšíření pravomoci státním orgánům zabavit zločincům majetek nebo zákon, který ministerstvo zdravotnictví dává právo zakázat zpětný vývoz léků z České republiky.

Miloš Zeman_kouření
Aktualizováno 14.2. 2017 13:42
kuřáků se nezastal

Zeman podepsal zákaz kouření v hospodách. Začne platit v květnu

Prezident Miloš Zeman podepsal protikuřácký zákon. Od konce května se tak nebude smět kouřit ve vnitřních prostorách restaurací, divadel či kin.

Andrej Babiš a Miloš Zeman
Aktualizováno 14.2. 2017 12:43
zákon o střetu zájmů

Zeman hájí Babiše. U Ústavního soudu napadl "Lex Babiš"

Prezident Miloš Zeman napadl u Ústavního soudu zákon o střetu zájmů přezdívaný lex Babiš. Norma, která omezuje přístup firem vlastněných členy vlády k některým státním podporám, je podle něj protiústavní, porušuje zákaz diskriminace na základě majetku.

Miloš Zeman - 2
Aktualizováno 11.2. 2017 20:50
Prohlídka Na Bulovce

Prezident Miloš Zeman musel do nemocnice na vyšetření!

Prezident Miloš Zeman byl v nemocnici Na Bulovce. "Pan prezident přijel na vyšetření," potvrdil mluvčí nemocnice Na Bulovce Martin Šalek. Podle hradního mluvčího šlo o preventivní prohlídku.

Miloš Zeman na běžkách - 1
Aktualizováno 8.2. 2017 21:02
Prezidentská dovolená

Zeman zase na běžkách: I ve stopě chrání prezidenta bodyguardi!

Prezident republiky Miloš Zeman si na své chalupě v Novém Veselí na Žďársku užívá zimní dovolené. V létě si tam oblíbil výlety na člunu, v zimě navzdory své nemoci zase běžky.

Obchodní sdělení

Komunikujte se svým vozem