Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

nová celebrita

Kajínek vyrazil za partnerkou do Brna, roli celebrity si užívá

Propuštěný vrah Jiří Kajínek odjel z Prahy do Brna a teď žije u svojí partnerky. Všude ho pronásledují novináři a fanoušci, kteří se s ním fotí a žádají ho o podpisy. Kajínek tvrdí, že se jako celebrita cítí dobře, protože dvacet let seděl na samotce.

Nové velitelství NATO
Aktualizováno Předevčírem 21:15
slavnostní ceremoniál

NATO má nové velitelství, Zeman vynechal jedno společné focení

Vlajky 28 členských zemí i modrá vlajka NATO dnes v podvečer poprvé vystoupaly na stožáry před novým komplexem centrály Severoatlantické aliance v Bruselu. NATO tak za účasti svých premiérů a prezidentů převzala od belgické vlády nový rozsáhlý komplex pro svou bruselskou centrálu. Mluvčí upozornil na to, že český prezident vynechal jeden bod programu, důvod ale neuvedl.

Sedmiletá podmínka

Kajínek znovu za mřížemi? Stačí málo a vrátí se do vězení!

Prezident Miloš Zeman sice podepsal milost pro Jiřího Kajínka, ale se sedmiletou podmínkou. Za její sebemenší porušení se může vrátit za mříže. Co všechno Kajínek na svobodě nesmí?

Prásk.tv píše:

Jiří Kajínek
čtěte o tématu Miloš Zeman na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

Pilný, Zeman, Babiš
Aktualizováno 24.5. 2017 20:59
Nový ministr financí

"Závist," komentoval Zeman odvolání Babiše, jmenoval Pilného

Prezident Miloš Zeman na Pražském hradě odvolal Andreje Babiše z funkce ministra financí. Jeho nástupcem jmenoval poslance Ivana Pilného. Odvolání Babiše z vlády navrhl začátkem května premiér Bohuslav Sobotka.

Ivan Pilný vystřídá Andreje Babiše
Aktualizováno 24.5. 2017 17:04
Ministerstvo financí

Moudřejší ustoupí, komentoval na Hradě své odvolání Babiš

Prezident Miloš Zeman dnes odvolá vicepremiéra a ministra financí Andreje Babiše z vlády. Na jeho místo pak jmenuje poslance Ivana Pilného. Novým místopředsedou vlády se stane ministr životního prostředí Richard Brabec. Andrej Babiš již dorazil na Hrad.

Jiří Kájínek zamířil po propuštění z vězení do Prahy
Aktualizováno 24.5. 2017 09:59
prezidentská milost

Kajínkův první večer: Rande s blondýnou pod Karlovým mostem

Po 23 letech byl propuštěn jeden z nejznámějších českých vězňů, před věznicí na něj čekaly zástupy lidí. Po krátkém rozhovoru ale Jiří Kajínek nasedl do vozu a rychle zmizel, aby si užil první chvíle svobody. Kam mířily jeho první kroky?

Zemanovo rozhodnutí

Kajínek je volný díky tomuto dokumentu! Přečtěte si milost

Jiří Kajínek je po dlouhých 23 letech na svobodě. Prezident Miloš Zeman mu udělil milost a prominul mu tak zbytek doživotního trestu. Přečtěte si Zemanovo rozhodnutí o Kajínkově propuštění.

Miloš Zeman oznamuje kandidaturu - 3
Aktualizováno 23.5. 2017 21:02
Nový ministr

Konec vládní krize: Zeman odvolá Babiše ve středu, jmenuje Pilného

Prezident Miloš Zeman odvolá ministra financí Andreje Babiše ve středu. Místo něj jmenuje poslance Ivana Pilného, informoval mluvčí Hradu Jiří Ovčáček.

Jiří Kajínek hovoří s novináři po propuštění z vězení
Aktualizováno 23.5. 2017 14:58
Je na svobodě!

Jiří Kajínek opustil vězení! V zeleném tílku a s úsměvy na tváři

Jiří Kajínek opustil před 14. hodinou brány rýnovické věznice. Ven vyšel v zeleném tílku, s úsměvy na tváři. Na svobodu se dostal po 23 letech. Prezident Zeman mu dopoledne udělil milost.

prezidentská milost

Čekání na Kajínka: Blíží se průlom a doručení milosti?

Věznice Rýnovice u Jablonce nad Nisou je v obležení novinářů už pátý den. Nejznámější doživotně odsouzený vězeň Jiří Kajínek čeká na podpis a doručení prezidentské milosti. Ta do věznice zatím nedorazila. Všichni ale očekávají, že by brzy mohl nastat průlom, mluvčí prezidenta totiž svolal na úterý tiskovou konferenci.