Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Miloš Zeman, Karel Srp
Aktualizováno Včera 13:41
Karel Srp

Zeman chce Srpa v radě Ústavu totalit. Rozhodne o tom Senát

Prezident Miloš Zeman navrhl do rady Ústavu pro studium totalitních režimů dlouholetého předsedu Jazzové sekce Karla Srpa. O návrhu bude rozhodovat Senát. Počátkem roku Zeman neprosadil Srpa do Etické komise pro ocenění účastníků protikomunistického odboje.

Prezidentská flotila vyplula
Aktualizováno 6.7. 2017 21:39
zemanova dovolená

Prezidentská flotila vyplula. Zeman v plavkách mával fanynkám

Prezident Miloš Zeman si užívá dovolenou na Vysočině. Dnes došlo na tradiční vyjížďku ve žlutém člunu na rybník v Novém Veselí. Doprovázeli ho bodyguardi v dalších loďkách. Na hladině se tak objevila celá prezidentská flotila.

Slova obdivu

Zeman píše Donaldu Trumpovi: Dopis plný obdivu a chvály

Na 4. červenec připadá jeden z nejdůležitějších amerických svátků - Den nezávislosti. Při této příležitosti poslal Miloš Zeman americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi gratulační telegram. Uvedl v něm, že Češi jsou odhodláni bojovat za společné hodnoty a napomáhat v osvobození světa od zla terorismu.

Prásk.tv píše:

Jiří Kajínek
čtěte o tématu Miloš Zeman na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

šokující slib

Konec sviní: Zeman slíbil, že už tak politiky označovat nebude

Prezident Miloš Zeman dnes při zahájení návštěvy Vysočiny slíbil, že omezí nevybíravé verbální projevy vůči jiným politikům. Na setkání s krajskými zastupiteli také řekl, že EU chybí silné vedení respektovaných politiků vzbuzujících důvěru a koncepční politika. Zeman nedávno hrubě napadl premiéra Bohuslava Sobotku ČSSD, jehož kritizoval za nedodržení koaliční smlouvy.

Miloš Zeman
Aktualizováno 28.6. 2017 17:28
PŘIVÍTÁNÍ PREZIDENTA

Zemana na Vysočině vítají urážlivé malůvky na ulicích! VIDEO

Prezident Miloš Zeman ve středu dopoledne zahájil návštěvu Vysočiny. Lidé v Jihlavě mu ale připravili překvapení, které se mu asi příliš líbit nebude. Na chodníky tam totiž malují červené trenky – symbol, který proslavila skupina Ztohoven, když ho vyvěsila na Hradě místo prezidentské standarty.

Pochybná medaile
Aktualizováno 25.6. 2017 21:04
Pochybná medaile

Hasič si vymyslel, že zachránil dítě. Dostal i medaili od prezidenta

Takový případ ještě královéhradečtí policisté neřešili. Zabývají se totiž udělením Zlatého záchranářského kříže dobrovolnému hasičovi Milanu Zadrobílkovi. Tomu udělil cenu v květnu na Pražském hradě prezident Miloš Zeman za záchranu života ročního dítěte. Jenže se ukázalo, že hasič nejspíš ve skutečnosti nic takového neudělal a jedná se o výmysl.

vysoké pokuty

Zaměstnávání na černo bude obtížnější. Zeman podepsal zákon

Pravidla agenturního zaměstnávání se zpřísní. Agentury budou muset zaplatit půlmilionovou kauci, pokud budou chtít nabízet své služby. Předpokládá to novela zákona o zaměstnanosti, kterou dnes podepsal podle informací Hradu prezident Miloš Zeman. Norma také umožní postih skrytého zajišťování pracovníků.

Zeman a Sobotka na Hradě
Aktualizováno 23.6. 2017 10:03
anketa na ostří nože

"Jako svině!" vmetl Sobotkovi Zeman! Premiér mu to drsně vrátil

Prezident Miloš Zeman se ve čtvrtek obul do premiéra Bohuslava Sobotky a v pořadu Týden s prezidentem ho nepřímo označil za "svini". Reagoval tak na fakt, že premiér zařídil odvolání vicepremiéra Andreje Babiše z vlády.

Miloš Zeman
Aktualizováno 22.6. 2017 14:21
žofínské fórum

Zeman mluvil o českých zájmech, řekl, kdy je porušovaná suverenita

Prezident republiky Miloš Zeman se dnes zúčastnil v pražském Paláci Žofín zahájení Žofínského fóra, jehož tématem je "Český národní zájem". Zeman prozradil, kdy je podle něj narušovaná suverenita naší země.

Rodina
Aktualizováno 21.6. 2017 12:51
velké změny

Zeman podepsal nové klíčové zákony! Potěší rodiny i důchodce

Prezident Miloš Zeman ve středu schválil další důležité zákony. Dotknou se hlavně rodin s dětmi, ale třeba i důchodů. Pět nových zákonů podepsala hlava státu i v pondělí.