Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Debata - Kandidáti na prezidenta
10.01.
Debata TN.cz

Kandidáti na prezidenta otevřeně: Co řekli o svých partnerkách?

Už v pátek mohou Češi volit nového prezidenta a na webu TN.cz se ve středu konala debata kandidátů. Přišlo jich všech osm kromě Miloše Zemana, který pozvání odmítl. Kromě seriózních témat přišla řeč třeba i na partnerky zájemců o Hrad.

Výměna manželek - Veronika a Jana
aktualizováno 08.02.
Premiérový díl

Život po Výměně: Veronika pořád nevaří! A jak to bylo s alkoholem?

Ve středu večer jste mohli sledovat další premiérový díl reality show Výměna manželek. Tentokrát si musela Veronika poradit v domácnosti plné pavouků a lahví alkoholu. Jana na druhé straně čelila kritice v romské rodině, za kterou letěla až do Irska.

Mohammed Bello Abubakar
22.10.
Hledá další

Stařík z Nigérie má 97 manželek! Zvládnout mu je pomáhá Alláh

Dvaadevadesátiletý Nigerijec radí mužům, aby neměli příliš mnoho žen. A ví, o čem mluví! Vzal si jich totiž už 97, ale myslí si, že stačí jen dvě. Má ale "božské poslání", proto hledá další budoucí nevěsty.

Prásk.tv píše:

Manželky slavných fotbalistů
čtěte o tématu manželky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Výměna manželek: Spálená sekaná a popraskané párky! - 3
aktualizováno 17.02.
Výměna manželek

ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Zažehnala manželskou krizi Ivany a Jirky?

V posledním díle Výměny manželek se znovu setkaly naprosto rozdílné rodiny. Na jedné straně byla Irena s manželem Radkem a sedmi dětmi. Na druhé Ivana s Jiřím, kteří doma řeší manželskou krizi a zůstávají spolu jen kvůli 6leté Nikolce. Co se od natáčení v rodině změnilo?

Výměna manželek rozhovor
aktualizováno 18.06.
jak žijí?

VÝMĚNA PO NATÁČENÍ: Lenka má jasno, kde je problém!

Jak se mají páry po natáčení Výměny manželek? Reportér TV Nova navštívil jednu z rodin a vyzpovídal je, jak se mají co jim výměna dala.

Asadova manželka a choť prezidenta Lukašenka
aktualizováno 18.08.
fotogalerie

Utajené manželky diktátorů: Která dojí krávy a která je jako perla?

O jejich politice toho víme dost, ale své soukromí si chrání a je plné záhad. Co ale nejvíc střeží, jsou jejich manželky. Víte například, že manželka běloruského diktátora Lukašenka umí podojit krávu, protože vyrostla v JZD?