Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dopravní nehoda na ulici K Říčanům - 1
17.03.
Zrádné počasí

Sníh komplikuje dopravu! Silnice kloužou, tvoří se dlouhé kolony

Počasí především Čechách komplikuje dopravu. Na silnicích leží čerstvý sníh, který navíc může namrzat. Silničáři i meteorologové varují řidiče, aby byli opatrní a co nejvíce obezřetní. Stále platí výstraha ČHMÚ před náledím.

Tramvajová doprava v Praze zkolabovala
aktualizováno 23.02.
Jezděte metrem

V Praze kolabovala MHD! Kolona tramvají se táhla přes centrum

V centru Prahy v pátek odpoledne kolabovala tramvajová doprava. Příčinou byla prasklá kolej a dopravní nehody. Tramvaje stály v kolonách přes celé centrum i na objízdných trasách. Podle nejnovějších odhadů oprava závady potrvá až do jedné ráno.

Hustý provoz - 1
aktualizováno 21.02.
Srážka jako špunt

Nehoda na okruhu ucpala západ Prahy, kolona měla kilometry

Dopravu v Praze ve středu ráno výrazně zkomplikovala nehoda dvou osobních aut, náklaďáku a dodávky na Pražském okruhu. Karambol mezi dálnicemi D5 a D1 vedl ke vzniku mnohakilometrových kolon.

Prásk.tv píše:

Žena na silnici
čtěte o tématu kolona na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Úvěry budou dražší, banky přitvrzují

ČNB zvedá úroky a zdražují se úvěry. Pokud vám na vašich penězích záleží, není na co čekat. Vyberte půjčku hned. Dívejte se po bankách, které jsou k vám férové, mají jasné podmínky a ceny bez dalších poplatků. Že takových moc není a nevíte kde hledat?

Dopravní nehoda Třinec
aktualizováno 15.02.
Hromadná srážka

V nemocnici zemřel chlapec (10), který se zranil při nehodě v Třinci

V ostravské nemocnici zemřel desetiletý chlapec, který utrpěl vážná zranění při hromadné nehodě na Třinecku. Ve středu dopoledne narazil polský kamion do kolony aut, zranilo se dohromady pět lidí.

Protesty taxikářů proti uberu na nábřeží
aktualizováno 12.02.
Protest proti uberu

Taxikáři blokovali dopravu v Praze! V koloně uvízly i tramvaje

Protestující taxikáři dorazili po 16. hodině na nábřeží, kde začali kroužit mezi Rudolfinem a Národním divadlem. Kolona taxíků záhy začala způsobovat dopravní komplikace. Taxikáři zablokovali silnice i tramvajové koleje. Akce se podle magistrátu účastní zhruba tisíc vozů.

Hromadná dopravní nehoda blokuje dálnici D1
aktualizováno 08.01.
Dopravní komplikace

D1 u Brna ucpala srážka čtyř dodávek a dvou náklaďáků

Hromadná nehoda čtyř dodávek a dvou nákladních aut v pondělí ráno pořádně zkomplikovala dopravu na dálnici D1 u Brna. Auta směrem na Ostravu stojí v dlouhých kolonách.

Kolona při výjezdu z podzemních garáží
22.12.
vyzkoušeno za vás

Horor v nákupních centrech. Jak dlouho trvá vyjet z garáží? VIDEO

Předvánoční nákupní horečka vrcholí a znát je to především v okolí nákupních center. O tom, že v podzemních garážích můžete nyní strávit až desítky minut navíc, se můžete přesvědčit v našem videu!

Nehoda - 2
aktualizováno 14.11.
dopravní komplikace

Dálnice D5 ve směru na Prahu téměř stojí. Srazila se tu čtyři auta

Hromadná dopravní nehoda zkomplikovala dopravu na dálnici D5 na půltém kilometru ve směru na Prahu. Srazila se tady čtyři osobní auta.

Osobní auto se čelně srazilo s kamionem - 5
aktualizováno 25.10.
hořící kamion

Auto vjelo do protisměru. Řidič nepřežil srážku s kamionem

Požár na silnici mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem zablokoval dopravu. Srazil se zde osobním automobil s kamionem a ten začal hořet. Na místě byla odkloněna doprava a tvoří se kolony. Řidič osobního automobilu srážku nepřežil.

Hromadná nehod na D6 - 9
aktualizováno 18.10.
Dopravní komplikace

Dálnici D6 ochromilo sedm nehod blízko u sebe, tvořily se kolony

Trojice dopravních nehod ve středu ráno ochromila provoz na dálnici D6 směrem na Prahu. Mezi čtvrtým a šestým kilometrem dálnice se totiž odehrály tři samostatné dopravní nehody, do kterých se celkem zapletlo kolem deseti aut. Později se v okolí staly další čtyři nehody. Na místě se několik hodin tvořily kolony.