Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hromadná nehoda na Pražském okruhu - 17
aktualizováno 15.06.
Velká galerie Hromadná srážka

Auta na Pražském okruhu skončila na sobě, kolony v obou směrech!

Hromadná nehoda pěti aut asi hodinu po pátečním poledni ochromila provoz na jižní části Pražského okruhu. Ve směru na dálnici D1 auta stála kvůli nehodě, v opačném směru provoz houstnul kvůli "čumilům".

Dopravní nehoda - ilustrační
aktualizováno 13.06.
Srážka dvou aut

Vážná nehoda ucpala důležitý tah na severu Čech, tvořily se kolony

Vážná nehoda na hlavním tahu mezi Teplicemi a Karlovými Vary ve středu vpodcečer výrazně zkomplikovala dopravu na severu Čech. Po srážce dvou aut se na místě v obou směrech začaly tvořit kolony.

Nehoda na D46 u Držovic - 1
aktualizováno 22.05.
galerie hromadná srážka

Dálnice stála! Nehodu odnesli tři lidé, řidič kamionu přehlédl kolonu

Vážná dopravní nehoda v úterý zablokovala provoz na dálnici D46 u Prostějova, směr na Olomouc byl neprůjezdný až do 17 hodin. Řidič kamionu nedobrzdil, když dojížděl kolonu. Dvě auta před sebou zdemoloval. Zranili se celkem tři lidé.

Prásk.tv píše:

Žena na silnici
čtěte o tématu kolona na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Nehoda lamborghini na 152. kilometru dálnice D1
21.05.
Dopravní komplikace

Lamborghini při nehodě na D1 ohnulo svodidla, dálnice stála

Nehoda černého luxusního sporťáku značky Lamborghini v pondělí po poledni zkomplikovala provoz na dálnici D1 u Velkého Meziříčí na Žďársku. Auto navíc bouralo v opravovaném úseku dálnice.

Kolony na dálnici D1
aktualizováno 03.05.
Dopravní komplikace

Hromadná nehoda pěti aut ucpala D1, kolona měřila kilometry

Hromadná nehoda čtyř osobních a jedné dodávky zablokovala ve čtvrtek po poledni dálnici D1 ve směru na Ostravu. Auta se srazila na 67. kilometru poblíž sjezdu na Loket. Na místě se okamžitě vytvořila několikakilometrová kolona.

Hustý provoz - 1
aktualizováno 16.04.
Komplikace pro řidiče

Doprava u Prahy kolabovala! Tvořily se dlouhé kolony

Doprava na okrajích Prahy ráno a dopoledne kolabovala. Řidiči na Pražském okruhu popojížděli v kolonách, zdržení se šplhalo až přes hodinu. Situaci komplikovala především nehoda v Lochkovském tunelu.

Šílenec se otočil na dálnici do protisměru
aktualizováno 14.04.
video riskoval životy

Šílenec na D1 vyjel z kolony do protisměru! Kolem se řítila auta

Naprosto šílený manévr předvedl na dálnici D1 nezodpovědný řidič, který ohrozil nejen sebe, ale i další lidi v okolních autech. Nebavilo ho už čekat v koloně, tak přejel přes středový pás do protisměru, kde vjel mezi auta, která se tam míhala rychlostí kolem 130 kilometrů v hodině. Jen zázrakem se nikomu nic nestalo.

Nehoda zablokoval dálnici D1
aktualizováno 08.04.
kolaps na D1

Nehoda čtyř aut blokovala dálnici D1, doprava na Prahu stála

Dálnici D1 zablokovala nehoda čtyř vozidel. Stala se na 35. kilometru u Ostředku na Benešovsku. Provoz ve směru na Prahu byl přerušen přibližně na hodinu a na místě se tvořily kolony, před šestou se podařilo dálnici opět zcela zprůjezdnit.

Nehoda na D1 - Fotografie z místa nehody z kamer a ilustrační fotografie
04.04.
Dopravní kolaps

Nehoda v zúžení ochromila D1, kolona měřila 10 kilometrů!

Provoz na dálnici D1 směrem na Prahu zkomplikovala ve středu ráno nehoda tří osobních aut na Benešovsku. Srážka se sice obešla bez zranění, ale auta nabourala v zúženém úseku, takže místo ucpala jako zátka.

Dopravní nehoda na ulici K Říčanům - 1
17.03.
Zrádné počasí

Sníh komplikuje dopravu! Silnice kloužou, tvoří se dlouhé kolony

Počasí především Čechách komplikuje dopravu. Na silnicích leží čerstvý sníh, který navíc může namrzat. Silničáři i meteorologové varují řidiče, aby byli opatrní a co nejvíce obezřetní. Stále platí výstraha ČHMÚ před náledím.