Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

komplikace v praze

Na Jižní spojce se srazily dva kamiony. Na místě se tvoří kolony

K nehodě dvou nákladních aut na Jižní spojce vyjížděli po osmé hodině ráno pražští hasiči. Ke srážce došlo ve směru na Barrandovský most na sjezdu na Spořilov. Na místě se tvoří kolony.

Nehoda na Pražském okruhu
Aktualizováno 3.6. 2017 00:30
Srážka u Vestce

Vážná nehoda na Pražském okruhu, doprava zkolabovala

V pátek před osmou hodinou večer došlo na Pražském okruhu k hromadné nehodě nejméně čtyř osobních aut. Srážka úplně zastavila provoz směrem k dálnici D1 a na místě se tak okamžitě vytvořila dlouhá kolona.

Nehoda kamionu a dodávky na D5
Aktualizováno 14.4. 2017 20:38
Nehody na D1

D1 blokovaly ve směru na Brno nehody, auta stála dlouhé hodiny

Hlavní dopravní tepna v České republice, dálnice D1, byla mezi Prahou a Brnem částečně uzavřena. Na 164. km ve směru na Brno se srazily dva kamiony. Směr na Brno byl zcela neprůjezdný, ve směru na Prahu je uzavřený levý jízdný pruh. Auta v kolonách stály od 9 hodiny, nehoda byla odstraněna až kolem 14 hodiny. Doprava kolabovala i na okolních silnicích.

Prásk.tv píše:

Žena na silnici
čtěte o tématu kolona na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Od června na STK se stočeným tachometrem neprojdete!

Jak stát bojuje proti přetáčení tachometrů? Odpovědnost přenáší na nové majitele. Pokud jste si koupili stočené auto, na STK vás teď vyhodí.

D1
Aktualizováno 8.3. 2017 20:52
Dálniční trable

Řidičům na D1 zase tečou nervy, problémy hlásí i D8. A bude hůř!

Kolony, nehody a nervy řidičů na pochodu - tak to momentálně vypadá na dálnici D-1. Na několika úsecích totiž opět začaly stavební práce.

Doprava po výpadku Strahovského tunelu houstne - 8.11. 8:44
Aktualizováno 8.11. 2016 13:01
technické problémy

Dopravní kolaps v Praze: Uzavírka Strahovského tunelu ucpala město

Kvůli technické poruše musel být v úterý krátce před sedmou hodinou uzavřen Strahovský tunel v Praze. Doprava v hlavním městě kolabovala.

Nehoda na silnici R10 - 4
Aktualizováno 17.10. 2016 10:37
hromadná srážka

Na dálnici D6 se srazilo třináct aut! Kolony měly přes deset kilometrů

Hromadná nehoda šesti aut se stala v pondělí kolem půl sedmé ráno na dálnici D6 mezi Novým Strašecím a Prahou. Asi o hodinu později se o několik desítek kilometrů dál srazilo další sedm aut. Vytvořily se několikakilometrové kolony.

Kamion smetl auto silničářů
Aktualizováno 26.9. 2016 16:44
dopravní nehoda

Kamion smetl silničáře! Dálnice D5 na trase Praha - Rozvadov stojí

Dálnice D5 ve směru na Německo je na 64. kilometru kvůli vážné dopravní nehodě uzavřena. Kamion zde srazil automobil silničářů upozorňující na práce na silnici a zablokoval celou silnici. Před nehodou se tvoří kilometrové kolony, provoz je odkloněn přes EXIT 62.

Kůň na silnici
Aktualizováno 7.9. 2016 14:16
Bělouš v Želivci

VIDEO: Na silnici vběhl kůň! V ranní špičce způsobil kolonu

Asi kilometrovou kolonu způsobil bílý kůň, který pobíhal po silnici v Želivci u Prahy. Řidiči museli zavolat policii a strážníci koně odchytili. Utekl zřejmě z nedalekého výběhu.

Kolona v Brně
Aktualizováno 4.9. 2016 11:59
Dopravní komplikace

V kolonách ročně prostojíme hodiny. Stojí nás to tisíce korun!

Postávání v kolonách vyjde každého řidiče v přepočtu na 19 tisíc korun ročně. Tedy téměř jeden průměrný plat padne nejen na spotřebu benzínu a nafty, ale i na čas strávený v zácpách. Podle výpočtu Ústředního automotoklubu jde o částku, která se v průběhu let zvyšuje a to hlavně kvůli velkým opravám silnic a dálnic. Řidiči stráví každoročně v kolonách až půl dne!

Byl to jen přestupek

Řidič, který najel do kolony Merkelové, k soudu nepůjde!

Řidič černého mercedesu, který minulý týden náhle vjel do kolony německé kancléřky Angely Merkelové, si může oddychnout. Všechno totiž nasvědčuje tomu, že za svůj "husarský" kousek do vězení nepůjde.