Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda záchranářů
18.08.
vážná nehoda

Záchranka spěchala za pacientem, cestu jí zkřížilo auto! Tři zranění

Sobotní výjezd záchranářů k pacientovi s náhlými zdravotními obtížemi v obci Píšť skončil vážnou dopravní nehodou, při které se zranili tři lidé. Čelní náraz přišel poté, co sanitnímu vozu vjelo do cesty osobní auto. Na místo neštěstí letěl i záchranářský vrtulník.

Nehoda u Vyšehořovic
04.08.
neštěstí u prahy

Řidič po nárazu do stromu skončil v nemocnici, spolujezdec zemřel

Tragické následky má nehoda, která se stala v sobotu ráno necelých třicet kilometrů východně od Prahy. U Obce Vyšehořovice narazilo do stromu osobní auto. Řidič skončil v nemocnici, jeho spolujezdec na místě zemřel.

Nehoda dvou nákladních a dvou osobních vozidel u obce Lhota - 3
aktualizováno 26.07.
Může za to teplo?

Další děsivé nehody: Hasiči museli vyprošťovat zraněné z vraků aut!

Počet prázdninových nehod dál roste. Dnes brzy ráno si nehoda u Libčan na Královéhradecku vyžádala šest zraněných, z toho pět jich museli vyprošťovat hasiči. Podobný počet lidí se zranil i při včerejším střetu aut ve středních Čechách. Záchranáři varují před horkem, které může mít špatný vliv na bezpečnou jízdu.

Prásk.tv píše:

Muž si opravil auto po nehodě - 1
čtěte o tématu osobní auto na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Smrtelná nehoda mezi Olomoucí a Šternberkem
aktualizováno 16.07.
Smrtelná nehoda

Při srážce u Olomouce zemřeli dva dospělí a dítě. Další dvě se zranily!

Mezi Olomoucí a Šternberkem zahynuli v pondělí odpoledne při nehodě osobního a nákladního auta tři lidé, další dva utrpěli zranění. Srážku vyšetřují policisté. Záchranáři uvedli, že mrtví jsou dva dospělí a jedno dítě.

Smrtelná nehoda u Žamberka - 1
aktualizováno 14.06.
Smrtelná nehoda

Řidič otáčel auto, smetla ho přijíždějící tatrovka. Nepřežil!

Smrtí osmačtyřicetiletého řidiče osobního auta skončila ve čtvrtek odpoledne u Žamberka na Orlickoústecku nehoda subaru s nákladní tatrou. Spolujezdkyně z osobáku skončila s vážnými zraněními v nemocnici.

Dopravní nehoda u Sadové
aktualizováno 10.06.
vážná zranění

Při vážné nehodě se zranilo 5 lidí, na místo musel letět vrtulník

Hned ke dvěma vážným nehodám museli v neděli vyjíždět královéhradečtí hasiči. U Osic osobní auto srazilo cyklistu, kterého musel do nemocnice přepravit vrtulník. U Sadové se pak odpoledne srazila dvě osobní auta, zranilo se celkem pět lidí, i v tomto případě musel jednoho zraněného přepravit vrtulník do nemocnice.

Smrtelná nehoda motorkáře u Býště - 2
aktualizováno 25.05.
tragická nehoda

Motorkář přerazil značku a skončil ve stromu. Nedokázali mu pomoct

Tragicky skončila dopravní nehoda, která se stala v pátek před polednem nedaleko Hradce Králové. Motorkář se srazil s osobním autem, byl na místě mrtvý.

Nehoda motorky s osobním automobilem v pověstných Buchlovských kopcích
aktualizováno 20.05.
buchlovské kopce

Po strašlivé nehodě musel pro zraněného motorkáře letět vrtulník

Kvůli velmi vážné nehodě osobního auta a motorky u Starých Hutí v pověstných Buchlovských kopcích musel v sobotu odpoledne vyrážet vrtulník, který transportoval zraněného motorkáře do nemocnice. Silnice byla obousměrně uzavřena.

Sanitka. Ilustrační foto
aktualizováno 16.05.
Vážná nehoda

Zasahující sanitku smetlo na D7 auto, celkem čtyři zranění

Na 10. kilometru dálnice D7 ve směru na Slaný narazilo ve středu ráno osobní auto do sanitky, která vyjela k jiné nehodě. Záchranáři ani nestihli vystoupit z auta. Na místě jsou celkem dva středně těžce zranění řidiči a dva lehce zranění záchranáři.

Řidič nepřežil srážku s kamionem
aktualizováno 09.05.
tragická nehoda

Srážka kamionu a osobáku na Chomutovsku si vyžádala život!

Středeční ráno poznamenala tragická nehoda na Ústecku, kde se srazil kamion a osobní auto. Při nehodě se zranili dva lidé, jednoho museli hasiči vyprostit, druhému už ale záchranáři nemohli pomoci. Silnice byla po dobu zásahu uzavřena.