Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hororová nehoda autobusu ve Středočeském kraji - 2
aktualizováno 13.01.
VIDEO DESÍTKY ZRANĚNÝCH, TŘI MRTVÍ

Tragická nehoda u Horoměřic: Takhle vytahovali zraněné! VIDEO

Páteční tragická nehoda autobusu a osobního auta v Horoměřicích u Prahy si vyžádala tři lidské životy, dalších 45 lidí se zranilo, pět z nich utrpělo velmi vážná zranění. Hasiči nyní zveřejnili velmi dramatické záběry ze záchrany zraněných lidí ze zdemolovaného autobusu.

Hromadná dopravní nehoda blokuje dálnici D1
aktualizováno 08.01.
Dopravní komplikace

D1 u Brna ucpala srážka čtyř dodávek a dvou náklaďáků

Hromadná nehoda čtyř dodávek a dvou nákladních aut v pondělí ráno pořádně zkomplikovala dopravu na dálnici D1 u Brna. Auta směrem na Ostravu stojí v dlouhých kolonách.

Tragická nehoda uzavřela silnici z Hradce Králové do Jaroměře
aktualizováno 05.01.
tragické nehoda

Řidička vjela pod kola kamionu, na Zlínsku náklaďák srazil chodce

Čtvrteční večer poznamenala tragická nehoda na Královéhradecku. Po čelním střetu kamionu a osobního auta u Holohlav se řidičku i přes veškerou snahu záchranářů nepodařilo zachránit. Řidič kamionu vyvázl bez zranění. Ani pátek se neobešel bez smrtelné nehody, Chodce srazil nákladní automobil nedaleko Valašškých Klobouků.

Prásk.tv píše:

Muž si opravil auto po nehodě - 1
čtěte o tématu osobní auto na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Vážná nehoda v Plačicích
aktualizováno 03.01.
galerie náročné vyprošťování

Hasiči museli auto po nehodě u Plačic rozstříhat! Čtyři zranění

Po vážné nehodě u Plačič, při které se zranili čtyři lidé, zůstala v převráceném autě zaklíněná jedna osoba. Na místo proto okamžitě vyrazili hasiči, kteří museli část auta rozstříhat, aby mohli zraněnou osobu z vozu vytáhnout. V nemocnici skončili čtyři lidé.

Nehoda auta s dodávkou - 3
aktualizováno 22.11.
foto z místa nebezpečný střet

Při vážné nehodě se zranilo šest lidí! Srazilo se auto s dodávkou

Při vážně nehodě mezi Dolním Přímem a Lubnem na Královéhradecku se ve středu zranilo šest lidí. Srazilo se tu osobní auto s dodávkou. Příčinu nehody policité zjišťují.

Auto v Děčíně skončilo v Labi - 9
aktualizováno 13.11.
tragická nehoda

Auto v Děčíně prorazilo svodidla a skončilo v Labi. Uvízlý řidič zemřel

Tragicky skončila nehoda, která se stala v pondělí krátce před desátou dopolední v Děčíně - Rozbělesech. Osobní automobil prorazil svodidla a sjel do Labe. Řidič zemřel.

Vážná nehoda na D2
11.11.
vážná nehoda

Pět lidí skončilo po vážné nehodě na dálnici D2 v nemocnici

Po nehodě osobního auta a kamionu na dálnici D2 musela záchranná služba převést do nemocnice celkem 5 lidí, jednomu museli hasiči na místě poskytovat první pomoc. Všichni zranění jsou z vozu se srbskou registrační značkou, řidič kamionu vyvázl bez zranění. Dálnice byla průjezdná jedním pruhem.

Nehoda autobusu v Plzni
aktualizováno 31.10.
zkažený výlet

Školní výlet ukončila nehoda, v autobusu se zranilo deset dětí

Autobus s dětmi na palubě se v úterý dopoledne srazil s osobním autem v plzeňské ulici Nepomucká. Nehoda se bohužel neobešla bez zranění, kolem deseti dětí muselo být převezeno do nemocnice. Nikdo naštěstí nebyl ohrožen na životě.

Nehoda cisterny na dálnici D35
aktualizováno 23.10.
jeden zraněný

Dálnici ucpala nehoda tří vozů! Do cisterny s plynem narazila 2 auta

Dálnici D35 na 280. kilometru směrem na Olomouc v pondělí ráno uzavřela vážná dopravní nehoda. Do odstavené cisterny narazily dva vozy - osobní a nákladní automobil. Jeden člověk se zranil.

Smrtelná nehoda u Mcel
aktualizováno 21.10.
tragická nehoda

Auto po brutálním nárazu začalo hořet, řidič uvnitř zemřel

Tragická nehoda u obce Mcely na Nymbursku si vyžádala jeden lidský život. Osobní auto narazilo do stromu a okamžitě začalo hořet, řidič uvnitř podle portálu Aktu uhořel. Silnice byla po dobu vyšetřování nehody uzavřena.