Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rodiče zavražděného novináře
aktualizováno včera 17:52
vražda novináře

Vládní šaráda a klam: Rodiče zavražděného páru promluvili

TV Markíza přinesla exkluzivní rozhovor s rodiči zavražděného novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové. Otec novináře Jozef Kuciak a matka Martiny Zlatica Kušnírová mají výhrady k průběhu vyšetřování a nedůvěřují mu. Shodují se v tom, že by měl policejní prezident Tibor Gašpar odstoupit.

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
13.03.
Vražda novináře Kuciaka

Rodiče Jána a Martiny: "Neměli nepřátele, zabili je kvůli politice!"

Slovenský novinář Ján Kuciak a jeho snoubenka Martina zemřeli kvůli kauzám, o kterých Kuciak psal, jsou přesvědčeni rodiče obou zabitých snoubenců. Zároveň vylučují, že by pár měl z minulosti nepřátele. Matku Martiny navštívila žena, která ji přesvědčovala, aby do případu už dále nešťourala.

Mária Kuciaková
10.03.
dojemný proslov

Emotivní přiznání sestry Kuciaka! Její slova vháněla slzy do očí

Páteční demonstrace v Bratislavě se neobešly ani bez několika velmi silných a emotivních momentů. O jeden z nich se postarala i sestra zavražděného novináře Mária Kuciaková, která promluvila k davu více než třiceti tisíc lidí.

Prásk.tv píše:

Karel Slezák
čtěte o tématu novinář na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SNADNÝ ÚKLID = DVAKRÁT MÉNĚ PRÁCE DVAKRÁT RYCHLEJI

Mít čistou a zdravou domácnost nezabere díky správným pomocníkům mnoho času.

Pohřeb Jána Kuciaka
aktualizováno 04.03.
dvojnásobná vražda

Šéf protikorupční policie na místě vraždy Kuciaka. Proč? řeší média

Na místě vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny přijel v den objevení těl i šéf protikorupční jednotky policie Róbert Krajmer. Slovenská média nyní řeší, proč tam byl. Krajmerova jednotka nemá na starosti vyšetřování vražd a skutečnost, že Kuciak připravoval článek o propojení podsvětí s vrcholnými politiky, nebyla v té době veřejně známá.

Andrej Kiska o vraždě novináře Kuciaka
03.03.
týden mlčení

Prezident Kiska poprvé promluvil o vraždě novináře Kuciaka

Poprvé od vraždy investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny promluvil slovenský prezident Andrej Kiska. Na pietním setkání v Bratislavě vyzval přítomné k minutě ticha za vyhaslé životy dvou mladých lidí.

Vražda novináře
aktualizováno 03.03.
jsou na svobodě

Vražda novináře: Policie má novou teorii! Všechny Italy propustila

Všech sedm Italů, kteří po čtvrteční razii skončili v poutech slovenské policie, v noci na sobotu propustili. Byli zadrženi v souvislosti s vraždou novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky. Policejní prezident Tibor Gašpar zároveň oznámil, že vyšetřovatelé prověřují novou verzi toho, co se stalo.

Pohřeb Kuciaka a Martiny
aktualizováno 03.03.
galerie smuteční ceremoniál

Lidé se rozloučili s Kuciakem! Silná slova arcibiskupa o vraždě

Rodiny Jána Kuciaka a Martiny Kušnírové musely zavražděnému páru místo plánované svatby vystrojit pohřeb. I přesto se pozůstalí rozhodli, že zamilované dvojici onen velký den dopřejí. Sobotní poslední rozloučení se zastřeleným novinářem tak proběhlo v podobném duchu jako o den dříve u jeho snoubenky.

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
02.03.
Vražda novináře

Odkryl Kuciak dotační podvody? Na Slováky si posvítí Brusel

Kvůli vraždě investigativního novináře Jána Kuciaka se na Slovensko obrátila pozornost institucí Evropské unie. Evropská komise chce prověřit, jak je na Slovensku nakládáno s dotacemi na zemědělství. Kontrolní misi vyšlou na Slovensko také europoslanci.

Razie na východním Slovensku
02.03.
Zátah na Italy

Kvůli vraždě novináře vnikli policisté do luxusních vil. VIDEO

Slovenská policie v souvislosti s vraždou investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové zadržela sedm osob. Policisté teď zveřejnili záběry z razie v luxusní vile italského podnikatele Antonina Vadaly.

Pohřeb přítelkyně Jána Kuciaka
aktualizováno 02.03.
smuteční ceremoniál

Bílá rakev, svatební šaty, matka v slzách: Lidé se loučili s Martinou

Lidé se v pátek naposledy rozloučili se zavražděnou Martinou Kušnírovou. Snoubenku novináře Jána Kuciaka obklékli do svatebních šatů a uložili do bílé rakve. Smuteční ceremoniál se konal v jejím rodném městě.