Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Předvolební debata
aktualizováno 11.10.
Strany pod 5 %

Předvolební debata TN.cz přinesla hádky o zbraně i bezpečnost!

V první předvolební debatě na webu TN.cz se utkali zástupci čtyř politických stran a hnutí, které by podle průzkumů ve volbách získaly méně než 5 % hlasů. Debatu mohli čtenáři sledovat v přímém přenosu.

Matěj Stropnický
aktualizováno 14.04.
přestřelka lídrů

Stropnický: Nejsem zlatá mládež, nemůžu za vaše pos*aný životy

Slovní přestřelka mezi šéfem Pirátů Ivanem Bartošem a předsedou Strany Zelených Matějem Stropnickým baví český internet. Stropnický se vyznal ze svých mládežnických brigád, odmítl, že by patřil mezi zlatou mládež a vzkázal, že nemůže "za vaše pos*ný životy"...

Matěj Stropnický
05.02.
anketa kontroverzní výrok

Stropnický: Není normální, aby 80 procent Čechů létalo na dovolenou

Mimořádný rozruch dnes vyvolal na sociálních sítích výrok Matěje Stropnického (Strana Zelených) v rozhovoru pro týdeník Echo24. Stropnický prohlásil, že není normální, aby 80 procent Čechů létalo každý rok na dovolenou.

Obchodní sdělení

Z prodavače obchodním ředitelem. Jak na to?

Měl v plánu jet pracovat do Anglie, hledal si práci „jen na chvíli“. Z té chvíle je skvělých 11 let.

Opilý Jan Šlechta
aktualizováno 24.01.
vyhodili ho

Z ostudy kabát: Kandidát na šéfa Zelených se opil a vyváděl! VIDEO

O tom, že se novým předsedou Strany zelených stal Martin Stropnický, se mluví hodně. Málokdo už ale ví, že měl kandidáta, který mu svým plamenným projevem na sobotním sjezdu pěkně "šlapal na paty".

Matěj Stropnický
23.01.
volba předsedy

Stranu zelených povede Matěj Stropnický, rozhodl sjezd

Stranu zelených povede nově příští dva roky pražský zastupitel a bývalý náměstek primátorky Matěj Stropnický. V dnešní volbě na sjezdu zvítězil již v prvním kole nad starostou Prahy 4 Petrem Štěpánkem a učitelem Janem Šlechtou.

Adriana Krnáčová - Pražský magistrát
25.08.
vymění ji?

Nad Krnáčovou se prý stahují mračna. Pražské ANO jí nevěří

Primátorka Adriana Krnáčová (ANO) je pouhý krok od odvolání. Nově jí vyslovilo nedůvěru i pražské předsednictvo její vlastní strany. Vedla jej k tomu zřejmě její poslední politická kauza, spor o pražský územní plán s Matějem Stropnickým (SZ). Píše o tom Echo24.

Ivana Cabrnochová (SZ)
aktualizováno 27.09.
Doplňovací senátní volby

To bylo těsné! Cabrnochová se stala senátorkou jen o 132 hlasů

Senátorkou za obvod Praha 10 bude místostarostka Ivana Cabrnochová (SZ s podporou ČSSD). Ve volebním finále porazila lékařku Janu Duškovou (za ANO), vyplývá z dnešních údajů na volebním serveru. K urnám dorazila ani ne desetina voličů. Finalistky dělilo 132 hlasů.

Strana zelených: A co děti, mají si kde hrát?
20.08.
A co děti? Mají si kde hrát?

Pokuta pro Zelené. Textaři Katapultu musí zaplatit 500 tisíc!

Strana zelených by měla zaplatit textaři skupiny Katapult Ladislavu Vostárkovi 500 tisíc korun za užití sloganu "A co děti? Mají si kde hrát?" v předvolební kampani z roku 2010. Nepravomocně o tom rozhodl pražský městský soud. Strana se podle verdiktu také musí omluvit v médiích.