Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policejní prezidium
13.07.
Nábor policistů

Policejní nováčci dostali tučné odměny. Vy teď můžete také!

Uchazečů o práci policisty přibývá. Může za to zřejmě tučný náborový příspěvek, na který mají nováčci od letošního roku nárok. Také stávajících policistů odchází méně. Nové policisty ale policejní prezidium stále shání, náborový příspěvek 150 tisíc tak můžete získat i vy!

Agent tajné služby
aktualizováno 11.07.
Jako Agent 007

Chcete být tajným agentem? Máte možnost! BIS spustil nábor

Láká vás stát se zaměstnancem tajné služby? Teď máte šanci! Česká kontrarozvědka - tedy BIS - hledá mimo jiné i operativce. Jaké předpoklady musí uchazeč o práci u tajných služeb splňovat?

Horníci
02.04.
Nedostatek zaměstnanců

Před rokem propustila OKD stovky lidí, teď shání nové za 60 tisíc

Před rokem těžební společnost OKD propouštěla stovky horníků z dolu Paskov. Teď do jiných dolů nabírá zaměstnance nové. Jenže to není proto, že by se těžilo víc. Firma jen nahrazuje pracovníky, kteří se rozhodli skončit z vlastní vůle nebo odcházejí do důchodu. Těm, kteří chtějí fárat, nabízí náborový příspěvek až 60 tisíc korun.

Prásk.tv píše:

Petr Jákl
čtěte o tématu nábor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Policie
20.01.
Náborový příspěvek

Policie má nouzi o lidi. Nováčkům nabízí až 150 tisíc a bere i vyučené

Policie láká do svých řad nové uchazeče a vylepšila jim i podmínky přijetí. Kromě jiného jim slibuje náborový příspěvek až 150 tisíc korun. Od ledna stačí navíc kadetům už jen výuční list. Ministerstvo vnitra si od toho slibuje doplnění stovek chybějících policistů.

Důchodce
01.12.
Trh práce

České firmy zoufale shánějí lidi, loví už i mezi důchodci!

Rekordně nízká nezaměstnanost má i odvrácenou stránku - českým firmám chybí více než 200 tisíc lidí a řada z nich kvůli tomu musí odmítat zakázky. Proto zaměstnavatelé shánějí pracanty všude možně - třeba mezi penzisty.

Česká pošta - 6
02.11.
navýší mzdy brigádníkům

Česká pošta nestíhá doručovat. Vánoce se blíží a ministr to neřeší

Česká pošta má dlouhodobě problémy s nedostatkem zaměstnanců. To se projevuje především ve větších městech, kde lidé na své zásilky často čekají marně. Nemá je kdo doručovat. Nezadržitelně se také blíží období Vánoc, kdy se objem zásilek značně zvýší. V krizové situaci však nepomůže ani Ministerstvo vnitra, které se do věcí České Pošty, ač je jejím zřizovatelem, nechce vůbec plést. Pošta však doufá, že pomůže navýšení hodinové mzdy pro brigádníky.

Srovnání platů
aktualizováno 16.08.
Boj o zaměstnance

Firmy zoufale shánějí lidi, nabízejí i obří náborové bonusy!

Ještě pár let zpátky řada Čechů bezvýsledně sháněla práci. Nyní je situace přesně opačná - pracovní místa jsou, ale chybí lidé. Firmy se proto o nové zaměstnance přetahují a lákají je na řadu bonusů a benefitů.

Hasiči. Ilustrační foto
aktualizováno 19.07.
Jednání Senátu

Senát schválil více peněz pro hasiče! Za přesčasy a úmrtné

Senátoři schválili několik důležitých zákonů. Přijali nový zákon o elektronické identifikaci, který zavede čipové občanky. Zároveň souhlasili s tím, aby už policisté nesloužili přesčasy bez nároku na náhradní volno nebo odměnu.

ISS
14.03.
vypsali nábor

Rusko hledá kosmonauty! Chce je poslat na ISS a poprvé na Měsíc

Dneškem zahájila ruská kosmická agentura Roskosmos otevřený nábor kosmonautů. Přihlásit se může skoro každý, vybráno bude šest až osm lidí. Budou nejen testovat novou raketu, ale Rusové je chtějí poslat poprvé i na Měsíc.

Dělník
aktualizováno 08.03.
Zaměstnanecké benefity

Firmy lákají zaměstnance na tyto výhody, dají i 150 tisíc! PŘEHLED

Rekordně nízká nezaměstnanost v Česku má zajímavý vedlejší efekt - pracovní trh už je z velké části "rozebraný" a firmy se tak o nové zaměstnance přetahují. A nabízejí velké množství výhod a benefitů.