Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

VÍKEND: Virtuální realita
11.01.
BLÍZKÁ BUDOUCNOST

VÍKEND: Nákup potravin ve virtuální realitě

Virtuální realita již dávno není jen výsadou hráčů počítačových her. Čím dál častěji se začíná objevovat i v oborech, kde byste ji vůbec nečekali. Na virtuální realitu do budoucna spoléhají například psychiatři, chirurgové nebo armáda. Podle odvážných odhadů budeme už za pár let ve virtuálním světě například nakupovat potraviny.

Hubnutí
11.01.
řízené hladovění

Netradiční dieta: Funguje skvěle, navíc pomáhá s léčbou cukrovky

Spoustu lidí zkouší každoročně jinou dietu, mnohým se kila daří shodit, jiní zase tvrdí, že ta či ona metoda nefunguje. Naše reportérka vyzkoušela v poslední době velmi oblíbenou metodu stravování, kterému se říká řízené hladovění. To by mělo pomáhat i při léčbě cukrovky druhého typu.

VÍKEND: Hausbóty aneb život na vodě
28.09.

VÍKEND: Hausbóty aneb život na vodě

Někteří tam hledají romantiku, jiní se brání růstu cen nájmů a nemovitostí. Bydlení na vodě využívají v sousedním Německu tisíce lidí, v drahé Británii dokonce desetitisíce.

Prásk.tv píše:

Princ William a Kate Middleton - 1
čtěte o tématu magazín na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

1912629
23.09.

VÍKEND: Domov zítřka

Je to už jednašedesát let, co byla elektrifikována obec Hrčava - poslední na našem území. Od té doby stačí i v té nejmenší vesničce zmáčknout vypínač a je světlo.

Princ William v časopise pro gaye
aktualizováno 15.06.
Poprvé v historii

Princ William na titulce časopisu pro gaye: Má si Kate začít zoufat?

Člen britské královské rodiny se poprvé objevil na titulce časopisu pro gaye. A šlo rovnou o prince Williama! Vévodkyně Kate ani tisíce fanynek po celém světě ale nemusí zoufat, William se v časopise vyjádřoval k zastrašování lidí kvůli jejich sexuální orientaci.

VÍKEND: Bezva zaměstnání
08.04.

VÍKEND: Bezva zaměstnání

Stravenky, důchodové připojištění, slevy na zboží v lékárně, v drogerii nebo fitness zdarma. Benefity, které běžný zaměstnanec ocení.

Střepiny s Markétou Fialovou
12.10.

STŘEPINY: Konec praktických škol a Putinův diktát světu

Pomalý konec praktických škol u nás. Krok k ideálnímu systému nebo šílený experiment, který může mít fatální následky? Vladimir Putin a jeho prohřešky, které nikdo netrestá. Kam až může zajít? A Česko jako internetová pornovelmoc! Co nás vyšvihlo do extraligy milovníků erotiky? Je tu váš přehled týdne, jsou tu Střepiny.

Střepiny s Markétou Fialovou
aktualizováno 05.10.

STŘEPINY: Náhled do ložnic Čechů a report z torpédoborce

Konec ocelárny Vítkovice Steel a další stovky lidí bez práce na Ostravsku. Exkluzivní reportáž z amerického torpédoborce Kárny, aneb co dokáže osm tisíc tun oceli na hladině oceánu. A na dobrou noc o fetiších a fetišistich... co všechno může přinášet vzrušení a uspokojení? Je tu váš přehled týdne, jsou tu Střepiny.

Víkend - Tajemství úspěchu
07.07.

VÍKEND: Tajemství úspěchu

Redakce magazínu Víkend si pro vás připravila seriál s názvem Česko za zázraky a tajemstvím.

Kloubková, Vítová, Ochotská
aktualizováno 14.05.
V Prásku

Moderátorky TV Nova v zajetí šílenců, zvrhlíků a úchylů!

Pozvánky na rande, sledování až do bytu či sexuální nabídky na sociálních sítích. To vše přiznaly celebrity v anketě magazínu Prásk, který uvidíte na TV Nova už dnes večer.