Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání po Patriku Dankovi
18.09.
Mimořádné pátrání

Policie hledá Patrika! Mladík může být nebezpečný! NOVÉ FOTKY

Plzeňská policie stále pátrá po devatenáctiletém Patriku Dankovi. Mladíka podle informací TV Nova hledají kriminalisté v souvislosti s podezřelým úmrtím cizince v Dobřanech. Policie zveřejnila nové fotky hledaného.

Policie zadržela v Dobřanech dva lidi
aktualizováno 15.09.
Nález těla

Policie řekla, jak zemřel muž v Dobřanech. Obvinila dva mladíky

Za smrt osmadvacetiletého cizince mohou dva sedmnáctiletí mladíci, věří policisté, kteří začali podezřelou dvojici stíhat a podali podnět na vzetí do vazby. Podle policistů v neděli večer muže přepadli, chtěli jej okrást a při tom ho umlátili. Policisté prověřují ještě další dva muže, jeden je na útěku.

Pátrání - DANKO PATRIK
14.09.
Naléhavé pátrání

Má prsty ve smrti muže v Dobřanech? Policie hledá Patrika!

Policisté z Plzeňska od středy pátrají po devatenáctiletém Patriku Dankovi. Podle informací TV NOVA ho kriminalisté hledají v souvislosti s podezřelým úmrtím cizince v Dobřanech.

Obchodní sdělení

Jak žije český výherce 2,5 miliard korun?

Tento týden jsou tomu přesně tři roky od chvíle, kdy v Sazce padla absolutně nejvyšší výhra v české loterní historii.

Vražda cizince v Dobřanech, rodina podezřelého prchla
aktualizováno 14.09.
vražda v Dobřanech

Mrtvola u školky: Kamarádi slibují pomstu, rodina podezřelého prchla

Vražda cizince v Dobřanech, kterého našli v pondělí se znetvořeným obličejem za plotem mateřské školky, má další dohru. Kamarádi mrtvého údajně slibují pomstu.

Policie zadržela v Dobřanech dva lidi
aktualizováno 13.09.
Záhada v Dobřanech

U plotu školky ležela mrtvola, děti nesměly ven. Policie zatkla dva lidi

Dobřany na Plzeňsku od pondělí žijí děsivou událostí. Za plotem místní mateřské školky totiž ležela mrtvola muže. Místo dlouho ohledávali kriminalisté a drobotina z mateřinky si nesměla hrát na zahradě. Ve středu policisté zatkli dva lidi.

V Dobřanech se zřítil domácí výtah
aktualizováno 05.05.
smrtelná zranění

Smrt v domácím výtahu: Zraněné lidi v Dobřanech našel až vnuk!

Čtvrteční tragické selhání podomácku vyrobeného výtahu v rodinném domě v Dobřanech, při kterém zemřela starší žena a její partner se velmi vážně zranil, opět otevírá diskuzi nad kutilskými počiny, které mohou být na jednu stranu levné, na druhou stranu ale mohou představovat smrtelné nebezpečí. Není tomu ani měsíc od tragédie v Robousech na Jičínsku, kde se domácí sauna stala smrtelnou pastí pro matku s dcerou.

V Dobřanech se zřítil domácí výtah
aktualizováno 05.05.
nebezpečné kutilství

Smrt v Dobřanech! Podomácku vyrobený výtah spadl a zabil ženu

V obci Dobřany na Plzeňsku se stala ve čtvrtek smutná tragédie. Kolem poledne selhal podomácku vyrobený výtah, který se s mužem a ženou utrhl a zřítil do sklepa. Žena na místě zemřela, muže musela záchranka odvézt do nemocnice. Případem se zabývá policie. Není tomu ani měsíc, co v amatérsky vyrobené sauně zemřely matka s dcerou.

Zásah u pacienta v Dobřanech
01.11.
kuriózní nehoda

Z psychiatrické léčebny utíkal pacient. Napíchl se ale na plot

Kuriózní zásah mají za sebou hasiči na Plzeňsku. Vyjížděli k pacientovi psychiatrické léčebny, který chtěl zřejmě utéct pryč a napíchl se při tom na plot areálu.

pátrání - Miroslav Vokáč
aktualizováno 23.06.
Na útěku

Pacient v Dobřanech vylomil mříž a utekl. Může zaútočit!

Policisté už od úterního večera pátrají po třiatřicetiletém Miroslavu Vokáčovi. Ten uprchl z psychiatrické léčebny v Dobřanech na Plzeňsku, kde byl hospitalizovaný proti své vůli.

Vrah z Horní Břízy
07.06.
Vražda v knihovně

Vrah z Břízy krátce před tím než ubodal Hanku, napadl i lékařku!

Několikrát vyhrožoval, "že někoho zabije", napadl lékařku. Přesto se stále pohyboval na svobodě. 25. května ale vzal nůž a skutečně někoho zabil! Všichni se ptají, proč takový člověk nebyl pod dozorem v léčebně?