Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Na Baru - Martin Čermák
aktualizováno 12.01.
rozhovor na baru

Martin Čermák EXKLUZIVNĚ promluvil o svém dítěti! VIDEO

Moderátor Sportovních novin Martin Čermák v úterý v pořadu Na baru exkluzivně poprvé promluvil o svém dítěti, které má se svou bývalou partnerkou.

Na Baru - Martin Čermák
aktualizováno 12.01.
ptejte se! oblíbená show

Na baru s Martinem Čermákem: O životě v Brazílii a kariéře modela

Sportovní moderátor Martin Čermák bude dnešním hostem pořadu Na baru. Jak vzpomíná na své začátky v roli sportovního moderátora? Bývalý model žil dlouhou dobu v Brazílii, jak na tuhle životní etapu vzpomíná? Oblíbeného sporťáka vyzpovídá moderátor Michal Čoudek, ptát se bude i na vaše otázky.

Na baru: Martin Čermák
aktualizováno 09.09.
ŽIVĚ KAŽDOU STŘEDU

Na baru: Lásky Martina Čermáka? Kanoe, rafting i portugalština!

Znáte ho především jako moderátora Sportovních novin, v Martinu Čermákovi ale dřímá mnohem víc talentů, než by se mohlo na první pohled zdá.

Prásk.tv píše:

Martin Čermák - 3
čtěte o tématu Martin Čermák na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.