Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Povodně
Aktualizováno 27.4. 2017 22:23
Víkendová předpověď

VÝSTRAHA! Hladiny řek stále stoupají, vydatný déšť neustupuje

Kvůli intenzivním srážkám byl v noci na Moravě vyhlášen první stupeň povodňové aktivity, v Olomouckém a Moravskoslezském kraji je stále vyhlášena povodňová bdělost. Výstrahu následně meteorologové rozšířili i do Plzeňského kraje. I v následujících dnech bude na většině našeho území pršet. Zlepšení by měl přinést až víkend, na čarodějnice bude polojasno, přeháňky se objeví ojediněle.

Pálení čarodějnic
Aktualizováno 26.4. 2017 18:31
výzva čtenářům ukažte vaši vatru!

Noc čarodějnic se blíží. Pošlete foto vaší vatry, přijedeme k vám!

Blíží se Valpružina noc - jinak řečeno oblíbený jarní zvyk pálení čarodějnic. Leckde už mají vatry připravené, jinde se na nich pracuje. Všechny se rozhoří v neděli, a to nejen v Česku, ale leckde v Evropě. Pochlubte se i vy svou vatrou, hledáme místa k natáčení svátku pro zpravodajství TV Nova.

šílený případ

Slovenská čarodějnice uhranula muže! Platil tisíce eur za nesmysly

Vyšetřovatel ze Staré Lubovně na Slovensku obvinil 34letou ženu z Hájské. Ta si nechala zaplatit celkem 6720 euro od 52letého muže za to, že zruší prokletí nad ním a jeho synem. Za peníze jim slíbila, že se jim nestane žádná tragédie, která je podle osudu čeká.

Prásk.tv píše:

Pálení čarodejnic - 3
čtěte o tématu čarodějnice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o vstupenky na motoristickou slavnost LEGENDY

LEGENDY představí unikátní supersporty

Pálení čarodějnic
Aktualizováno 29.4. 2016 22:02
výzva Oslavujte s námi!

Pálení čarodějnic: Hrozí pokuty i popáleniny! Na tohle POZOR

A je to tady! V sobotu vypuknout tradiční lidové veselice a po Česku budou "lítat" čarodějnice. Dávejte si ale pozor! Se zapalováním ohňů jsou spojená bezpečnostní pravidla, která v případě nedodržování budou hasiči a policisté trestat. A můžete to odskákat i za své děti!

děsivý objev

Děti našly v záhadné jeskyni důkazy krvavého řádění! GALERIE

Skotsko je zemí, která skrývá nejedno děsivé tajemství. Z některých příběhů naskakuje husí kůže. Jeden z nich se váže i k děsivému nálezu partičky dětí, který je nositelem smrti.

Pálení čarodějnic
Aktualizováno 30.4. 2015 13:47
kdo byla?

Jsou tu čarodějnice: Poslední živou ženu upálili teprve před 65 lety!

Pálení čarodějnic je v dnešní době oblíbenou kratochvílí. Vždy v poslední dubnový den se na postavených hranicích upalují pomyslné čarodějnice. Poslední opravdový proces s čarodějnicemi přitom proběhl ještě v minulém století.

TEST - špekáčky
Aktualizováno 23.5. 2014 14:18
TEST UZENIN

VELKÝ TEST ŠPEKÁČKŮ: Které jsou podle šéfkuchaře kvalitní a které plné tuku?

TEST: Jaro je v plném proudu a tak je tu čas tradičního opékání špekáčků. Které budou vítanou dobrotou a kterým se raději vyhnout?

zvyky a obyčeje

PÁLENÍ ČARODĚJNIC kdysi provázela i tajná sexuální magie!

Na mnoha místech země se dnes večer rozhoří ohně, které lidé tradičně zapalují na filipojakubskou noc. Jinde se jí říká noc Valpuržina a je spojena s mnoha tradicemi a obyčeji. Hasiči ale upozorňují, že by lidé měli dávat pozor, aby nezaložili požár...