Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

"Čarodějnice" strčily ženu v Německu do kotle s vařící vodou
aktualizováno 06.02.
Pokažený karneval

Maškary na reji strčily dívku do kotle s vařící vodou a zmizely!

V Německu pátrají po dvou neznámých pachatelích, kteří v sobotu způsobili vážná zranění mladé ženě. Na karnevalu ji dvojice převlečená za čarodějnice až po kolena ponořila do kotle s vařící vodou. Karnevalových průvodů v maskách se ve městě každoročně účastní tisíce lidí.

Povodně
aktualizováno 27.04.
Víkendová předpověď

VÝSTRAHA! Hladiny řek stále stoupají, vydatný déšť neustupuje

Kvůli intenzivním srážkám byl v noci na Moravě vyhlášen první stupeň povodňové aktivity, v Olomouckém a Moravskoslezském kraji je stále vyhlášena povodňová bdělost. Výstrahu následně meteorologové rozšířili i do Plzeňského kraje. I v následujících dnech bude na většině našeho území pršet. Zlepšení by měl přinést až víkend, na čarodějnice bude polojasno, přeháňky se objeví ojediněle.

Pálení čarodějnic
aktualizováno 26.04.
výzva čtenářům ukažte vaši vatru!

Noc čarodějnic se blíží. Pošlete foto vaší vatry, přijedeme k vám!

Blíží se Valpružina noc - jinak řečeno oblíbený jarní zvyk pálení čarodějnic. Leckde už mají vatry připravené, jinde se na nich pracuje. Všechny se rozhoří v neděli, a to nejen v Česku, ale leckde v Evropě. Pochlubte se i vy svou vatrou, hledáme místa k natáčení svátku pro zpravodajství TV Nova.

Prásk.tv píše:

Pálení čarodejnic - 3
čtěte o tématu čarodějnice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak plánovat a financovat dětské letní aktivity

Letní prázdniny se blíží. Pro děti je to úžasný čas, kdy si chtějí užívat volna.

čarodějnice
27.09.
šílený případ

Slovenská čarodějnice uhranula muže! Platil tisíce eur za nesmysly

Vyšetřovatel ze Staré Lubovně na Slovensku obvinil 34letou ženu z Hájské. Ta si nechala zaplatit celkem 6720 euro od 52letého muže za to, že zruší prokletí nad ním a jeho synem. Za peníze jim slíbila, že se jim nestane žádná tragédie, která je podle osudu čeká.

Pálení čarodějnic
aktualizováno 29.04.
výzva Oslavujte s námi!

Pálení čarodějnic: Hrozí pokuty i popáleniny! Na tohle POZOR

A je to tady! V sobotu vypuknout tradiční lidové veselice a po Česku budou "lítat" čarodějnice. Dávejte si ale pozor! Se zapalováním ohňů jsou spojená bezpečnostní pravidla, která v případě nedodržování budou hasiči a policisté trestat. A můžete to odskákat i za své děti!

Rakvičky nalezené v jeskyni - 3
27.02.
děsivý objev

Děti našly v záhadné jeskyni důkazy krvavého řádění! GALERIE

Skotsko je zemí, která skrývá nejedno děsivé tajemství. Z některých příběhů naskakuje husí kůže. Jeden z nich se váže i k děsivému nálezu partičky dětí, který je nositelem smrti.

Pálení čarodějnic
aktualizováno 30.04.
kdo byla?

Jsou tu čarodějnice: Poslední živou ženu upálili teprve před 65 lety!

Pálení čarodějnic je v dnešní době oblíbenou kratochvílí. Vždy v poslední dubnový den se na postavených hranicích upalují pomyslné čarodějnice. Poslední opravdový proces s čarodějnicemi přitom proběhl ještě v minulém století.

TEST - špekáčky
aktualizováno 23.05.
TEST UZENIN

VELKÝ TEST ŠPEKÁČKŮ: Které jsou podle šéfkuchaře kvalitní a které plné tuku?

TEST: Jaro je v plném proudu a tak je tu čas tradičního opékání špekáčků. Které budou vítanou dobrotou a kterým se raději vyhnout?

Pálení čarodějnic
30.04.
zvyky a obyčeje

PÁLENÍ ČARODĚJNIC kdysi provázela i tajná sexuální magie!

Na mnoha místech země se dnes večer rozhoří ohně, které lidé tradičně zapalují na filipojakubskou noc. Jinde se jí říká noc Valpuržina a je spojena s mnoha tradicemi a obyčeji. Hasiči ale upozorňují, že by lidé měli dávat pozor, aby nezaložili požár...