Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sršeň
16.09.
Nečekaný útok

Běžci při závodu šlápli do sršního hnízda. Neutekli, 18 zraněných!

Na závodníky v Polsku zaútočil roj sršňů. Zraněno bylo celkem 18 lidí, včetně jednoho dítěte. Zraněným na místě pomáhali hasiči i záchranáři. Závodu se zúčastnilo 115 lidí.

Vesnice roku 2018 - Dolní Němčí - 16
aktualizováno 15.09.
Vesnice roku 2018

Známe nejlepší vesnici pro rok 2018! Je ve Zlínském kraji

Vesnicí roku 2018 České republiky se stalo Dolní Němčí ve Zlínském kraji. Na druhém místě se umístil Šumvald z kraje Olomouckého a na třetím Nový Kostel, který je v Karlovarském kraji.

REJ s.r.o.
aktualizováno 17.09.
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

Prásk.tv píše:

Ewa Farna - 1
čtěte o tématu soutěž na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Chcete změnit operátora? SAZKAmobil nabízí tarify s levným voláním a spoustou dat k tomu

Volání zdarma a k tomu i královská porce mobilních dat. To jsou hlavní výhody, které najdete v nabídce SAZKAmobilu. Teď navíc běží soutěž, ve které sto zákazníků vyhraje měsíční tarif, který půjde na účet operátora.

Den s Novou - 6
28.08.
Den otevřených dveří

Přijďte na Den s Novou a vyhrajte zájezd do luxusního hotelu v Řecku

V rámci Dne s Novou, který se uskuteční v sobotu 15. září v ateliérech TV Nova v pražské Hostivaři, bude probíhat celodenní soutěž o spoustu zajímavých cen. Hlavní výhrou bude zájezd do luxusního hotelu Mitsis Norida Beach od cestovní kanceláře Blue Style!

Black Ginger - 7
aktualizováno 07.08.
všeho litují

"Říkal nám, co mačkat," hájí dívky řidiče metra! Prošetřuje ho policie

Televizi Nova se podařilo získat vyjádření dvou dívek, které v rámci jedné z výzev závodu LowCost Race řídily pražské metro za plného provozu. Strojvedoucího, který jim umožnil vlakovou soupravu ovládat, hájí s tím, že po celou dobu měl situaci pod kontrolou a radil jim, kdy a co mají mačkat, aby se nikomu nic nestalo. Celý případ nyní řeší pražský dopravní podnik i policie.

Smrt u Krimelského vodopádu
07.08.
low cost race zemřela při závodu

Detaily smrti Ivy (†24) v Rakousku! Rodina poslala soutěžícím vzkaz

Smrt Ivy H. (24), která zemřela po pádu do Krimmelského vodopádu během cestovatelského závodu LowCost Race, dalšími soutěžícími silně otřásla. Aby uctili její památku, ti účastníci, kteří se rozhodli pokračovat, se vzdali nároku na bodování. Navíc vznikají různá pietní místa. Sama parťačka mrtvé dívky podle organizátora akce skončila v péči odborníků.

Soutěž v pojídání knedlíků - 4
aktualizováno 15.07.
Největší jedlík

Soutěž v pojídání knedlíků má vítěze! Za půl hodiny jich snědl 25

Česko má nového krále v pojídání kynutých knedlíků s borůvkovým přelivem. Stal se jím pan Josef, který jich na soutěži v Borovanech u Českých Budějovic snědl za půl hodiny dvacet pět.

Luxusní dům v Québecu na prodej
09.07.
bydlení

Lidé vybírají nejkrásnější domy na světě, tento je dokonce na prodej!

Američané hlasují o nejkrásnějších domech napříč celým světem a občas se objevují skutečně skvosty. Příkladem je i například luxusní třípatrový dům v kanadské provincii Québec s neuvěřitelným panoramatickým výhledem.

Angela Ponce - 4
aktualizováno 03.07.
galerie přepsala historii

Španělskou Miss Universe vyhrála transsexuálka! Ukázala sexy tělo

Modelka Angela Ponce (26) přepsala historii španělské soutěže krásy Miss Universe. Jako první transsexuálka ji totiž vyhrála! Ponce se tak ještě letos utká s ostatními dívkami na mezinárodní soutěži, kde se proti ní postaví i Česká Miss Lea Šteflíčková (20).

SuperStar
aktualizováno 11.06.
SuperFinále

Absolutní vítězkou SuperStar se stala Tereza Mašková! VIDEO

Vítězkou letošního ročníku SuperStar je dvaadvacetiletá Tereza Mašková. V Super Finále dostala nejvíce hlasů a porazila Elišku Ruskovou a Karmen Pál-Baláž.