Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Soutěž v pojídání knedlíků - 4
aktualizováno 15.07.
Největší jedlík

Soutěž v pojídání knedlíků má vítěze! Za půl hodiny jich snědl 25

Česko má nového krále v pojídání kynutých knedlíků s borůvkovým přelivem. Stal se jím pan Josef, který jich na soutěži v Borovanech u Českých Budějovic snědl za půl hodiny dvacet pět.

Luxusní dům v Québecu na prodej
09.07.
bydlení

Lidé vybírají nejkrásnější domy na světě, tento je dokonce na prodej!

Američané hlasují o nejkrásnějších domech napříč celým světem a občas se objevují skutečně skvosty. Příkladem je i například luxusní třípatrový dům v kanadské provincii Québec s neuvěřitelným panoramatickým výhledem.

Angela Ponce - 4
aktualizováno 03.07.
galerie přepsala historii

Španělskou Miss Universe vyhrála transsexuálka! Ukázala sexy tělo

Modelka Angela Ponce (26) přepsala historii španělské soutěže krásy Miss Universe. Jako první transsexuálka ji totiž vyhrála! Ponce se tak ještě letos utká s ostatními dívkami na mezinárodní soutěži, kde se proti ní postaví i Česká Miss Lea Šteflíčková (20).

Prásk.tv píše:

Prásk! - 6
čtěte o tématu soutěž na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

SuperStar
aktualizováno 11.06.
SuperFinále

Absolutní vítězkou SuperStar se stala Tereza Mašková! VIDEO

Vítězkou letošního ročníku SuperStar je dvaadvacetiletá Tereza Mašková. V Super Finále dostala nejvíce hlasů a porazila Elišku Ruskovou a Karmen Pál-Baláž.

SuperStar 27. 5. 2018 - Aneta Horňáková
aktualizováno 28.05.
Divoká karta

Zvrat v SuperStar! Kvůli porotě vypadla jen Aneta, co ona na to?

Nedělní SuperStar přinesla nečekaný moment, se kterým řada diváků nesouhlasí. Vypadnout ze soutěže měli znovu dva zpěváci, porota se ale rozhodla použít divokou kartu a Petra Borkovce ještě v SuperStar udržela. Domů tak musela jen Aneta Horňáková.

Tobogán
27.05.
soutěž v rychlosti

Tobogánem svištěli největší šílenci. Nejrychlejší byla žena!

Nejdivočejší jízdy tobogánem zažil o víkendu aquapark v Čestlicích. Konalo se zde mistrovství republiky v jízdě na tobogánu na čas. Z vítězství se nakonec radovala žena!

Robinsonův ostrov - 32. díl - 9
24.05.
robinsonův ostrov

Blanka o duelu s Martinem: Stačila jediná věc a porazila bych ho!

Petr ani Blanka se novým českým Robinsonem nestanou. V poslední soutěži na ostrově vykoupení je porazil Martin, který se tak vrátil do hlavní hry. Jak Petr s Blankou na svůj pobyt na ostrově vzpomínají a kde udělali chybu?

Tereza Mašková
aktualizováno 13.05.
video náročná superstar

Drama před finále: Tereza začala kolabovat, museli ji zachraňovat!

V neděli večer startuje první finálové kolo pěvecké show SuperStar, které si ale zpěváci museli tvrdě vydřít. O tom, jak náročné účinkování v soutěži může být, ví své i Tereza Anna Mašková. Při natáčení upoutávek se jí udělalo na slunci zle, a na pomoc tak musel rychle přispěchat štáb.

Robinsonův ostrov - Souboj o imunitu - 10
11.05.
Mohly se holit?

Dokonale oholené Robinsonky? Bára vše uvedla na pravou míru

Soutěžící Robinsonova ostrova musí dodržovat nejrůznější pravidla. Na ostrov si nemohou přivézt mnoho oblečení, hygienické potřeby jsou úplně zakázány. Přesto někteří diváci spekulují, jak je možné, že hráčky vypadají stále dokonale oholeny. Bára teď řekla, jak to je.

Robinsonův ostrov - 23. díl - 11
10.05.
Láska na ostrově

Kteří Robinsoni prožili románek? Bára a Dominik odhalili, co neměli

Robinsoni spolu na ostrově trávili dlouhé dny, a tak není divu, že se mezi některými projevily sympatie. Mezi dvěma páry dokonce přeskočila jiskra a zřejmě došlo ke krátkému románku. O koho šlo, prozradili Dominik a Bára v rozhovoru na Nova.cz.