Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zájmové kroužky
aktualizováno 11.09.
zájmy ratolestí slavných

Jaké kroužky mají děti celebrity? Některé chodí každý den do jiného

Co se týče mimoškolních aktivit a kroužků, patří české děti mezi ty nejvytíženější v Evropě. O kroužky v Česku je tak velký zájem, že kapacity v některých městech vůbec nestačí, a rodiče tak musí platit podstatně dražší individuální lekce.

Dětské kroužky
29.06.
doporučení inspekce

Rodiče zuří: Ve školkách ubude kroužků, v ohrožení je i plavání

V mateřských školách by od září mohlo výrazně ubýt zájmových kroužků. Může za to stanovisko, které v dubnu vydala Česká školní inspekce. Podle ní kroužky narušují vzdělávání dětí a měly by se konat až v odpoledních hodinách.

Zájmové kroužky
07.09.
rozhoduje o budoucnosti

Výběr zájmového kroužku není jednoduchý. Poradíme, jak na to

Začátek školního roku není jen ve znamení zvykání si na nový režim, je to taky doba, kdy si dítě vybírá zájmové kroužky. Jsou to právě ony, které utvářejí osobnost dítěte a mnohdy jsou i základem jeho budoucí kariéry. Je proto velmi důležité, vybrat je správně.

Obchodní sdělení

NA LOVU ASTEROIDŮ: HVĚZDÁRNA KLEŤ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Do konce srpna zve k nahlédnutí do vesmíru.

Zájmové kroužky
26.08.
zpátky do školy

Zájmové aktivity dětí - jak je správně vybrat?

Nabídka zájmových aktivit je v dnešní době opravdu široká. Kdy je vhodné dítě do kroužků zapsat a jak poznáte, že ho přetěžujete? Čtěte více!