Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2030390
aktualizováno 06.08.
Oba dopadla policie

Prokletá pražská herna: Za 14 dní do ní lupiči zamířili dvakrát!

Dvakrát za poslední dva týdny vyjížděli pražští kriminalisté do jedné herny na Jarově, aby vyšetřili přepadení. Zatímco před dvěma týdny tam lupič surově zmlátil servírku, nyní obsluhu pro změnu překvapila žena s pistolí.

Žena okradla spícího muže
25.07.
To jí nevyšlo

Zlodějka obrala opilého spáče. Přímo pod kamerami!

Policisté zadrželi osmatřicetiletou ženu, která okradla návštěvníka herny v Sokolově. Vybrala si snadnou kořist - a to opilého muže, který v podniku usnul na židli.

Lupič přepadl hernu a zmlátil číšnici
aktualizováno 21.07.
nakonec utekl

Muž chtěl vykrást hernu. Číšnici mlátil do obličeje a rval jí vlasy

Přepadení herny vyšetřují pražští policisté. Muž, který se nejprve tvářil jako zákazník, napadl obsluhu a odnesl si 20 tisíc korun.

Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Z polorozpadlého statku si postavil hernu
16.06.
krásná proměna

Muž přestavěl přes 100 let starou stodolu! Má z ní pánskou klubovnu

Američan přebudoval starý zahradní dům. Vlastníma rukama z něj vytvořil místnost, kde nyní tráví čas s přáteli při hraní kulečníku.

Záhadné úmrtí na schodech herny v Čerčanech u Prahy 2
aktualizováno 21.04.
zabili ho?

Podivná smrt v Čerčanech: Mrtvý muž seděl na schodech herny

Podivné úmrtí vyšetřují středočeští policisté. Dosud si nejsou jistí, jak zemřel muž, kterého našli dnes v noci sedět mrtvého na schodech herny v Čerčanech u Prahy.

1978374
23.03.
Hrozí pokuta 50 milionů

Celníci objevili ilegální hernu. Vydávala se za dobročinný spolek

Celní správa provedla ve čtvrtek razii v nelegální herně na Vítězném náměstí v pražských Dejvicích. Uvnitř objevili celníci na černo provozované výherní automaty. Provozovateli zařízení, které se vydávalo za dobročinný spolek, hrozí pokuta až 50 milionů korun.

Pátrání po lupiči
17.03.
policejní pátrání

S nožem v ruce přepadl barmanku. Odnesl si peníze i tři mobily

Loupežné přepadení herny s nožem v ruce řeší pražská kriminálka. Přepadení se stalo před měsícem v herně v Brandýse nad Labem. Policie po lupiči stále pátrá a prosí o pomoc veřejnost.

Lupič z herny
aktualizováno 29.01.
Unikal od středy

Policisté chytili lupiče, který ohrožoval pistolí tříletou dívku

Policistům se podařilo dopadnout lupiče, který ve středu dopoledne se zbraní v ruce přepadl hernu v pražské Krči. Ozbrojený lapka ohrožoval kromě barmanky i její tříletou dceru.

Lupič z herny
aktualizováno 27.01.
je stále na útěku

Policie už ví, kdo přepadl hernu v Praze. Gaunera dávno dobře zná

Policie už zná totožnost muže, který přepadl hernu v pražské Krči. Muž byl v minulosti už sedmkrát stíhán. Komplicku pachatele policisté zadrželi již ve čtvrtek v noci.

Lupič z herny v Krči
aktualizováno 26.01.
Stále uniká

VIDEO z přepadení herny: Lupič vytáhl zbraň a přeskočil pult

Už druhý den pátrají pražští policisté po lupiči, který v Krči přepadl s pistolí v ruce hernu. Uvnitř byla barmanka i se svou tříletou dcerou. Žena utekla a dítě zamkla na záchodech, odkud dceru vysvobodili policisté. Naštěstí se oběma nic nestalo.