Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Myslivec
18.11.
Nehoda na Frýdecko-Místecku

Na honu střílel, kam neměl, zranil dvě ženy. Muži hrozí vězení!

Hodně dlouho budou na hon na Frýdecko-Místecku vzpomínat dvě ženy. V sobotu dopoledne je totiž omylem postřelil muž, který svou zbraň namířil tam, kam neměl. Nyní mu hrozí vězení.

Déšť
aktualizováno 17.09.
výstraha Výstraha ČHMÚ

Varování před silným deštěm: Naprší až 50 milimetrů vody!

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) vydal v neděli dopoledne výstrahu před vydatným deštěm. Varování platí až do noci, v krajním případě může spadnout na zasažených místech až 50 milimetrů srážek.

Nehoda na přejezdu v Pržně na Frýdeckomístecku
18.08.
Nehoda na Frýdeckomístecku

Auto na přejezdu smetl vlak, tlačil ho 200 metrů! Řidička zemřela

Policisté a hasiči vyjížděli k železničnímu přejezdu do Pržně na Frýdeckomístecku. Řidička vjela na přejezd, kde ji smetl vlak. Světelná signalizace i závody fungovaly podle Drážní inspekce bez problémů.

Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Vítr strhával střechy na Náchodsku
aktualizováno 12.08.
Výstraha ČHMÚ

Utržené střechy, kroupy a vichr! Bouře udeřila na obec u Náchoda

Silné bouřky, nárazový vítr, až dvoucentimetrové kroupy a přívalový déšť. Před tím vším varuje výstraha Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) vydaná v sobotu velmi brzy ráno. Bouřky do ČR přišly ze Slovenska.

Bio tragédie
aktualizováno 22.06.
Vyšetřuje to kriminálka

Tragédie na Frýdecko-Místecku! V nádrži na bioplyn našli 2 mrtvé

V nádrži bioplynové stanice v obci Baška na Frýdecko-Místecku našli dvě bezvládná těla - zřejmě údržbáře. Jak se jejich těla do nádrže dostala, zatím není jasné. Policie v areálu zasahovala i ve večerních hodinách.

Hasiči zachraňovali na Frýdecko-Místecku poníka ve výkopu - 1
22.05.
Uvízl

Zvědavý poník zapadl do příkopu, hasiči ho ven tahali za ocas

Moravskoslezští hasiči museli v pondělí ráno zachraňovat hnědého poníka, kterého vlastní zvědavost uvěznila v úzkém příkopu u obce Sedliště. Zvíře se totiž z místa nedokázalo dostat vlastními silami.

Nástěnný trezor Ilustrační snímek
24.11.
Vykradený sejf

Zloději vyloupili domov důchodců, senioři přišli o statisíce

Zatím neznámí pachatelé vyloupili domov důchodců v Jablunkově nedaleko Frýdku-Místku. Z bezpečnostního sejfu v kanceláři sociální pracovnice vzali necelých dvě stě tisíc korun, které tam měli senioři schované.

Auto zabilo chodce
aktualizováno 20.10.
neštěstí na silnici

Procházka skončila tragédií. Muže srazilo auto, zraněním podlehl

Vážná dopravní nehoda se stala ve středu večer v Jablunkově na Frýdecko-Místecku. Muže tady srazilo auto, ten zraněním na místě podlehl.

Letecká záchranná služba Hradec Králové
16.10.
Lezl po stromě

Pod mužem se zlomila větev, vážně si poranil páteř!

Lezení po stromě se v obci Chlebovice na Frýdecko-Místecku v sobotu málem stalo osudným osmapadesátiletému muži. Několik metrů nad zemí se pod ním ulomila větev.

Zablokovaný kamion - 4
aktualizováno 04.08.
FOTKY OD VÁS zkratkou neprojel

Kamion uvízl v uličce mezi domky a už se nedostal ven

Majitel rodinného domku v obci Sviadnov na Frýdecko-Místecku, se musel pořadně divit, když mu u zahrady zaparkoval kamion, na který v ulici u jeho domu není místo. Cizinec, který kamion řídil, mu poškodil plot.