Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž zapálil karavan, ve kterém byli další tři lidi
aktualizováno 20.04.
ÚTOK ŽHÁŘE

Muž zapálil karavan se třemi lidmi uvnitř. Hrozí mu 12 let vězení

Na pražském nákladovém nádraží zapálil muž karavan, v tu chvíli v něm byli další tři lidé. Muže teď policie obvinila z trestného činu těžké ublížení na zdraví, poškození cizí věci a týrání zvířat. Při požáru totiž zemřeli dva psi.

Nafukovací karavan - 2
09.03.
GALERIE A VIDEO letošní hit

Nafukovací karavan postavíte za 2 minuty. Ukrývá moderní interiér!

S blížícím se létem lidé plánují výlety do přírody. Turisté často vyhledávají pohodlí, které běžný stan nenabízí. Zahraniční firma přišla s nafukovacím karavanem, který je větší než stan, rychleji ho postavíte a nabízí velké pohodlí.

Kirie Redfield
25.02.
snové povolání

Britka cestuje karavanem a poskytuje sex. "Miluji svou práci!"

Kirie Redfieldová z Velké Británie rozjela vlastní podnikání v podobě poskytování sexuálních služeb. V karavanu cestuje po celé zemi a denně má sex až s 30 muži. Na své povolání je pyšná a podle vlastních slov miluje, že si může vydělávat svým tělem.

Prásk.tv píše:

Tereza Pergnerová prožila natáčení Mise v tomhle karavanu
čtěte o tématu karavan na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Stylové bydlení na kolečkách - 6
17.10.
Moderní bydlení

Domek na kolečkách vás dostane, ukrývá stylový interiér! GALERIE

Malé domky na kolečkách získávají čím dál více na oblibě. Kromě toho, že jsou roztomilé, mohou být i elegantní a hlavně dostupné. Jejich moderní a prostorný interiér vás úplně odrovná.

Rodina, která unesla a znásilnila v karavanu dívku
19.09.
ohavný případ

Dívku (18) unesli a znásilňovali v karavanu, soud potvrdil tresty

Ohavný případ znásilnění, kdy tři muži unesli dívku z Jihlavska a následně ji celou noc znásilňovali, zasáhl loni v srpnu celé Česko. Tři příbuzní si navíc ze ženy chtěli udělat sexuální otrokyni. Olomoucký vrchní soud v úterý potvrdil tresty 8 až 12 let.

Unesená Míša
aktualizováno 24.05.
únos a znásilnění

Míšu hodiny znásilňovali a chtěli z ní otrokyni! Muži si vyslechli trest

Celkem třicet let vězení dostali dnes u Krajského soudu v Brně tři muži z Vysočiny, kteří podle obžaloby loni v létě unesli a znásilňovali dívku. Ta byla v té době těhotná se svým přítelem.

Rodina, která unesla a znásilnila v karavanu dívku
18.05.
únos v karavanu

Míša měla být sexuální otrokyní. Unesli ji a znásilnili, stále se bojí

U brněnského krajského soudu pokračuje líčení se třemi muži, kteří loni v létě unesli ze zastávky na Vysočině osmnáctiletou dívku a chtěli si z ní udělat sexuální otrokyni. Odvezli ji do kempu u Hodonína, kde ji znásilňovali. Dívka jim ale nakonec utekla. Dodnes má ale z únosu a znásilnění trauma. Muži tvrdí, že činu litují.

V dodávce zemřely dvě děti a mledá žena
10.05.
itálie rodinná tragédie

Tragické VIDEO: Sestry (†4, 8 a 20) uhořely v rodinném karavanu!

Itálií ve středu otřásla rodinná tragédie, při které přišly o život tři sestry. Dívky ve věku 4, 8 a 20 let byly zrovna s rodinou v karavanu, když vůz vzplál. Rodiče a další sourozenci se dostali ven, trojice dívek uhořela.

Unesená Míša
26.04.
ZNIČILI JÍ ŽIVOT

ZPOVĚĎ: Míšu hodiny znásilňovali v karavanu, teď o tom promluvila!

Na to, co si minulý rok v srpnu tehdy osmnáctiletá Míša z Jihlavska prožila, nikdy nezapomene. Trojice mužů ji přepadla na autobusové zastávce a v karavanu ji odvezla do kempu na jižní Moravě. Tam ji potom celou noc znásilňovali. Dívka po měsících mlčení konečně promluvila.

Unesená Míša
aktualizováno 24.04.
únos a násilí

Unesli a znásilnili dívku (18) v karavanu. Trojici hrozí až 12 let

Otřesný případ, kdy vloni v srpnu měli tři muži unést dívku z Jihlavska a následně ji celou noc znásilňovat, míří k soudu. Státní zástupce už dokončil obžalobu a během dvou měsíců by mohlo začít líčení. Všem třem násilníkům hrozí až 12 let vězení.