Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nafukovací karavan - 2
09.03.
GALERIE A VIDEO letošní hit

Nafukovací karavan postavíte za 2 minuty. Ukrývá moderní interiér!

S blížícím se létem lidé plánují výlety do přírody. Turisté často vyhledávají pohodlí, které běžný stan nenabízí. Zahraniční firma přišla s nafukovacím karavanem, který je větší než stan, rychleji ho postavíte a nabízí velké pohodlí.

Kirie Redfield
25.02.
snové povolání

Britka cestuje karavanem a poskytuje sex. "Miluji svou práci!"

Kirie Redfieldová z Velké Británie rozjela vlastní podnikání v podobě poskytování sexuálních služeb. V karavanu cestuje po celé zemi a denně má sex až s 30 muži. Na své povolání je pyšná a podle vlastních slov miluje, že si může vydělávat svým tělem.

Stylové bydlení na kolečkách - 6
17.10.
Moderní bydlení

Domek na kolečkách vás dostane, ukrývá stylový interiér! GALERIE

Malé domky na kolečkách získávají čím dál více na oblibě. Kromě toho, že jsou roztomilé, mohou být i elegantní a hlavně dostupné. Jejich moderní a prostorný interiér vás úplně odrovná.

Prásk.tv píše:

Tereza Pergnerová prožila natáčení Mise v tomhle karavanu
čtěte o tématu karavan na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Rodina, která unesla a znásilnila v karavanu dívku
19.09.
ohavný případ

Dívku (18) unesli a znásilňovali v karavanu, soud potvrdil tresty

Ohavný případ znásilnění, kdy tři muži unesli dívku z Jihlavska a následně ji celou noc znásilňovali, zasáhl loni v srpnu celé Česko. Tři příbuzní si navíc ze ženy chtěli udělat sexuální otrokyni. Olomoucký vrchní soud v úterý potvrdil tresty 8 až 12 let.

Unesená Míša
aktualizováno 24.05.
únos a znásilnění

Míšu hodiny znásilňovali a chtěli z ní otrokyni! Muži si vyslechli trest

Celkem třicet let vězení dostali dnes u Krajského soudu v Brně tři muži z Vysočiny, kteří podle obžaloby loni v létě unesli a znásilňovali dívku. Ta byla v té době těhotná se svým přítelem.

Rodina, která unesla a znásilnila v karavanu dívku
18.05.
únos v karavanu

Míša měla být sexuální otrokyní. Unesli ji a znásilnili, stále se bojí

U brněnského krajského soudu pokračuje líčení se třemi muži, kteří loni v létě unesli ze zastávky na Vysočině osmnáctiletou dívku a chtěli si z ní udělat sexuální otrokyni. Odvezli ji do kempu u Hodonína, kde ji znásilňovali. Dívka jim ale nakonec utekla. Dodnes má ale z únosu a znásilnění trauma. Muži tvrdí, že činu litují.

V dodávce zemřely dvě děti a mledá žena
10.05.
itálie rodinná tragédie

Tragické VIDEO: Sestry (†4, 8 a 20) uhořely v rodinném karavanu!

Itálií ve středu otřásla rodinná tragédie, při které přišly o život tři sestry. Dívky ve věku 4, 8 a 20 let byly zrovna s rodinou v karavanu, když vůz vzplál. Rodiče a další sourozenci se dostali ven, trojice dívek uhořela.

Unesená Míša
26.04.
ZNIČILI JÍ ŽIVOT

ZPOVĚĎ: Míšu hodiny znásilňovali v karavanu, teď o tom promluvila!

Na to, co si minulý rok v srpnu tehdy osmnáctiletá Míša z Jihlavska prožila, nikdy nezapomene. Trojice mužů ji přepadla na autobusové zastávce a v karavanu ji odvezla do kempu na jižní Moravě. Tam ji potom celou noc znásilňovali. Dívka po měsících mlčení konečně promluvila.

Unesená Míša
aktualizováno 24.04.
únos a násilí

Unesli a znásilnili dívku (18) v karavanu. Trojici hrozí až 12 let

Otřesný případ, kdy vloni v srpnu měli tři muži unést dívku z Jihlavska a následně ji celou noc znásilňovat, míří k soudu. Státní zástupce už dokončil obžalobu a během dvou měsíců by mohlo začít líčení. Všem třem násilníkům hrozí až 12 let vězení.

Levná dovolená
08.04.
cesty za dobrodružstvím

Jak strávit dovolenou: Tohle je největší hit letošních prázdnin!

Letní prázdniny začínají za necelé tři měsíce, mnoho Čechů se proto už teď rozhoduje, kam pojede (jestli vyrazí do zahraničí, nebo zůstanou raději v tuzemsku). Ať tak či tak, největším hitem prázdnin prý letos bude aktivní dovolená. A to klidne třeba i s karavanem.