Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dieta
08.01.
Speciál o hubnutí

Jak zhubnout po Vánocích? 5 rad, jak shodit kila a netrpět

Už si zkrátka nechcete lhát. Přibrali jste. Útěchou vám může být, že se to o Vánocích stane skoro všem. Dosáhnout opět postavy jako laňka jde mnohdy těžko, ale my vás v tom v novém roce nenecháme. Přinášíme vám 5 rad, díky kterým se vám bude hubnout snadněji.

Vánoční strom na Staroměstském náměstí
07.01.

VIDEO: Z vánočního stromu bude nábytek

Popeláři mají po Třech králích práci s odvozem vyhozených vánočních stromů. Některé skončí ve spalovně, další použijí zahradníci a minimálně jeden strom skončí jako nábytek.

Boj s dluhy
aktualizováno 04.01.
Odborníci radí

Jak se vymanit z povánočních dluhů? Osm jednoduchých kroků

Necelá pětina Čechů si půjčuje na vánoční dárky. Jenže velkou část z nich čeká v lednu nepříjemné zjištění, kdy si uvědomí, že neví, jestli budou schopni vzniklé dluhy splácet. Pokud se v podobné situaci ocitáte i vy, přečtěte si několik rad, jak z dluhové pasti co nejrychleji ven.

Prásk.tv píše:

Debra Parsons - 1
čtěte o tématu Vánoce na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Nevyužité vánoční stromky míří do zoologických zahrad
aktualizováno 29.12.
Zbytky z Vánoc

Zbylé stromky, neprodaní kapři: Toto se děje s vánočními přebytky

Vánoční stromky, které se neprodaly, mohou udělat radost zvířatům. Pochutnají si na nich sloni nebo zubři v zoologických zahradách. To kapři, kteří neskončili o Vánocích na stole, se mají šanci vrátit do sádek. Tuny jich ale čeká cesta do Rakouska nebo na Balkán.

Otec si zarezervoval lety, aby mohl být s dcerou na Vánoce
28.12.
Dojemný příběh

Letuška měla na Vánoce službu. Otec jí připravil krásné překvapení

Většina z nás chce strávit Vánoce se svou rodinou, ne všichni ale mají volno. To je případ i mladé letušky, která musela být na Vánoce v práci. Proto se její otec rozhodl, že jí připraví nečekaný vánoční dárek.

Lidé po Vánocích vyrazili do posiloven
aktualizováno 27.12.
Vánoční obžerství

Povánoční kila vyhnala lidi do posiloven. Tohle radí odborníci

Poprvé po vánočních svátcích se ve čtvrtek otevřela většina posiloven. A řada lidí toho okamžitě využila. Během svátků prý nijak výjimečné nabrat i pět kilo, a tak se vydali trápit svá těla i ti, kteří normálně necvičí.

John a Susan Cooperovi zemřeli v Hurghadě
aktualizováno 27.12.
záhadná smrt v Egyptě

John a Susan zemřeli v Hurghadě. Pro rodinu to byly smutné Vánoce

Dcera britské dvojce, která záhadně zemřela na dovolené v Egyptě, strávila první Vánoce bez rodičů. Absence rodičů na ní dolehla právě o svátcích. Trápí ji, že zřejmě nikdy nezjistí, co se v Egyptě přesně stalo.

Povánoční výprodeje jsou v plném proudu
aktualizováno 27.12.
Nákupní šílenství

Startují povánoční slevy. Inspekce varuje před nekalými praktikami

Během letošních Vánoc se Češi pořádně plácli přes kapsu. Utratili neuvěřitelných 96 miliard korun, nejvíc z toho, téměř 60 miliard, padlo na dárky. Oproti předchozím rokům ale peníze také darovali. Alespoň jednu obálku našel letos pod stromečkem každý druhý Čech. A utratit je se vypravili někteří hned ve čtvrtek, kdy se po Vánocích otevřela obchodní centra. Slevy v obchodech jsou totiž v plném proudu.

Chlapec nastražil video na Santu
27.12.
Zákeřná čivava

Kluk nastražil kameru na Santu, místo něj natočil něco děsivého!

Zvědavost se občas nevyplácí - o tom se přesvědčil chlapec ze Spojených států, který pod vánočním stromkem nastražil kameru, aby všem konečně dokázal, že Santa Claus existuje. To, co zachytila kamera jeho iPadu asi nečekal. Důkaz o existenci Santy to však rozhodně nebyl.

Adventní věnce prezidenta Miloše Zemana od Pavla Kočiše - 6
27.12.
vánoce prezidenta

Tajemství adventního věnce Miloše Zemana: Tradice trvá už roky

Prezident Miloš Zeman jako každý rok pronesl své vánoční poselství na obrazovkách TV Nova. Jeho stůl jako vždy zdobil krásný adventní věnec? Víte, jaké je jeho tajemství?