Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Summit G20
aktualizováno 02.12.
Buenos Aires

Summit G20 skončil! Lídři jednali především o situaci na Krymu

Skončil dvoudenní summit G20. Lídři dvaceti největších světových ekonomik se mimo jiné shodli na nutnosti reformy Světové obchodní organizace. Proběhla také řada schůzek mezi čtyřma očima - například prezident Spojených států Donald Trump povečeřel se svým čínským protějškem Si Ťin-pchingem. Dohodli se na dalším neútočení ve vzájemné obchodní válce.

V Buenos Aires se koná světový summit G20
aktualizováno 30.11.
Buenos Aires

Světoví politici se sjíždí na summit G20. Putin na setkání nedorazí

Světoví lídři se sjíždějí do Buenos Aires na summit skupiny G20. Ostře sledované setkání prezidentů Trumpa s Putinem se ale neuskuteční, jeho zrušení už potvrdily obě strany.

Pátrání - DANEV KRISTIAN
aktualizováno 09.02.
úspěch interpolu

Prchal devět let! Podezřelého z vraždy v Česku chytli v Argentině

Jednoho z nejhledanějších mužů na světě se podařilo zadržet policistům v Buenos Aires. Jde o 33letého Slováka Kristiana Daneva. Toho policie podezřívá z vraždy, která se v roce 2009 stala v Poděbradech.

Prásk.tv píše:

Sex na streše
čtěte o tématu Buenos Aires na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Pár měl sex na balkóně!
22.11.
18 + venkovní sex

Milenci si to rozdávali na balkóně! Nevydrželi ale potlesk publika

Neznámy pár měl sex na balkoně nad jednou z rušných ulic v argentinském Buenos Aires. Očití svědci vše si natáčeli na video, které nyní koluje po sociální síti. Pozornost publika začala po chvíli mladým milencům vadit, takže se přesunuli dovnitř bytu.

Muž se nechal předělat na elfa - 1
08.05.
šokující proměna

Muž utratil statisíce, aby vypadal jako elf! "Může za to šikana," tvrdí

Pětadvacetiletý Luis Padron z argentinského města Buenos Aires je milovníkem fantasy. Podstoupil už velké množství operací, aby vypadal jako elf. K proměně se rozhodl už v dětství, když byl obětí šikany.

Pes čekal 6 měsíců před hotelem na letušku, která si ho pohladila
12.08.
GALERIE Psí láska nemá hranice

Pes každý den čekal půl roku na ženu, než si ho konečně odvedla

Psi jsou nejvěrnější přátelé. Tohle přísloví platí odjakživa a následující příběh je toho jasným důkazem. Opuštěný pejsek čekal 6 měsíců před hotelem na návrat ženy, která mu jednou věnovala trochu náklonnosti.

muž mířil na řidiče pistolí
02.09.
vyslyšená spravedlnost

Žena sedm let hledala vraha svého syna. Nakonec ho dopadla

Sedm let chodila argentinská padesátnice po obávaných čtvrtích Buenos Aires, měnila svá přestrojení a snažila se najít vraha svého syna. A nakonec se jí to podařilo.