Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Troy George Skinner
28.06.
Zločin

Mladík letěl přes půl světa za svou milou. Její matka ho postřelila

Třináct a půl tisíce kilometrů urazil minulý pátek pětadvacetiletý Troy George Skinner z Nového Zélandu, aby si vyrovnal účty s 14letou Američankou, se kterou se seznámil přes internet. Když se chtěl vloupat do domu, ve kterém dívka se svými rodiči bydlela, její matka ho postřelila.

Hasiči zachránili z hořícího domu člověka
19.04.
dramatické záběry

VIDEO: Hasiči po ohnivém infernu vytáhli z domu živého muže!

Dramatickou záchranu za sebou mají hasiči z Virginie, kteří vběhli do domu plného toxického dýmu, aby zachránili život muži uvnitř budovy. Celý zásah zaznamenala kamera na přilbě jednoho z odvážných hasičů.

Nehoda vlaku a popelářského auta ve Virginii
aktualizováno 31.01.
tragická nehoda

Vlak plný kongresmanů USA se srazil s popeláři, nejméně 1 mrtvý

Vlak převážející kongresmany Spojených států amerických a další pasažéry se ve středu odpoledne ve Virginii srazil s nákladním autem. Na místě je nejméně jeden mrtvý člověk, dalších pět lidí bylo převezeno do nemocnice.

Erika Jennings
28.01.
šťastný konec

Trpěla anorexií. Pak k ní promluvil bůh a změnila se k nepoznání

Erika Jenningsová (25) ze západní Virginie bojovala s anorexií po sedm let. Zhubla na neuvěřitelných 38 kilogramů a málem zemřela. Když bezvládně ležela na podlaze, bůh jí prý sdělil, že má začít milovat svoje tělo. A tak se proměnila k nepoznání.

Bethany Stephensová - dívka roztrhaná psy - 5
21.12.
Horor v Americe

Hrůzný nález v lese! Mladou ženu (†22) roztrhali její vlastní psi

Vlastní otec našel v lese za domem tělo dvaadvacetileté Bethany Lynn Stephensové. Policie vyloučila, že by dívku někdo zavraždil. Podle šerifa Jamese Agnewa dívku zabili její vlastní psi. Šerif teď popsal děsivou scénu, když tělo našli.

Při protestech v Charlottesville najelo auto do lidí
aktualizováno 14.08.
nové záběry Nepokoje ve Virginii

Šokující VIDEO: "Naše ulice," křičí dav, pak do něj najede auto!

Na internetu se objevilo nové video, které ukazuje, jak do demonstrantů v Charlottesville najelo auto. Při nehodě zemřela dvaatřicetiletá žena, dalších 19 bylo zraněno. Záběry natočil jeden z protestujících, nejsou vhodné pro citlivé povahy.

Při protestech v Charlottesville najelo auto do lidí
aktualizováno 14.08.
Extrémní pravice

Trump po nátlaku veřejnosti odsoudil bělošské rasisty

Dva dny po násilnostech vyvolaných akcemi bělošských rasistů v americkém Charlottesville čelil prezident Donald Trump silnému tlaku, aby odsoudil počínání radikálních skupin, které vedlo ke smrti mladé ženy a zranění řady lidí. Trump, jenž se vyjádřil k násilnostem pouze všeobecně, dával najevo opatrný přístup k radikálním bělošským nacionalistům již v minulosti, kdy byl naopak obviňován ze zaujatosti vůči jiným etnickým skupinám, uvedla agentura AP.

Při protestech v Charlottesville najelo auto do lidí
aktualizováno 13.08.
Masakr v USA

Najel autem do davu a zabil ženu. Zemřeli i dva policisté!

Mladík, který v sobotu odpoledne v americkém městě Charlottesville úmyslně najel autem do davu protestujících, byl obviněn z vraždy. Jedna žena totiž po srážce s jeho vozem zemřela. Později poblíž zahynuli i dva zasahující policisté.

Střelba na stadionu ve Virginii
aktualizováno 14.06.
Střelba na baseballu

Útok na stadionu ve Virginii: Postřelili kongresmana a tři další

Čtyři lidi včetně republikánského kongresmana Steva Scaliseho postřelil na předměstí Washingtonu levicový aktivista. James Hodgkinson zaútočil palbou na skupinu poslanců a zaměstnanců parlamentu, kteří měli v Alexandrii nedaleko Washingtonu baseballový trénink. Policisté útočníka zastřelili.

Michael Whalen se svým psem - 1
aktualizováno 26.03.
Udělal to z lásky?

Michael utratil svého psa, aby netrpěl. Může za to jít do vězení!

Zoufalý muž, který zastřelil svého umírajícího psa, čelí obvinění z týrání. Zvíře totiž utratil a pohřbil bez povolení úřadů, a tak mu hrozí vysoké pokuty i vězení. On ale tvrdí, že ho k činu nevedla krutost, ale láska.