Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mick Jagger
05.07.
událost desetiletí

Koncert Rolling Stones: Desítky až stovky lidí dostaly falešné lístky!

Velmi nemilé překvapení čekalo na některé návštěvníky čtvrtečního koncertu Rolling Stones v pražských Letňanech. Když si tam chtěli na internetu koupené vstupenky vyměnit za elektronické náramky nutné ke vstupu do areálu, zjistili, že jsou neplatné. Oběťmi podvodu se mohly stát stovky lidí, případem se už zabývá policie.

Mick Jagger 2018
aktualizováno 03.07.
Komplikace

Mick Jagger skončil v nemocnici! Zvládne zítra koncert v Praze?

Už zítra to mají v pražských Letňanech roztočit legendární Rolling Stones. Zpěváka Micka Jaggera ale po příjezdu do ČR trápí komplikace, kvůli kterým skončil v nemocnici! Je snad zítřejší velkolepá show v ohrožení?

Pátrání po muži, který napadl cyklistu
aktualizováno 03.06.
brutální napadení

Pejskař zkopal cyklistu, který drknul do psa. Muž skončil na JIP

Policie pátrá po muži, který napadl a surově sbil cyklistu v letňanském lesoparku. Pes vběhl cyklistovi pod kolo, ten o něj zavadil a pravděpodobný majitel zvířete na něj následně zaútočil. Celé situaci přihlížel syn napadeného muže.

Prásk.tv píše:

Robbie Williams
čtěte o tématu Letňany na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Mystérium BROMPTON – aneb cesta kultovní anglické skládačky až k mistrovství světa a lokálnímu šampionátu 22. 9. 2018 Cyklosféra Břeclav

Technických vynálezů a speciálních jízdních kol spatřilo světlo světa mnoho, nicméně jen málokterý se ujal a dočkal masového použití.

Zeppelin LZ NT07-101
aktualizováno 19.05.
obří plavidlo

Největší vzducholoď světa Zeppelin létala nad Prahou! VIDEO

Největší vzducholoď světa Zeppelin LZ NT07-101 přistála krátce po patnácté hodině odpolední na pražském letišti v Letňanech. Cestu Zeppelinu zkomplikovalo počasí, protože dorazit do České Republiky měla už před dvěma dny. Nakonec vše dobře dopadlo a loď krášlí Prahu.

Rvačka
30.04.
Vyhrocený konflikt

Cyklista zavadil o běžícího psa, jeho páníček ho brutálně zbil!

Opravdu nečekané rozuzlení měl o víkendu rodinný cyklovýlet do lesoparku v pražských Letňanech. Otec rodiny se vyhýbal psovi, poté ho majitel zvířete brutálně napadl.

Vražda v nákupním centru
aktualizováno 12.04.
smrt v letňanech

Drsné detaily vraždy prodavačky: Ženu v kaluži krve našel její syn

Českem otřásla úterní vražda prodavačky v obchodním domě v pražských Letňanech. Podezřelého se policistům podařilo dopadnout hned následující den. Až nyní ale vyplouvají na povrch hrůzné detaily činu.

Vražda v nákupním centru
aktualizováno 12.04.
je ve vazbě

Přiznal se k vraždě prodavačky v Letňanech! Mladíkovi hrozí 20 let

Policie obvinila šestadvacetiletého mladíka z vraždy prodavačky v pražských Letňanech. Muž se k činu přiznal, nyní je ve vazbě. Hrozí mu až 20 let za mřížemi.

Vražda v nákupním centru - 14
aktualizováno 11.04.
skončil v bohnicích

Detaily ze zadržení možného vraha prodavačky! Běhal nahý mezi lidmi

Muže podezřelého z vraždy prodavačky v pražském obchodním centru pomohli dopadnout záchranáři. Že mají v rukou možného pachatele zjistili poté, co ho ráno převezli do Psychiatrické léčebny v Bohnicích. Předtím totiž vběhl nahý do administrativní budovy v Karlíně.

Robbie Williams v Praze
aktualizováno 20.08.
30 tisíc fanoušků

Robbie Williams uchvátil Prahu. Rebel zpíval s otcem i manželkou

Populární britský zpěvák Robbie Williams na sobotním koncertu v Praze nabídl show plnou světelných a pyrotechnických efektů, která měla místy nečekaně rodinný charakter. Popový rebel, který svého času budil pozornost alkoholovými a drogovými výstřelky, si totiž během vystoupení zazpíval se svým otcem Peterem Williamsem i se svou manželkou Aydou Fieldovou. Píseň Love My Life pak věnoval svým dvěma dětem. Vystoupení v pražských Letňanech podle pořadatelů sledovalo více než 30.000 lidí.

Ukradené kolo za 235 tisíc korun
aktualizováno 10.04.
Drahý bicykl

Drzý zloděj ukradl kolo za čtvrt milionu, majitel nabízí odměnu!

Pořádnou dávku drzosti předvedl zatím neznámý zloděj, který na konci března na výstavišti v pražských Letňanech ukradl horské kolo za bezmála čtvrt milionu korun. Drahý speciál odnesl přímo ze stánku.