Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Účtenkovka
aktualizováno 15.03.
účtenková loterie

Lidé znali výsledky Účtenkovky s předstihem! Chyba to nebyla

Dnešní slosování Účtenkovky vyvolalo mezi lidmi zmatek. Ačkoliv ministerstvo financí zveřejňuje výherní listiny s kódy účtenek až večer, lidem se v mobilní aplikaci zobrazovala informace o výhře či prohře už během dne. O chybu v systému se však nejednalo.

Co můžete koupit
aktualizováno 07.02.
Eurojackpot

Ostrov, batmobil či stíhačka. To vše se dá koupit za obří jackpot!

Každý asi někdy uvažoval o tom, co by si koupil, pokud by vyhrál jackpot v loterii. Nové auto, dům či snad plavbu kolem světa? To nic není - za obří Eurojackpot, o který se bude již v pátek hrát, se toho dá pořídit mnohonásobně víc.

Miloš Zeman - prezident
aktualizováno 15.12.
už znají svá čísla

Kandidáti na prezidenta už mají svá čísla! Zeman má sedmičku

Státní volební komise vylosovala čísla, se kterými půjdou jednotliví prezidentští kandidáti do voleb. Čísly budou označeny volební lístky.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Žena a počítač
01.12.
Zrádné "dipování"

Češky na webu nelegálně hazardují. Hrozí jim i vězení!

Na internetu v Česku se v posledních měsících rozmohla především mezi ženami nová "móda". Hlavně matky na mateřské nově holdují takzvanému dipování. Jde o jakousi on-line tombolu, která je ovšem nelegální.

Tržby EET
30.09.
EET

ANKETA: Účtenková loterie je tu, stačí několik kroků k registraci

Účtenková loterie startuje. Od zítřka si můžete zaregistrovat účtenku a třeba i vyhrát auto nebo milion korun. Peníze na to půjdou ze státního rozpočtu. Ministerstvo financí chce tak lidi přimět, aby si při placení více říkali o účtenky.

Nákup - účtenka
aktualizováno 12.10.
účtenková loterie

Účtenkovka se rozjela naplno! O co se hraje a jaká jsou pravidla?

Účtenková loterie se rozjela naplno. V tzv. Účtenkovce mají šanci každý měsíc vyhrát ceny v hodnotě až milion korun. Stačí jen účtenku od obchodníka registrovat na internetu.

Nákup - účtenka
18.07.
Loterie EET

Účtenková loterie odstartuje 1. října! Vyhrajete milion nebo auto

Účtenkovou loterii k elektronické evidenci tržeb (EET) spustí ministerstvo financí 1. října. První slosování o ceny se uskuteční 15. listopadu, a to z účtenek vystavených během října. Na dotaz ČTK to sdělilo dnes ministerstvo financí.

Registrační pokladna
09.12.
Dohromady 100 milionů

Účtenkovou loterii spustí za půl roku. Na výhry půjde 65 milionů

Na účtenkovou loterii vyhradilo ministerstvo financí ve státním rozpočtu na příští rok 100 milionů korun. Celkem 65 milionů korun je určeno na výhry, zbytek půjde na propagaci. Vyplývá to z materiálu, který ve středu dostane kabinet, informuje ČTK.

Šťastlivec
aktualizováno 08.09.
šťastná čísla

Rekordní výhra: Šťastlivec z Ústí vyhrál v loterii přes 200 milionů!

Nejvyšší výhra letošního roku a druhá největší v historii Sportky padla ve středečním losování v okrese Ústí nad Labem. Šťastný výherce si odnese neuvěřitelných 201,25 milionů korun. Vůbec nejvyšší výhra padla 3. listopadu, kdy si šťastlivec odnesl bezmála 400 milionů.

Rodina z Queenslandu nabídla svůj resort i s ostrovem jako hlavní výhru v tombole
aktualizováno 15.07.
bydlení

Tropický ráj za pár korun! K výhře ostrova stačí lístek do tomboly

Pokud jste vždycky toužili žít v tropickém ráji na malém ostrově, pak je takhle nabídka dělaná právě pro vás. Australská rodina pořádá loterii, ve které šťastný vítěz vyhraje fungující turistický resort na ostrově v Mikronésii v západním Tichém oceánu. A nejde o malinký ostrůvek, ale o kus ráje s domy, auty a vlastní restaurací.