Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zmanipulování Binga
aktualizováno 17.05.
Letitá kauza

Za fixlování Binga půjde muž do vězení. Odvolání mu nepomohlo

Vrchní soud v Praze zamítl odvolání Pavla Fantyše a uzavřel tak případ zmanipulování televizní soutěže Bingo. Fantyš, který se více než 20 let ukrýval v USA, má jít na tři a půl roku do vězení. Podle soudu upravil systém, který losuje výherní tikety a způsobil škodu za 27 milionů korun.

Účtenkovka
aktualizováno 15.03.
účtenková loterie

Lidé znali výsledky Účtenkovky s předstihem! Chyba to nebyla

Dnešní slosování Účtenkovky vyvolalo mezi lidmi zmatek. Ačkoliv ministerstvo financí zveřejňuje výherní listiny s kódy účtenek až večer, lidem se v mobilní aplikaci zobrazovala informace o výhře či prohře už během dne. O chybu v systému se však nejednalo.

Co můžete koupit
aktualizováno 07.02.
Eurojackpot

Ostrov, batmobil či stíhačka. To vše se dá koupit za obří jackpot!

Každý asi někdy uvažoval o tom, co by si koupil, pokud by vyhrál jackpot v loterii. Nové auto, dům či snad plavbu kolem světa? To nic není - za obří Eurojackpot, o který se bude již v pátek hrát, se toho dá pořídit mnohonásobně víc.

Obchodní sdělení

Auto ESA otevírá již dvanáctou pobočku

Auto ESA otevřelo svoji dvanáctou pobočku. Dalším městem, kde tento prodejce působí, se stal Chomutov.

Miloš Zeman - prezident
aktualizováno 15.12.
už znají svá čísla

Kandidáti na prezidenta už mají svá čísla! Zeman má sedmičku

Státní volební komise vylosovala čísla, se kterými půjdou jednotliví prezidentští kandidáti do voleb. Čísly budou označeny volební lístky.

Žena a počítač
01.12.
Zrádné "dipování"

Češky na webu nelegálně hazardují. Hrozí jim i vězení!

Na internetu v Česku se v posledních měsících rozmohla především mezi ženami nová "móda". Hlavně matky na mateřské nově holdují takzvanému dipování. Jde o jakousi on-line tombolu, která je ovšem nelegální.

Tržby EET
30.09.
EET

ANKETA: Účtenková loterie je tu, stačí několik kroků k registraci

Účtenková loterie startuje. Od zítřka si můžete zaregistrovat účtenku a třeba i vyhrát auto nebo milion korun. Peníze na to půjdou ze státního rozpočtu. Ministerstvo financí chce tak lidi přimět, aby si při placení více říkali o účtenky.

Nákup - účtenka
aktualizováno 12.10.
účtenková loterie

Účtenkovka se rozjela naplno! O co se hraje a jaká jsou pravidla?

Účtenková loterie se rozjela naplno. V tzv. Účtenkovce mají šanci každý měsíc vyhrát ceny v hodnotě až milion korun. Stačí jen účtenku od obchodníka registrovat na internetu.

Nákup - účtenka
18.07.
Loterie EET

Účtenková loterie odstartuje 1. října! Vyhrajete milion nebo auto

Účtenkovou loterii k elektronické evidenci tržeb (EET) spustí ministerstvo financí 1. října. První slosování o ceny se uskuteční 15. listopadu, a to z účtenek vystavených během října. Na dotaz ČTK to sdělilo dnes ministerstvo financí.

Registrační pokladna
09.12.
Dohromady 100 milionů

Účtenkovou loterii spustí za půl roku. Na výhry půjde 65 milionů

Na účtenkovou loterii vyhradilo ministerstvo financí ve státním rozpočtu na příští rok 100 milionů korun. Celkem 65 milionů korun je určeno na výhry, zbytek půjde na propagaci. Vyplývá to z materiálu, který ve středu dostane kabinet, informuje ČTK.

Šťastlivec
aktualizováno 08.09.
šťastná čísla

Rekordní výhra: Šťastlivec z Ústí vyhrál v loterii přes 200 milionů!

Nejvyšší výhra letošního roku a druhá největší v historii Sportky padla ve středečním losování v okrese Ústí nad Labem. Šťastný výherce si odnese neuvěřitelných 201,25 milionů korun. Vůbec nejvyšší výhra padla 3. listopadu, kdy si šťastlivec odnesl bezmála 400 milionů.