Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Miloš Zeman - prezident
aktualizováno dnes 10:06
už znají svá čísla

Kandidáti na prezidenta už mají svá čísla! Zeman má sedmičku

Státní volební komise vylosovala čísla, se kterými půjdou jednotliví prezidentští kandidáti do voleb. Čísly budou označeny volební lístky.

Žena a počítač
01.12.
Zrádné "dipování"

Češky na webu nelegálně hazardují. Hrozí jim i vězení!

Na internetu v Česku se v posledních měsících rozmohla především mezi ženami nová "móda". Hlavně matky na mateřské nově holdují takzvanému dipování. Jde o jakousi on-line tombolu, která je ovšem nelegální.

Tržby EET
30.09.
EET

ANKETA: Účtenková loterie je tu, stačí několik kroků k registraci

Účtenková loterie startuje. Od zítřka si můžete zaregistrovat účtenku a třeba i vyhrát auto nebo milion korun. Peníze na to půjdou ze státního rozpočtu. Ministerstvo financí chce tak lidi přimět, aby si při placení více říkali o účtenky.

Obchodní sdělení

„Hmm, doba dřevěná je doba dřevěná...“

Takhle by asi pochvalně mručel člověk neandrtálský z Macha a Šebestové. Na rozdíl od doby ledové je ovšem doba dřevěná zdraví prospěšná. Za časů neandrtálců byly lesní porosty divočinou, o kterou nikdo nepečoval. Zato v dnešní době si můžeme vychutnávat lesy, které po několik generací zušlechťují lesáci, lesníci, vědci a tisíce dalších dobrovolníků. A stále víc, protože lesy se rozšiřují – ročně přibližně o 2000 ha.

Nákup - účtenka
aktualizováno 12.10.
účtenková loterie

Účtenkovka se rozjela naplno! O co se hraje a jaká jsou pravidla?

Účtenková loterie se rozjela naplno. V tzv. Účtenkovce mají šanci každý měsíc vyhrát ceny v hodnotě až milion korun. Stačí jen účtenku od obchodníka registrovat na internetu.

Nákup - účtenka
18.07.
Loterie EET

Účtenková loterie odstartuje 1. října! Vyhrajete milion nebo auto

Účtenkovou loterii k elektronické evidenci tržeb (EET) spustí ministerstvo financí 1. října. První slosování o ceny se uskuteční 15. listopadu, a to z účtenek vystavených během října. Na dotaz ČTK to sdělilo dnes ministerstvo financí.

Registrační pokladna
09.12.
Dohromady 100 milionů

Účtenkovou loterii spustí za půl roku. Na výhry půjde 65 milionů

Na účtenkovou loterii vyhradilo ministerstvo financí ve státním rozpočtu na příští rok 100 milionů korun. Celkem 65 milionů korun je určeno na výhry, zbytek půjde na propagaci. Vyplývá to z materiálu, který ve středu dostane kabinet, informuje ČTK.

Šťastlivec
aktualizováno 08.09.
šťastná čísla

Rekordní výhra: Šťastlivec z Ústí vyhrál v loterii přes 200 milionů!

Nejvyšší výhra letošního roku a druhá největší v historii Sportky padla ve středečním losování v okrese Ústí nad Labem. Šťastný výherce si odnese neuvěřitelných 201,25 milionů korun. Vůbec nejvyšší výhra padla 3. listopadu, kdy si šťastlivec odnesl bezmála 400 milionů.

Rodina z Queenslandu nabídla svůj resort i s ostrovem jako hlavní výhru v tombole
aktualizováno 15.07.
bydlení

Tropický ráj za pár korun! K výhře ostrova stačí lístek do tomboly

Pokud jste vždycky toužili žít v tropickém ráji na malém ostrově, pak je takhle nabídka dělaná právě pro vás. Australská rodina pořádá loterii, ve které šťastný vítěz vyhraje fungující turistický resort na ostrově v Mikronésii v západním Tichém oceánu. A nejde o malinký ostrůvek, ale o kus ráje s domy, auty a vlastní restaurací.

1773142
31.07.
Podezřelé losování

Skandál v loterii: Číslo bylo na obrazovce dřív, než ho vylosovali

Úterní slosování srbské loterie bylo velmi podezřelé. Jedno z vítězných čísel se totiž na obrazovce objevilo ještě dřív, než bylo vylosováno. Celé losování nyní prověřuje srbská police, za účelem zjištění nesrovnalostí.

591798
aktualizováno 04.09.
video to se nevyplatilo

Za "karlovarskou losovačku" město zaplatí 300 milionů!

Nechvalně proslulá "karlovarská losovačka", která se zvrhla do frašky, vyjde město pořádně draho. Má za ni zaplatit 300 milionů. Karlovy Vary na to ale prý nemají.