Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár dřevěnice v Horní Bečvě
aktualizováno 24.12.
rozsáhlý požár

Po požáru dřevěnice na Vsetínsku našli v troskách tělo

Štědrý den poznamenala tragédie v Horní Bečvě na Vsetínsku, kde jen hodinu po půlnoci začal hořet rodinný dům. S rozsáhlým požárem bojovali hasiči dlouhé hodiny. Uvnitř domu nad ránem hasiči objevili ohořelé lidské tělo. Zatím není jasné, o koho se jedná.

Diváci TV Nova pomohli rodině, které vyhořel dům
aktualizováno 13.12.
Vlna solidarity

Dům jim před Vánoci lehl popelem, diváci TV Nova se rozhodli pomoct

Obrovská vlna solidarity se mezi diváky televize Nova zvedla po pondělním odvysílání reportáže o rodině, které na Jihlavsku před Vánocemi vyhořel celý dům. Lidé chtějí pomáhat. Obec kvůli tomu teď zřizuje speciální účet.

Požár rodinného domu
aktualizováno 11.12.
milionová škoda

Dům u Jihlavy hořel, rodina před Vánoci nemá střechu nad hlavou

Ve Stříteži na Jihlavsku zasahovalo ráno šest jednotek hasičů u požáru rodinného domu. Jeden člověk skončil v péči záchranářů kvůli nadýchání zplodinami, škoda na majetku je kolem milionu korun.

Prásk.tv píše:

Rychtář tvrí, že Artur prodá vilu v Uhříněvsi
čtěte o tématu rodinný dům na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Při požáru rodinného domu v Komořanech uhořela kočka - 8
10.12.
Zásah hasičů

Při požáru rodinného domu zemřela kočka, škoda je 200 tisíc

Pražští hasiči z Krče, Modřan a Radotína vyjížděli v neděli brzy ráno k požáru rodinného domu v Komořanech. Plameny hasiči likvidovali dvěma vodními proudy a museli zasahovat v dýchacích maskách.

Při požáru domu zemřeli psi - 10
aktualizováno 06.12.
foto zkázy smrtící oheň

Hrůza na Jičínsku! Oheň v domě zabil 30 psů, příbuzní se popálili

Katastroficky skončil večerní požár rodinného domu v obci Trtěnice na Jičínsku. Oheň popálil ženu a jejího syna, kteří v domě žili s více než čtyřicítkou psů. Zvířat dokázali hasiči zachránit jen velmi málo.

Tragický požár v Přemyslovicích na Prostějovsku
aktualizováno 03.12.
rodinné domy v plamenech

Požár na Prostějovsku skončil tragédií, uvnitř domu našli tělo

Rozsáhlý požár rodinného domu v Přemyslovicích na Prostějovsku si v noci na sobotu vyžádal jeden lidský život. Další člověk skončil v nemocnici. Podle svědka z domu zuřivě šlehaly plameny. Už ráno vyjížděli hasiči hasit jiný rodinný dům ve Velkém Přítočně. Oheň se domem rychle šířil a i přes okamžitý zásah jdou škody do milionů. Kvůli popáleninám a intoxikaci skončili v nemocnici dva lidé.

Žhář, který v Přerově podpálil rodinný dům, zemřel
aktualizováno 14.11.
Podpálil dům

Žhář z Přerova se vyhne trestu. Zasáhla vyšší moc!

Policisté definitivně odložili případ seniora, který koncem ledna v přerovské části Újezdec zapálil rodinný dům, zranil přitom svou dceru a krátce nato boural. Žhář totiž zemřel.

Na Kolínsku hořel rodinný dům, škoda je tři čtvrtě milionu - 11
aktualizováno 28.10.
Ranní požár

Na Kolínsku vzplál dům a kůlna, škoda je bezmála milion!

Celkem šest jednotek hasičů zasahovalo v sobotu ráno v Ratenicích na Kolínsku u hořícího rodinného domu. Navíc hrozilo, že plameny přeskočí na další domy v okolí.

Vandalismus na stavbě
aktualizováno 23.10.
Demoliční četa

Děti se vyřádily v cizím domě. Bořily i stavěly, trestu ale uniknou

Škodu třicet tisíc korun napáchala pětice školou povinných dětí, které si volný čas vyplnily tím, že si na stavbě cizího rodinného domu na Brněnsku hrály na demoliční četu. Malým vandalům ovšem vzhledem k věku trest nehrozí.

Žena se bránila nožem před zlodějem
aktualizováno 14.09.
bránila se

Do domu v Ostravě se vlámal zloděj, majitelka ho zabila nožem!

Do rodinného domu v ostravské čtvrti Nová Ves se v noci ze středy na čtvrtek vloupal muž, nejspíš zloděj. Při tom se mu ovšem podařilo vzbudit starší majitelku domu, která se začala bránit.