Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Provokativní selfie učitelky
Aktualizováno 6.6. 2017 18:27
Skandál v Británii

Učitelka zveřejnila provokativní selfie. Škola ji vyhodila!

Britská učitelka Lydia Fergusonová zveřejnila provokativní selfie, škola ji za to vyhodila a ona i její rodina si prošla peklem. Byl její vyhazov oprávněný?

Gabčík, Kubiš
Aktualizováno 5.6. 2017 22:42
anketa spor o ocenění

Hrad odmítl vyznamenat Gabčíka s Kubišem. Je to lež, říká Ovčáček

Hrad údajně odmítl vyznamenat výsadkáře Jana Kubiše, jednoho z vojáků, kteří zabili říšského protektora Reinharda Heydricha. Vyšlo najevo, že o vyznamenání žádal tým slovenského prezidenta. Andrej Kiska navrhoval, aby český i slovenský prezident ocenili každý jednoho z atentátníků. Hrad to ale odmítl. Kauzu odhalil jako první Respekt.

BMW i8
Aktualizováno 31.5. 2017 21:26
kontroverzní havárie

Už je jasné, kdo řídil policejní BMW. Prozradili to záchranáři

Skandál kolem nehody policejního supersportu BMW i8 se začíná rozrůstat. Podle zdroje MF Dnes z Pražského hradu, seděl ve chvíli nehody za volantem nikoli policista, ale zástupce ředitele hradního protokolu Vladimír Kruliš. Dnes to ovšem záchranáři popřeli. Jinak však případ obstupuje hluboké mlčení.

Prásk.tv píše:

Jennifer Lawrence - 1
čtěte o tématu skandál na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Henry Amador-Batten se synem - 1
Aktualizováno 27.5. 2017 09:07
Otec se synem

Další skandál aerolinek: Pedofil na palubě, vyhlásil pilot. Bylo to jinak

Spojenými státy otřásá další skandál aerolinek. Posádka letadla United Airlines obvinila cestujícího z pedofilie. Měl osahávat pětiletého hocha na sedadle vedle. Jenže se ukázalo, že muž je chlapcovým otcem a pouze ho utěšoval, protože se bál letu.

OVČÁČEK OBHAJUJE

Politici reagují na Zemanův "vtip" o likvidaci novinářů! ANKETA

Čeští politici odsoudili slova prezidenta Miloše Zemana o likvidování novinářů, které pronesl v Pekingu v úvodu schůzky s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, jako velmi nepodařený vtip.

nacistické symboly

Pravicový extremismus v německé armádě: Skandál dál narůstá

Skandál v německé armádě týkající se pravicového extremismu nabírá na obrátkách. V dalších německých kasárnách vyšetřovatelé našli předměty oslavující nacistickou armádu, informoval portál Spiegel Online.

Pokladní z Kauflandu
Aktualizováno 27.4. 2017 21:50
galerie skandál v supermarketu

Tajemství pokladní z Kauflandu: Hrdá neonacistka, foto důkazem!

Příběh pokladní z Kauflandu, která obsluhovala zákazníky s neonacistickým tetováním na ruce, pořádně zahýbal sociálními sítěmi. Rozdělil diskutující na dva tábory - jedni dívku odsuzují, druzí hájí. Podle fotek, které sdílela sama na sociálních sítích v jejím případě nešlo o žádné nedorozumění, ale že je nepokrytou vyznavačkou neonacismu.

Pokladní Kauflandu se svastikou - 2
Aktualizováno 27.4. 2017 11:53
skandál v obchodě

Kaufland promluvil o pokladní s hákovým křížem! Věc řeší i policie

Pokladní Kauflandu v pražské Michli, která obsluhovala zákazníky s tetováním hákového kříže na předloktí, dostala vyhazov. Obchodní řetězec o tom informoval prostřednictvím sociálních sítí s tím, že zvažuje i právní postih brigádnice.

Stevard uhodil ženu s dítětem, pak hrozil cestujícímu
Aktualizováno 22.4. 2017 16:07
Další exces aerolinek

Skandální VIDEO: Stevard uhodil matku s dítětem! Pak se chtěl rvát

Spojenými státy otřásá další skandál aerolinek. Stevard American Airlines měl uhodit ženu s dítětem v náručí a vyhodit ji i její kočárek z letadla. Následně vyhrožoval cestujícímu, který se maminky zastal.

François Fillon
Aktualizováno 13.3. 2017 07:32
drahé dary

Francouzský kandidát na prezidenta má další problém

Francouzský prezidentský kandidát pravice François Fillon čelí dalšímu problému, který ovlivňuje veřejné mínění před volbami. Podle týdeníku Le Journal du Dimanche (JDD) si nechával od nejmenovaných přátel kupovat drahé obleky. Fillon na darech nevidí nic špatného, ale už tak mu výrazně uškodil skandál ohledně zaměstnávání rodinných příslušníků.