Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

GIBS
aktualizováno 15.08.
zneužití databáze

Skandál policie: Šéf vyšetřovatelů v tržnici Sapa si jel vlastní kšefty

Velký skandál se řeší u pražské policie. Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) zadržela vedoucího policejního týmu Regulátor, který se zaměřuje na trestnou činnost v tržnici Sapa. Místo chytání zločinců prý vydělával na organizaci poznávacích prohlídek areálu pro veřejnost. Navíc měl nezákonně získávat informace z policejní databáze. V poutech skončil i jeden z jeho podřízených.

Napadená dvojice v hotelu v Egyptě
09.08.
prokletý hotel

Čechy v Egyptě měli bít a sexuálně obtěžovat! Je to jinak, tvrdí Nikol

Hotel v egyptské Hurghadě, ve kterém před čtyřmi roky za záhadných okolností zemřely Monika a Klárka Kramných, čelí dalšímu skandálu. Mladý pár z Valašska totiž tvrdí, že tu před pár dny prožil peklo v podobě sexuálního obtěžování a bití. Nyní se ale ukazuje, že vše mohlo být i jinak. Objevilo se totiž důležité svědectví dvacetileté dívky, která v hotelu byla také.

Robert Fico
08.08.
Výpověď koaliční smlouvy

Krize slovenské vlády: Maskují dotační skandál, tvrdí opozice!

V Bratislavě od úterní desáté hodiny zasedá koaliční rada, kterou kvůli vládní krizi svolal premiér Robert Fico. Bouři ve slovenském parlamentu vyvolala výpověď koaliční smlouvy Slovenskou národní stranou (SNS). Její předseda Andrej Danko chce tímto krokem restartovat vztahy ve vládě.

Prásk.tv píše:

Sophie Raworth
čtěte o tématu skandál na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dárek k narození? Ožívá tradice mincí do kolébky

Babičky, dědečkové i tetičky si často lámou hlavu nad tím, jaký koupit dárek k narození dítěte.

Sport - ilustrační foto - 1
aktualizováno 10.07.
Rozdělování peněz

Svazy jsou kvůli dotačnímu skandálu bez peněz, půjčují si

Od vypuknutí kauzy kolem sportovních dotací a jejich zastavení tehdejší ministryní školství Kateřinou Valachovou jsou sportovní svazy stále bez většiny peněz.

Vatikán - ilustrační foto
06.07.
Skandál ve Vatikánu

Policie našla v bytě kardinála drogy a homosexuální orgie!

Vatikánem otřásá další skandál. Policie minulý měsíc provedla razii v jednom z bytů a našla tam hotovou Sodomu a Gomoru. V bytě, které patří jednomu z nejbližších spolupracovníků papeže, kardinálovi Coccopalmeriovi, a který využívá jeho tajemník, objevili několik zdrogovaných mužů oddávajících se sexuálním aktivitám!

Děti si dnes přebíraly vysvědčení
30.06.
děti ji milují!

Ředitel ji vinil z obtěžování dětí, učitelka hrdě rozdala vysvědčení!

Ještě loni učila v Tršicích, kvůli skandálu ve škole v přírodě ji ale ředitel školy vyhodil. Prý se až horlivě starala o hygienu chlapců, s tím ale soud nesouhlasil. Učitelka nyní pracuje v sousedních Doloplazech, přesto dnes rozdávala vysvědčení i dětem z Tršic. Většina žáků za ní totiž odešla.

Kardinál George Pell
29.06.
George Pell

Skandál ve Vatikánu! Papežova poradce obvinili ze zneužívání dětí

Australská policie obvinila kardinála a papežova poradce George Pella ze sexuálního zneužívání dětí. Toho se měl dopustit v 70. a 80. letech, po dlouhé době se přihlásilo několik obětí.

Policejní skandál
aktualizováno 28.06.
německo měli hlídat!

Obrovská ostuda policie: Tančili opilí a nazí, došlo i na veřejný sex!

Německem hýbe velký skandál. Policisté a policistky, kteří vyrazili na pomoc svým kolegům do Hamburku, si totiž během cesty udělali pořádný mejdan. Opilí močili na veřejnosti, tančili polonazí na stolech s pistolemi v rukou a dokonce na veřejnosti provozovali sex.

Párečky
26.06.
video 18+ nechutné!

Pomsta? Neuvěříte, co servírka udělala s párkem v hotdogu!

Jestli často přemýšlíte, co se asi děje s jídlem před tím, než vám dorazí na stůl, pak rozhodně nechcete vidět tohle video! Chuť vás velmi rychle přejde!

Provokativní selfie učitelky
aktualizováno 06.06.
Skandál v Británii

Učitelka zveřejnila provokativní selfie. Škola ji vyhodila!

Britská učitelka Lydia Fergusonová zveřejnila provokativní selfie, škola ji za to vyhodila a ona i její rodina si prošla peklem. Byl její vyhazov oprávněný?