Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Herec Kevin Spacey
06.11.
obtěžování chlapců

Spaceyho skandál nabírá na obrátkách, přišlo další obvinění!

Hollywoodský skandál desetiletí, tak lidé hodnotí aféru kolem herce Kevina Spaceyho (58), který čelí obvinění ze sexuálního obtěžování. Oskarem oceněný umělec už přišel o roli v seriálu, manažera i prestižní cenu. Teď se navíc ozývají jeho další možné oběti.

Michael Fallon
02.11.
sexuální skandál

Britský ministr Fallon novinářce před lety sáhl na nohu, rezignoval!

Britský ministr obrany Michael Fallon tento týden rezignoval. Člen vlády čelil tlaku kvůli obvinění ze sexuálního obtěžování novinářky. Před patnácti lety jí měl sáhnout na koleno. Premiérka Mayová jeho rezignaci přijala a vyjádřila mu uznání za práci.

Tim Murphy
06.10.
káže vodu, pije víno

Politik bojoval proti potratům, ale nutil k němu svou milenku

Republikán a tvrdý odpůrce potratů Tim Murphy podal svou rezignaci. K tomuto kroku ho vedl skandál, který rozpoutala zveřejněná konverzace s jeho milenkou. Tu totiž přemlouval, aby šla na potrat.

Prásk.tv píše:

Vlaďka Erbová - 1
čtěte o tématu skandál na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Letuška
16.09.
Chlípníci v oblacích

Skandál! Piloti točili letušky při sexu a pak si záběry vyměňovali!

Německou leteckou společností Condor hýbe obří skandál. Provalila se totiž informace, že někteří piloti natáčeli a fotili kolegyně při sexu a pak si ještě "úlovky" vyměňovali mezi sebou.

Miroslava Peltu zadržela policie - 1
07.09.
Peltův skandál

Český sport po dotační kauze: Přichází o peníze i sponzory!

Více než tři měsíce od vypuknutí skandálu kolem českého fotbalu kvůli údajnému zneužití dotací sčítá Fotbalová asociace škody. S menším rozpočtem musí hospodařit nejen kvůli nižším dotacím od ministerstva školství, ale i kvůli ztrátě sponzorů. Kauzu, ve které je obviněna sama asociace, Unie sportu a pět lidí, včetně bývalého fotbalového bosse Miroslava Pelty, dál policie vyšetřuje.

Řecko bez kříže
04.09.
Vyjádření řetězce

Český Lidl se vyjádřil ke smazaným křížům: My za nic nemůžeme

Česká pobočka Lidlu se vyjádřila ke skandálu, který pořádně naštval české zákazníky. Při přípravě fotografií k akci Řecký týden totiž řetězec ze střech řeckých kostelů odstranil kříže. Vysvětloval to snahou o zachování "náboženské a politické neutrality". Teď společnost vydala nové prohlášení.

GIBS
aktualizováno 15.08.
zneužití databáze

Skandál policie: Šéf vyšetřovatelů v tržnici Sapa si jel vlastní kšefty

Velký skandál se řeší u pražské policie. Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) zadržela vedoucího policejního týmu Regulátor, který se zaměřuje na trestnou činnost v tržnici Sapa. Místo chytání zločinců prý vydělával na organizaci poznávacích prohlídek areálu pro veřejnost. Navíc měl nezákonně získávat informace z policejní databáze. V poutech skončil i jeden z jeho podřízených.

Napadená dvojice v hotelu v Egyptě
09.08.
prokletý hotel

Čechy v Egyptě měli bít a sexuálně obtěžovat! Je to jinak, tvrdí Nikol

Hotel v egyptské Hurghadě, ve kterém před čtyřmi roky za záhadných okolností zemřely Monika a Klárka Kramných, čelí dalšímu skandálu. Mladý pár z Valašska totiž tvrdí, že tu před pár dny prožil peklo v podobě sexuálního obtěžování a bití. Nyní se ale ukazuje, že vše mohlo být i jinak. Objevilo se totiž důležité svědectví dvacetileté dívky, která v hotelu byla také.

Robert Fico
08.08.
Výpověď koaliční smlouvy

Krize slovenské vlády: Maskují dotační skandál, tvrdí opozice!

V Bratislavě od úterní desáté hodiny zasedá koaliční rada, kterou kvůli vládní krizi svolal premiér Robert Fico. Bouři ve slovenském parlamentu vyvolala výpověď koaliční smlouvy Slovenskou národní stranou (SNS). Její předseda Andrej Danko chce tímto krokem restartovat vztahy ve vládě.

Sport - ilustrační foto - 1
aktualizováno 10.07.
Rozdělování peněz

Svazy jsou kvůli dotačnímu skandálu bez peněz, půjčují si

Od vypuknutí kauzy kolem sportovních dotací a jejich zastavení tehdejší ministryní školství Kateřinou Valachovou jsou sportovní svazy stále bez většiny peněz.