Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Česká pošta
aktualizováno 04.05.
dva tisíce poškozených

České poště hrozí tučná pokuta! Osobní data řidičů dostali cizí lidé

Úřad pro ochranu osobních údajů prověřuje obří skandál České pošty, která v lednu omylem rozeslala osobní údaje více než dvou tisíc lidí na špatné adresy. Mezi poškozenými jsou řidiči, kteří v Praze spáchali nějaký přestupek. České poště nyní hrozí tučná pokuta.

Nobelova cena
aktualizováno 04.05.
skandál ve švédsku

Nobelovu cenu za literaturu letos neudělí. Kvůli sexuálnímu pozadí

Švédská akademie dnes oznámila, že letos neudělí Nobelovu cenu za literaturu. Instituci opustilo několik členů v důsledku skandálu kolem sexuálního obtěžování a vyzrazování jmen laureátů.

Facebook
02.05.
Cambridge Analytica

Firma, která zneužila data z facebooku na kampaně, končí

Firma Cambridge Analytica, která získala data desítek milionů uživatelů sociální sítě facebook a využila je v rámci volebních kampaní v několika zemích, končí.

Prásk.tv píše:

Tchán Pippy Middleton David Matthews obviněn ze znásilnění nezletilých
čtěte o tématu skandál na Prásk.tv
Obchodní sdělení

JUBILEJNÍ 5.ROČNÍK AUTOMOBILOVÉ SLAVNOSTI LEGENDY PŘIVÍTÁ NOVĚ VÝSTAVIŠTĚ PRAHA

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstoupí v letošním roce do svého 5. jubilejního ročníku.

Hacker
aktualizováno 28.03.
návod

Lidé jsou zděšení z toho, co o nich Facebook ví. Takhle to zjistíte

Skandál týkající se použití privátních informací z Facebooku bez souhlasu uživatelů nabírá na obrátkách. Lidé se zděšením zjišťují, kolik informací o nich gigant sbírá. A nejde jen o ty, kteří si špatně nastavili soukromí.

Scott Sherwood
25.03.
rodiče zuří

Žáci v šoku: Svého učitele (50) matematiky objevili v pornu!

Škola v britském Peacehavenu se na svých webových stránkách pyšní sloganem "nejsme běžná škola". Učitel matematiky Scott Sherwood si to zřejmě vyložil doslovně. Po konci vyučování si totiž přivydělával hraním v pornu! Na jeho druhou práci přišla jedna z žákyň, která ho ve filmu pro dospělé poznala.

Donald Trump a Karen McDougal
23.03.
prolomila mlčení

Sex už na první schůzce! Playmate promluvila o aféře s Trumpem

Sex už na prvním rande a jednání jako s prostitutkou. Playmate Karen McDougalová promluvila o desetiměsíční aféře s americkým prezidentem Trumpem a rozhodně ho nešetřila. Mimo jiné také prozradila, proč aféru ukončila.

Andrew McCabe, Donald Trump
19.03.
vyšetřoval i Trumpa

Zástupce šéfa FBI vyhodili dva dny před důchodem. Prezident jásá

Bývalý zástupce ředitele americké FBI Andrew McCabe byl v pátek propuštěn ze své funkce. A to pouhé dva dny před odchodem do důchodu. Zvláštnímu vyšetřovateli Robertu Muellerovi předal zápisky z rozhovorů s prezidentem Trumpem. Ty obsahují mimo jiné i rozhovory s bývalým šéfem FBI Jamesem Comeyem. Toho Trump vyhodil z funkce loni.

Pes v úložném prostoru v letadle
14.03.
skandál aerolinek

Letuška rozhodla, že pes musí do úložného prostoru. Zemřel tam!

Aerolinky United Airlines čelí dalšímu skandálu. Jejich letuška totiž během letu z Houstonu do New Yorku vyzvala cestující, aby svého buldočka vměstnala do úložného prostoru nad hlavou. Pes však let v přehřáté přihrádce nepřežil. Žena s dětmi ho našla po přistání mrtvého.

Lucia Žitňanská
aktualizováno 01.03.
vražda Jána Kuciaka

Zemětřesení ve slovenské vládě: Odchod zvažuje další ministryně

Situace okolo vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové se stále vyostřuje. Slovenskem otřásají informace o propojení politiků s italskou mafií. Podle informací Pluska.sk chce vládu opustit i ministryně spravedlnosti Lucia Žitňanská (Most-Híd). Následovala by tak Marka Maďariče, ministra kultury, který z funkce odstoupil ve středu. Ve čtvrtek se začalo jednat dokonce o odchodu celé strany Most-Híd.

Prostituce
13.02.
platila prostitutky

Sexuální skandál! Organizace za peníze na charitu pořádala orgie

Jedna z největších britských charitativních organizací čelí skandálu. Někteří její pracovníci si totiž z peněz na charitu platili prostitutky a byly mezi nimi zřejmě i nezletilé dívky. Vše se odehrálo po ničivém zemětřesení na Haiti a možná nejen tam. Vypadá to, že vedení organizace se problémy snažilo krýt. Šéfa Oxfamu v úterý ještě navrch zatkla policie kvůli korupci.