Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Závadné maso z Polska - 7
04.02.
poblíž českých hranic

Další skandál v Polsku! Na farmě se objevila nemoc šílených krav

Polsko v posledních dnech čelí skandálu s prodejem masa nemocných krav. Aby toho nebylo málo, v pondělí ohlásilo případ atypické formy nemoci šílených krav (BSE), která se objevila na jedné farmě poblíž hranic s Českem.

Závadné maso z Polska - 6
aktualizováno 30.01.
galerie Skandál na jatkách

Češi se masa z Polska bát nemusí, tvrdí ministerstvo zemědělství

Další skandál s potravinami otřásl minulý týden Polskem. Na jatkách tam totiž končí uhynulé a těžce nemocné krávy. Maso se pak objeví jako nezávadné na pultech obchodů. Ministerstvo zemědělství uklidňuje české občany, že se nemají čeho obávat.

Režisér Bryan Singer
24.01.
nové důkazy

Další skandál, slavný režisér čelí obvinění z obtěžování chlapců

Hollywoodem otřásá další skandál v souvislosti se sexuálním obtěžováním. Týká se režiséra filmového trháku Bohemian Rhapsody Bryana Singra. Ten byl z natáčení vyhozen kvůli zanedbávání povinností. Teď se objevily důkazy o tom, že na přelomu tisíciletí obtěžoval nezletilé chlapce.

Prásk.tv píše:

Hannah Teter
čtěte o tématu skandál na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Falešná učitelka učila bez diplomu! Hrozí ji dva roky vězení
aktualizováno 06.12.
Obvinění z podvodu

Falešná učitelka učila bez diplomu! Hrozí jí dva roky vězení

Před soudem by mohla skončit žena, která se deset let prokazovala padělaným vysokoškolským diplomem a učila na základní škole na Znojemsku. Padělaným diplomem se přitom prokazovala už dříve.

Facebook
aktualizováno 25.10.
Skandál s Cambridge Analytica

Černý den pro Facebook: Dostal velkou pokutu, jde po něm i EU

Skandál s únikem dat společnosti Cambridge Analytica dopadl ve čtvrtek tvrdě na Facebook. Společnost dostala od britských úřadů milionovou pokutu. Europoslanci navíc odhlasovali usnesení, v němž požadují, aby se Facebook podrobil auditu evropských úřadů.

Život ve hvězdách - 2
19.10.

Život ve hvězdách 18. 10. 2018

Hvězdy z Ordinace a Ulice křičely strachy v hororové únikové hře.

Google
aktualizováno 09.10.
Nedostatečné zabezpečení

Sociální síť Googlu končí! Půl roku tajila dlouhodobý únik dat

Společnost Google půl roku tajila problém s ochranou soukromých údajů svých uživatelů. Přes půl milionu účtů sociální sítě Google+ nebylo tři roky dostatečně zabezpečeno. Firma se ji tak kvůli skandálu rozhodla zrušit.

Miliardář Elon Musk má trable
aktualizováno 02.10.
Nevhodný tweet

Další trable Elona Muska. Kvůli vtípku musí opustit místo v Tesle

Vizionář Elon Musk čelí dalším problémům kvůli kontroverzním výrokům na Twitteru. Jeden z nejslavnějších světových byznysmenů, jehož majetek se odhaduje na více než 440 miliard korun, kvůli tomu končí v čele správní rady automobilky Tesla. Ta teď přichází o obrovské peníze.

Per Sandberg s přítelkyní Bahareh Letnesovou
16.08.
Skandál v Norsku

Míšení ras je nepřípustné, hlásal norský ministr. Sám má Íránku

Norský ministr pro rybolov byl nucen opustit úřad kvůli skandálu. V minulosti hlásal protiimigrační politiku a vystupoval proti muslimům. Sám však udržuje poměr s o 30 let mladší imigrantkou z Íránu. Při dovolené s ní pak několikrát porušil bezpečnostní pravidla země a musel proto odstoupit z úřadu.

Kuchař se vydával za lékaře
12.08.
Kuchař doktorem

Falešný lékař pečoval o důchodce dva roky! Jak mu to mohlo projít?

Slovenskem otřásl případ kuchaře, který se vydával za lékaře a podával léky klientům v domově důchodců. Za záhadných okolností tady zemřelo nejméně deset lidí. Muže i jeho spolupracovnici už zatkli. Teď se ale úřady dohadují, jak tam mohl kuchař ordinovat.