Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

François Fillon
Aktualizováno 13.3. 2017 07:32
drahé dary

Francouzský kandidát na prezidenta má další problém

Francouzský prezidentský kandidát pravice François Fillon čelí dalšímu problému, který ovlivňuje veřejné mínění před volbami. Podle týdeníku Le Journal du Dimanche (JDD) si nechával od nejmenovaných přátel kupovat drahé obleky. Fillon na darech nevidí nic špatného, ale už tak mu výrazně uškodil skandál ohledně zaměstnávání rodinných příslušníků.

Další skandál

CIA mohla hacknout televize, telefony i počítače, ukázal únik

Radikální investigativní portál WikiLeaks dnes zveřejnil 8000 dokumentů údajně pocházejících ze serverů americké Ústřední zpravodajské služby (CIA), které mají odhalovat praktiky americké kybernetické špionáže.

mimořádná událost

Skandální krok: Bílý dům vybíral, kteří novináři mohou na tiskovku!

Bílý dům dnes zakázal zpravodajům několika významných amerických médií vstup na tiskovou konferenci prezidentského mluvčího Seana Spicera. Oznámil to list The New York Times. Podle amerického deníku jde o událost, která je ve vztazích mezi kanceláří prezidenta USA a médii zcela mimořádná.

Prásk.tv píše:

5 největších nestydů
čtěte o tématu skandál na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořídit si vlastní bydlení na hypotéku je letos komplikovanější. Rezervujte si nízkou sazbu!

V závěru roku dosáhly dlouhodobě klesající úrokové sazby hypoték svého dna a letos začínají pomalu růst.

vše o volání a datech

Boj politiků s operátory? Skandál na skandál: Odjeďte do Polska!

Blíží se volby a ČSSD a ANO každý po svém hasí průšvih s předraženým voláním a daty českých operátorů. Obě strany přitom mají máslo na hlavě, protože situaci "silní operátoři - slabý zákazník" zavinili jejich poslanci a ministři. Do toho vypukl další skandál, když náměstek ministra průmyslu lidem vzkázal, ať se za levným voláním odstěhují do Polska.

video 18+ přistiženi při činu!

Velký policejní skandál: Měli cvičit, zvrhlíci si v tělocvičně užili SEX!

Velmi nepříjemnou dohru má milostné řádění dvou policejních praktikantů, kteří si na společnou erotickou chvilku vybrali nejméně vhodné místo. Užívali si přímo v tělocvičně policejní akademie v Peru, divoký sex ale k jejich překvapení natočily kamery a teď koluje na internetu.

Zatčený bratr Harryho přítelkyě
Aktualizováno 16.1. 2017 13:33
Skandál

Zločin v královské rodině: Harry, co to má tvá milá za bratra?

Britskou královskou rodinou otřásá skandál. Bratr přítelkyně prince Harryho totiž skončil v poutech poté, co se opilý pohádal s partnerkou. Rozepři zakončil tím, že ženě dal k hlavě pistoli.

vyhozené miliony

Poslanci chtějí utrácet miliony za zámek Štiřín! Proslavily ho aféry

Poslanecká sněmovna se chystá ročně utratit desítky milionů korun za zámek Štiřín, který v minulosti proslavily aféry z nejvyšších pater české politiky. Areál barokního zámku spadá momentálně pod Ministerstvo zahraničních věcí, to prý ale zámek moc nevyužívá. Jeho provoz přitom stojí miliony korun ročně.

Školka
Aktualizováno 9.1. 2017 20:52
nečekané odhalení

Skandál v Chomutově: Děti byly ve školce celý den bez učitelek i jídla!

Malé děti v soukromé Mateřské školce v Chomutově strávily celý den bez jídla, pití i bez patřičného dozoru. Pět dětí, mezi nimi i batole, tam hlídala jen uklízečka, vychovatelka vůbec nepřišla do práce a ředitelka soukromého zařízení se podle rodičů vymlouvala na problém s autem.

Daniel Ježek
Aktualizováno 15.12. 2016 13:23
dotační skandál

Zatýkání a výslechy v kauze ROP: Vlivný expolitik Ježek je ve vazbě!

Ústecký okresní soud poslal v noci na dnešek do vazby někdejšího vlivného člena ODS, podnikatele Daniela Ježka. Soudce Martin Majchrák vazbu zdůvodnil obavou z toho, že by Ježek mohl ovlivňovat svědky v dotační kauze ROP Severozápad.

Vaňhová
Aktualizováno 14.12. 2016 21:07
Dotace EU

Dotační skandál bobtná! Týká se exhejtmanky i starostů

Odhalení podvodů při rozdělování dotací v Karlovarském a Ústeckém kraji se rozrůstá v jeden z největších dotačních skandálů v Evropské unii.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE s Mary Kay