Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tygr utekl z klece, zranil dvě děti
28.11.
video strach a panika

VIDEO: Tygr z čínského cirkusu vběhl do davu lidí, zranil dvě děti

Strašlivé chvíle hrůzy si zažili v sobotu návštěvníci čínského cirkusu, když během představení utekl tygr z klece a vnikl mezi diváky. Podle CGTN zaútočil na dvě děti, které museli záchranáři odvézt do nemocnice.

Policie evakuovala stanici metra v Londýně
aktualizováno 24.11.
panika v Anglii

Policie evakuovala stanici metra v Londýně! Byl to planý poplach

Policie evakuovala londýnskou stanici metra Oxford Circus, která se nachází v centru města britské metropole. Při blíže neupřesněném incidentu měla být zraněna jedna osoba. Svědci popsali, že slyšeli výstřely. To policie ale nepotvrdila a po necelé hodině metro opět otevřela. Byl to planý poplach.

Sopka
aktualizováno 10.10.
Panika na Kanárech

Za 2 dny 40 otřesů! Odborníci se bojí výbuchu sopky, který vše zničí

Kanárské ostrovy postihlo neuvěřitelných 40 otřesů za posledních 48 hodin. Zemětřesení nebyla silná, vyvolala ale vlnu paniky. Odborníci teď mají strach, že chvění vyprovokuje k erupci sopku na ostrově La Palma.

Prásk.tv píše:

Abby Lewis - 1
čtěte o tématu panika na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Rvačka o máslo v akci
aktualizováno 29.09.
slevy na máslo

Máslové šílenství pokračuje! Lidé se rvali o každý kus. VIDEO

Stoupající ceny másla vyvolávají v Češích paniku. To je patrné především z toho, jak většina zákazníků reaguje v obchodech, které máslo zlevnily. Nekonečné fronty, strkanice a přehnaná agresivita jsou na denním pořádku.

Muž byl postřelen kvůli převleku klauna
20.09.
Tvrdá výchova

Otec pronásledoval dceru v masce klauna, pak padl výstřel

Otec pronásledoval svou šestiletou dceru okolo domova v masce klauna, považoval to za výchovnou metodu. Místo toho muže však čekalo překvapení, když po něm vystřelil soused. Oba dva teď čelí obvinění.

Strach v letadle
19.07.
překažený let

Panika v Hurghadě: V letadle se objevil kouř, evakuovali 251 lidí!

Celkem 251 turistů chystajících se na cestu do Velké Británie museli ve středu evakuovat z letadla v egyptské Hurghadě poté, co se z kabiny začal valit dým. Letiště start pozdrželo o čtyři hodiny, nikdo by neměl být zraněn.

Střelba na hudebním festivalu u Vizovic
aktualizováno 14.07.
masters of rock

Panika na festivalu u Vizovic: Muž vytáhl zbraň a začal střílet!

Na metalovém festivalu Masters of Rock ve Vizovicích musela v pátek ráno kvůli střelbě zasahovat policie. Zbraň vytáhl u vchodu jeden z mužů při hádce fanoušků, nikdo nebyl zraněn.

Jaromír Piesch
aktualizováno 14.06.
Co dělat při požáru?

Hasič: Největší zabiják je kouř, nejčistší vzduch bývá u podlahy

Obrovský požár v Londýně vyvolal mezi obyvateli domu paniku. Podle instrukcí měli zůstat v bytě a počkat na pomoc. Jenže oheň se rychle šířil, a tak se rozhodli utéct. Udělali správně? Jak má člověk v takové chvíli postupovat? A jak to vidí hasiči? Odpovídal velící důstojník hasičů Jaromír Piesch.

Uzavírka anglických policistů
25.05.
falešný poplach

Napětí po útoku: Opuštěné auto vyvolalo v Londýně paniku

Policie ve čtvrtek večer krátce uzavřela londýnský Westminsterský most kvůli údajně opuštěnému vozidlu. Podle agentury Reuters byl ale most brzy pro pěší opět zpřístupněn. Na mostě už v březnu zradikalizovaný útočník najel automobilem do lidí, z nichž čtyři smrtelně zranil.

Evakuace obchodního centra Arndale v Manchesteru
23.05.
Evakuace obchodního centra

Další poplach v Manchesteru! "Je tu bomba!" vyděsil muž nakupující

Obchodní centrum Arndale v Manchesteru evakuovali. Podle svědků byla slyšet hlasitá rána, po níž desítky lidí utekly ven. Paniku zřejmě způsobil muž, který křičel, že je v nákupním centru bomba. Policisté ho zadrželi.