Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Záchrana dítěte z kolejiště metra
aktualizováno 14.02.
VIDEO Drama v Miláně

Hrdina z metra: Chlapec (2) spadl do kolejiště, mladík pro něj skočil!

Osmnáctiletý mladík neváhal riskovat svůj život, aby zachránil malé dítě, které spadlo do kolejiště milánského metra. Dramatický moment zachytila bezpečnostní kamera, vše naštěstí dobře dopadlo. Lorenza teď v Itálii oslavují jako hrdinu.

Snídaně s Novou
aktualizováno 14.12.
Moderátoři v šoku

Drama ve Snídani: Hosté se poprali přímo ve studiu! VIDEO

Obrovský šok moderátorům Snídaně s Novou způsobili dva hosté, kteří se v přímém přenosu začali rvát. Amatérští boxeři si ve studiu vyměnili pár drsných ran, než se podařilo je uklidnit.

Malé lásky - 6. díl - 3
aktualizováno 27.09.
Císařský řez

Malé lásky: "Já už na to s*ru, jdu pryč!" prohlásí Klára při porodu

Už ve středu uvidí diváci další premiérový díl dokureality Malé lásky. A bude to opravdové drama! Ne vždy totiž porod probíhá podle představ maminky. O tom se přesvědčila i Klára, která trpěla tak velkými bolestmi, že lékaři museli provést císařský řez.

Prásk.tv píše:

Malé lásky - vyčerpaná prvorodička - 1
čtěte o tématu drama na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽ + matrace s 54% slevou od Matrace za hubičku.cz

Slevové akce a výprodeje už nejsou jen výsadou supermarketů a obchodů s oblečením.

Iloně půjde o život
aktualizováno 15.05.
už tento týden

Sebevražda v Ordinaci?! Iloně půjde o život, najdou u ní dopis

Dramatický boj o život čeká už tento týden v Ordinaci v růžové zahradě 2 Ilonu Šedivou. Vše nasvědčuje tomu, že macecha Šárky chtěla spáchat sebevraždu. Najdou u ní totiž dopis na rozloučenou i s vysvětlením, proč se k zoufalému kroku odhodlala.

Bagr na kolejích
aktualizováno 11.05.
boj o čas

Drama na přejezdu: Bagr uvízl na kolejích, řítil se na něj vlak! VIDEO

Jako hrdinové se zachovali řidiči u přejezdu v Krupce ve chvíli, kdy na kolejích uvízl bagr. Zoufalý řidič nemohl mohutný vůz dostat pryč, výstražná světla už zářila červeně. Řidiči společnými silami nakonec s vypětím vytlačili bagr na silnici - právě včas!

Chlapeček uvíznul v autě, na hasiče se smál
01.05.
Roztomilá fotka

Dítě za volantem: Chlapeček uvízl v autě, z dramatu udělal legraci!

Zatímco dospělí trnou strachy, děti se někdy jenom smějí. Nejinak tomu bylo i v případě 14měsíčního Brandona, který zůstal uvězněn v autě před obchodem. Z auta ho muselo dostat pět hasičů, chlapeček se na ně jen zpoza volantu smál!

1971718
aktualizováno 07.03.
Let z Dubaje

Drama na Ruzyni: Letadlo plné lidí mělo vážnou poruchu! VIDEO

Krátce po jedné hodině odpoledne zažilo mimořádnou situaci pražské letiště Václava Havla. Přistávající Boeing 737 společnosti Flydubai z Dubaje nemohl vysunout klapky. Letadlo kvůli tomu muselo přistávat ve výrazně vyšší rychlosti, než je jinak obvyklé. Naštěstí se cestujícím nic nestalo.

Tony Benda z Ulice
aktualizováno 01.03.
Seriál Ulice

Představitel Tonyho prozradil, co ho čeká: Pořádně to přežene!

Hostem pořadu Snídaně s Novou byl herec Ondřej Volejník, představitel Tonyho Bendy ze seriálu Ulice. Divákům ranního vysílání televize Nova prozradil, co čeká jeho postavu v nejbližších dílech. Tony to pořádně přepískne a hodně si zavaří!

Ordinace: Magda zemřela
15.12.
video Ordinace v růžové zahradě

Vzpomínáte? Takhle opustila Ordinaci Magda Mázlová! VIDEO

Ačkoli už je to tři roky, co opustila seriál Ordinace v růžové zahradě 2, stále patří mezi nejoblíbenější postavy. Magda Mázlová, třetí manželka primáře Čestmíra, podlehla po vážné chřipce myokarditidě. Připomeňte si její poslední okamžiky.

Bratislava letiště
05.11.
technická závada

Drama v Bratislavě: Letadlo mělo při přistání problémy

Slovenští turisté při návratu z dovolené v Egyptě zažili perné chvilky, letadlo se při přistávání dostalo do problémů, protože se mu nevysunuly vztlakové klapky. Po dlouhém kroužení nad bratislavským letištěm se nakonec podařilo bezpečně přistát.