Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Snídaně s Novou
aktualizováno včera 08:14
Moderátoři v šoku

Drama ve Snídani: Hosté se poprali přímo ve studiu! VIDEO

Obrovský šok moderátorům Snídaně s Novou způsobili dva hosté, kteří se v přímém přenosu začali rvát. Amatérští boxeři si ve studiu vyměnili pár drsných ran, než se podařilo je uklidnit.

Malé lásky - 6. díl - 3
aktualizováno 27.09.
Císařský řez

Malé lásky: "Já už na to s*ru, jdu pryč!" prohlásí Klára při porodu

Už ve středu uvidí diváci další premiérový díl dokureality Malé lásky. A bude to opravdové drama! Ne vždy totiž porod probíhá podle představ maminky. O tom se přesvědčila i Klára, která trpěla tak velkými bolestmi, že lékaři museli provést císařský řez.

Iloně půjde o život
aktualizováno 15.05.
už tento týden

Sebevražda v Ordinaci?! Iloně půjde o život, najdou u ní dopis

Dramatický boj o život čeká už tento týden v Ordinaci v růžové zahradě 2 Ilonu Šedivou. Vše nasvědčuje tomu, že macecha Šárky chtěla spáchat sebevraždu. Najdou u ní totiž dopis na rozloučenou i s vysvětlením, proč se k zoufalému kroku odhodlala.

Prásk.tv píše:

Malé lásky - vyčerpaná prvorodička - 1
čtěte o tématu drama na Prásk.tv
Obchodní sdělení

„Hmm, doba dřevěná je doba dřevěná...“

Takhle by asi pochvalně mručel člověk neandrtálský z Macha a Šebestové. Na rozdíl od doby ledové je ovšem doba dřevěná zdraví prospěšná. Za časů neandrtálců byly lesní porosty divočinou, o kterou nikdo nepečoval. Zato v dnešní době si můžeme vychutnávat lesy, které po několik generací zušlechťují lesáci, lesníci, vědci a tisíce dalších dobrovolníků. A stále víc, protože lesy se rozšiřují – ročně přibližně o 2000 ha.

Bagr na kolejích
aktualizováno 11.05.
boj o čas

Drama na přejezdu: Bagr uvízl na kolejích, řítil se na něj vlak! VIDEO

Jako hrdinové se zachovali řidiči u přejezdu v Krupce ve chvíli, kdy na kolejích uvízl bagr. Zoufalý řidič nemohl mohutný vůz dostat pryč, výstražná světla už zářila červeně. Řidiči společnými silami nakonec s vypětím vytlačili bagr na silnici - právě včas!

Chlapeček uvíznul v autě, na hasiče se smál
01.05.
Roztomilá fotka

Dítě za volantem: Chlapeček uvízl v autě, z dramatu udělal legraci!

Zatímco dospělí trnou strachy, děti se někdy jenom smějí. Nejinak tomu bylo i v případě 14měsíčního Brandona, který zůstal uvězněn v autě před obchodem. Z auta ho muselo dostat pět hasičů, chlapeček se na ně jen zpoza volantu smál!

1971718
aktualizováno 07.03.
Let z Dubaje

Drama na Ruzyni: Letadlo plné lidí mělo vážnou poruchu! VIDEO

Krátce po jedné hodině odpoledne zažilo mimořádnou situaci pražské letiště Václava Havla. Přistávající Boeing 737 společnosti Flydubai z Dubaje nemohl vysunout klapky. Letadlo kvůli tomu muselo přistávat ve výrazně vyšší rychlosti, než je jinak obvyklé. Naštěstí se cestujícím nic nestalo.

Tony Benda z Ulice
aktualizováno 01.03.
Seriál Ulice

Představitel Tonyho prozradil, co ho čeká: Pořádně to přežene!

Hostem pořadu Snídaně s Novou byl herec Ondřej Volejník, představitel Tonyho Bendy ze seriálu Ulice. Divákům ranního vysílání televize Nova prozradil, co čeká jeho postavu v nejbližších dílech. Tony to pořádně přepískne a hodně si zavaří!

Ordinace: Magda zemřela
15.12.
video Ordinace v růžové zahradě

Vzpomínáte? Takhle opustila Ordinaci Magda Mázlová! VIDEO

Ačkoli už je to tři roky, co opustila seriál Ordinace v růžové zahradě 2, stále patří mezi nejoblíbenější postavy. Magda Mázlová, třetí manželka primáře Čestmíra, podlehla po vážné chřipce myokarditidě. Připomeňte si její poslední okamžiky.

Bratislava letiště
05.11.
technická závada

Drama v Bratislavě: Letadlo mělo při přistání problémy

Slovenští turisté při návratu z dovolené v Egyptě zažili perné chvilky, letadlo se při přistávání dostalo do problémů, protože se mu nevysunuly vztlakové klapky. Po dlouhém kroužení nad bratislavským letištěm se nakonec podařilo bezpečně přistát.

Poplach v Bruselu
aktualizováno 18.10.
dramatická akce

Poplach v Bruselu: Ozbrojený muž si vzal 15 rukojmí! Oblast vyklidili

V supermarketu na bruselském předměstí Forest držel večer ozbrojený muž asi 15 rukojmí. Podle tamních médií situace vygradovala poté, co mu nevyšlo loupežné přepadení. Pachatel se nakonec sám vzdal.