Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Prázdninový inspektor - Mumlavský vodopád
06.07.
Prázdninový inspektor

Jeden z nejkrásnějších u nás: Mumlavský vodopád vás okouzlí

V dalším dílu Prázdninového inspektora se naši redaktoři podívali na zoubek jednomu z nejkrásnějších vodopádů u nás. Mumlavský vodopád u Harrachova láká nejen svou mohutností, ale i zvukem, který vydává - a právě od něj získal prý své jméno.

Harrachov
05.04.
Obchodní sdělení

V Harrachově zima ještě nekončí

Kvalitní sněhové podmínky stále hlásí harrachovský Skiareál. Lanovky tu pojedou minimálně do poloviny dubna, zatím plánují v Harrachově lyžování do 22. 4. , všechno se bude odvíjet od aktuálního počasí a sněhových podmínek.

harrachov
08.03.
Tisková zpráva

V Harrachově si lyžaři užívají nový sníh a od pondělka i ceny vedlejší sezóny

Mrazivé dny vystřídalo i v Krkonoších oteplení, teploměr se však stále pohybuje okolo nuly a proto i srážky v uplynulých dnech přinesly horám čerstvý přírodní sníh. Lyžaři se tak mohou radovat z příjemných sněhových podmínek a ideálních teplot pro sportování.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

harrachov
01.03.
Tisková zpráva

Mrazivé dny přinesly horám ideální lyžařské podmínky

V silných mrazech, které v Krkonoších dosahovaly až -20 stupňů a teplota se ani přes den za slunce nevyšplhala přes mínus desítku, se na sjezdovky vydávali jen skutečně odolní lyžaři s vynikající výbavou.

harrachov
aktualizováno 01.03.
Obchodní sdělení

Harrachov – manšestr už na osmou

Sportovní Harrachov hlásí v únoru bezvadné lyžařské podmínky, o čemž svědčí i provoz černé sjezdovky na Rýžovišti. Nám se tentokrát v Harrachově nejvíc líbil ranní manšestr na rýžovišťské červené pistě a z pochoutek nás zaujala belgická wafle s karamelem.

Harrachov
09.02.
Tisková zpráva

Děti si užívají v Harrachově jarní prázdniny

Ideální podmínky pro lyžování lákají do střediska tisíce návštěvníků, v těchto dnech mezi nimi převažují především rodiče s dětmi ve školním věku z celé republiky, které si na harrachovských kopcích užívají jarní prázdniny.

Harrachov
aktualizováno 05.02.
Obchodní sdělení

Lyžaři si užívají v Harrachově ideální sněhové podmínky

Stejně jako loni, i letošní leden je v Krkonoších ve znamení překrásné bílé zimy.

Harrachov
aktualizováno 05.01.
Tisková zpráva

Zimní sezóna v Harrachově běží naplno, hory se připravují na silvestrovské návštěvníky

Vánoční svátky si v harrachovském skiareálu užívají stovky návštěvníků z Česka i ze zahraničí.

Harrachov
15.12.
Tisková zpráva

Zimní sezóna v Harrachově startuje o víkendu

V hlavních městě západních Krkonoš, jak se Harrachovu právem přezdívá, finišují přípravy na slavnostní Skiopening. Lanovka Delta na Čertovu horu se pro lyžaře a snowboardisty rozjede už v pátek 15.12., bohatý program spojený se Skiopeningem se připravuje na sobotu 16.12.

Nova Cup 2017 Harrachov po závodu - 7
aktualizováno 22.08.
cyklistický seriál Nova Cup

Adel si na Nova Cupu podmanil Krkonoše

Závodem metaXtren Krkonoše, který ovládl český reprezentant Filip Adel, pokračoval v sobotu v Harrachově cyklistický seriál Nova Cup.