Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lidé z Havlova týmu o Zemanovi
Aktualizováno 19.5. 2017 15:54
Názory na prezidenta

Lidé z Havlova týmu o Zemanovi v Číně: Vozík nevadí, chování ano!

Prezident Zeman na své návštěvě Číny často poutal pozornost světových médií. Nevysloužil si ji však skvělým projevem nebo reprezentací, ale drobnými skandály. Jaká je to pro Česko vizitka? Ptali jsme se odborníka na etiketu i spolupracovníků bývalého prezidenta Václava Havla.

Názor veřejnosti

Z demise vlády je fraška! Co si o tom myslí voliči? ANKETA

Vládní krize, fraška s neexistující demisí na Hradě, odposlechy a kauzy kolem ministra financí a teď i změna postoje premiéra - to všechno hýbe českou politickou scénou půl roku před plánovanými volbami. Otázkou je, co na to říkají voliči. My jsme se na jejich názor zeptali.

video ptali jsme se

Placené volno kvůli menstruaci? Češi mají jasno! ANKETA

V Itálii je na spadnutí zákon, podle kterého by ženy s bolestivou menstruací měly každý měsíc nárok na tři dny placeného volna. Vyrazili jsme se zeptat Čechů, jestli s takovým nařízením souhlasí a jestli by podobný zákon přivítali i u nás.

Prásk.tv píše:

Mikina - 1
čtěte o tématu názory na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

video neúspěšní kandidáti

Házení vajíček na prezidenta? Tohle si myslí Zemanovi soupeři!

O tom, zdali je házení vajíček na prezidenta trestným činem, se v poslední době diskutovalo často. Jak by ale zareagovali neúspěšní prezidentští kandidáti z první přímé prezidentské volby, kdyby se taková situace stala jim samotným v pozici prezidenta? Požadovali by tvrdé potrestání výtržníka nebo by nad celou situací jen mávli rukou?

video neúspěšní kandidáti

Jak by se zachovali prezidentští kandidáti v kauze Forejt? ANKETA

Kauza kolem hradního protokoláře Jindřicha Forejta nedávno zahýbala českými médii i širokou veřejností. Jak by takovou situaci řešili v případě zvolení ostatní kandidáti z první přímé prezidentské volby, jsme se jich vyrazili zeptat.

video neúspěšní kandidáti

V prezidentské volbě neuspěli. Postaví se znovu Zemanovi?

Před více než čtyřmi lety byli v hledáčku všech médií, kandidovali totiž na prezidenta. Co ale dělají dnes a plánují se boje o Hrad znovu zúčastnit?

Co vadí Čechům
Aktualizováno 9.3. 2017 17:09
grafy jak jste spokojení vy?

Názory Čechů se rapidně mění: Co je štve na ČR nejvíc? SROVNÁNÍ

Ačkoliv se mnoho Čechů obává terorismu, v České republice se cítí většina z nich bezpečně a dokonce tu i více tráví dovolenou. Otázka bezpečnosti přitom ještě donedávna byla velmi kritizovanou záležitostí - stejně jako téma uprchlické krize. Čím to je, že se situace uklidňuje a co štve Čechy teď?

video neúspěšní kandidáti

Kontroly na Hradě: Co na ně Zemanovi protivníci? ANKETA

Bezpečnostní kontroly na Pražském hradě naštvaly řadu lidí. Ale co kdyby prezidentské volby před čtyřmi lety vyhrál někdo jiný? Byl by dnes Hrad volně přístupný?

video neúspěšní kandidáti

Kancléř bez prověrky? Nemožné, tvrdí Zemanovi vyzyvatelé

Prezidentu Zemanovi bývá často vytýkáno, jakými lidmi se obklopuje. Ale jak by to měli ostatní kandidáti z minulé prezidentské volby? Vadil by jim hradní kancléř bez bezpečnostní prověrky? Vyrazili jsme se jich zeptat!

video neúspěšní kandidáti

Nejen kritika! Za co Zemana chválí jeho protikandidáti? ANKETA

Prezident Zeman je častým terčem svých politických protivníků. Existuje ale i něco, za co by ho jeho oponenti pochválili? Zeptali jsme se jeho vyzyvatelů z první české přímé prezidentské volby!