Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zdeněk Ondráček
aktualizováno 06.06.
popleta

Komunista Ondráček je pro smích. Do zkaženého kebabu prý dali jed

Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček se velmi rázně vložil do kauzy otravy z jídla, která postihla na 60 zákazníků jednoho hradeckého bistra. Tvrdí, že do jídla mohl někdo nasypat jed!

Zdeněk Ondráček
10.03.
sjezd strany

Proti Ondráčkovi protestovaly tisíce lidí. Teď chce šéfovat KSČM

Už v dubnu si budou komunisté volit nové vedení. Kandidátů na předsedu strany je hned devět. A mezi nimi i Zdeněk Ondráček, který tento týden odstoupil z postu předsedy pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

Miloš Zeman a Jiří Ovčáček
aktualizováno 08.03.
protesty a rezignace

Zeman o Ondráčkovi: "Kdyby se omluvil, mohlo být vše vyřešené!"

Kdyby se poslanec Zdeněk Ondráček omluvil, vše mohlo být vyřešené. V reakci na včerejší rezignaci předsedy komise pro kontrolu GIBS to ve středu prohlásil prezident Miloš Zeman. Zvolení Ondráčka vyvolalo demonstrace asi 30 tisíc lidí.

Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček
aktualizováno 06.03.
Jednání sněmovny

Ondráček odstoupil z čela komise pro GIBS! "Útočí na mě," tvrdí

Komunista Zdeněk Ondráček odstoupil z čela komise pro kontrolu GIBS. Oznámil to na jednání Poslanecké sněmovny. Neodstupuje prý kvůli pondělním demonstracím tisícům lidí, ale proto, aby ochránil svou rodinu. Poslanecký klub ODS ještě předtím navrhl Ondráčkovo odvolání.

Zdeněk Ondráček
aktualizováno 06.03.
Jednání sněmovny

Odvolají dnes poslanci Ondráčka? Protestovat přišlo na 30 tisíc lidí!

Občanští demokraté v úterý ve Sněmovně navrhnou odvolání komunistického poslance Zdeňka Ondráčka z čela komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů. A mají velkou šanci na úspěch. Demonstrace, které se včera konaly v jedenácti českých městech, totiž přiměly některé politiky přehodnotit svůj postoj. Podle pořadatelů se jich účastnilo 30 tisíc lidí.

Demonstrace proti volbě komunisty Ondráčka
aktualizováno 06.03.
demonstrace

Proti Ondráčkovi protestovaly tisíce lidí! Pak dav zamířil na Hrad

Tisíce lidí se na pražském Václavském náměstí zúčastnily shromáždění, na kterém organizátoři sbírali podpisy na petici za volbu nového předsedy komise pro Generální inspekci bezpečnostních sborů (GIBS). Po skončení demonstrace část davu zamířila na Pražský hrad.

Michal Horáček a Andrej Babiš
aktualizováno 05.03.
komise GIBS

Zrušte komunistickou stranu, vyzval Horáček Babiše! ANKETA

Zvolení Zdeňka Ondráčka na pozici předsedy Komise pro kontrolu GIBS vyvolalo velké spory a rozvířilo diskuzi o zrušení komunistické strany. Tu vyvolal Andrej Babiš otázkou, proč Občanské fórum nezrušilo stranu už po revoluci, Michal Horáček reagoval a vyzval premiéra k tomu, aby tak učinil nyní.

Zdeněk Ondráček a Andrej Babiš
aktualizováno 04.03.
Komunista v čele komise

Babiš: Jestli to neudělá nikdo jiný, navrhnu odvolání Ondráčka

Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) chce navrhnout odvolání komunistického poslance Zdeňka Ondráčka z čela sněmovní komise pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Pokud to udělá někdo jiný, bude hlasovat pro. Babiš to dnes uvedl na svém facebooku. Upozornil také na páteční absence poslanců Demokratického bloku, kteří podle něj mohli Ondráčkovu zvolení zabránit. Babiš sám ale v pátek nehlasoval, z jednání Sněmovny se omluvil.

Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček
03.03.
Nepřišlo 39 poslanců

Politikům vadí zvolení Ondráčka. Přitom mu pomohli absencemi

Poslanecká sněmovna má za sebou jedno z prvních důležitých rozhodnutí. Za šéfa komise pro kontrolu GIBS zvolila Zdeňka Ondráčka - muže, který za socialismu zasahoval proti demonstrantům. Tohle rozhodnutí teď sice mnozí kritizují, ale přitom k němu vůbec nemuselo dojít. Celá pětina poslanců totiž na hlasování vůbec nedorazila. Přitom komunista Ondráček prošel o pouhé dva hlasy.

Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček
aktualizováno 02.03.
PŘÍMÝ PŘENOS hlasování sněmovny

KSČM si prosadila svou. Komisi GIBS povede mlátička Ondráček

Sněmovna dnes volila předsedu komise pro kontrolu činnosti Generální inspekce bespečnostních sborů (GIBS). Jednání se během pár chvil změnilo v hádku o životě za minulého režimu. Do čela GIBS kandidovali Zuzana Majerová Zahradníková (ODS), Mikuláš Ferjenčík (Piráti) a Zdeněk Ondráček (KSČM). Ve druhém kole poslanci zvolili do čela komise Zdeňka Ondráčka.