Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Linda Wenzel
aktualizováno 19.09.
nezletilá teroristka

Linda (16) bojovala v řadách ISIS! Teď jí hrozí krutý trest!

Šestnáctiletá Linda Wenzelová, která uprchla z rodného Německa, aby bojovala za ISIS, může čelit popravě. Uvedl to irácký premiér Haider al-Abadi.

Výbuch v londýnském metru - 4
aktualizováno 16.09.
výbuch v metru

Policie zadržela možného útočníka z Londýna, v ulicích jsou vojáci

Britská policie v souvislosti s pátečním útokem v londýnském metru dnes zadržela osmnáctiletého mladíka. Podezřelého muže policisté objevili v přístavní zóně města Dover na jihu Anglie.

Výbuch v londýnském metru - 4
aktualizováno 15.09.
Výbuch v metru

K teroru v Londýně se hlásí ISIS, ulice zaplní policisté a vojáci

K výbuchu improvizované bomby ve stanici londýnského metra Parsons Green se v pátek večer přihlásil Islámský stát. Odpovědnost za útok teroristická organizace oznámila prostřednictvím své "tiskové agentury" Amaq.

Prásk.tv píše:

Baba Vanga - 4
čtěte o tématu ISIS na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Islámský stát
aktualizováno 15.09.
islámský bojovník

Američan bojoval za Islámský stát. Kurdové ho dopadli ho v Sýrii

Kurdské síly v Sýrii zadržely Američana, který bojoval za Islámský stát.

Odpálení střely z ruské ponorky
14.09.
Video z bitvy

Útok na ISIS! Rusové odpálili z ponorek 7 řízených střel. VIDEO

Ruské ministerstvo obrany zveřejnilo ve čtvrtek záběry z raketového útoku na pozice islamistů. Celkem sedm střel s plochou dráhou letu vypálily dvě ponorky hlídkující ve Středozemním moři. Ministerstvo obrany tvrdí, že všechny zasáhly svůj cíl.

2038281
aktualizováno 27.08.
válka s isis

Další drtivá rána pro Islámský stát! Přišel o poslední baštu v Iráku

Irácké vládní jednotky dobyly z rukou organizace Islámský stát (IS) město Tall Afar na severu Iráku. Informují o tom irácké média s odvoláním na armádní velitele. Už v sobotu tyto zdroje oznámily, že vládním oddílům zbývá obsadit asi pět procent města.

Al-Ándalus
24.08.
Výhrůžky na videu

Španělsku hrozí další teror! Válka bude pokračovat, hřmí ISIS

Islámský stát (IS) zveřejnil video, na němž hrozí Španělsku dalšími teroristickými útoky. Dva členové IS španělsky s arabským přízvukem na videu také vyzdvihli atentátníky z Katalánska, kteří minulý týden zabili 15 lidí. K útokům se IS už dříve přihlásil.

Islámský stát - 3
23.08.
Boj s ISIS

Ztrácí hlavní město, ale tato území Islámský stát ještě ovládá. MAPA

Mosul už je v rukou Iráčanů, syrské město Rakká obléhají Kurdové. Situace Islámského státu je na první pohled zoufalá a doby, kdy postupoval směrem k hlavním městům obou států, jsou dávno pryč. Přesto vrazi z ISIS ovládají velké území při hranicích Sýrie a Iráku a jejich konečná porážka je ještě daleko.

Teroristický útok v Barceloně
aktualizováno 17.08.
teroristický útok

Svědectví z Barcelony: Sirény a paniku vystřídalo hrobové ticho!

Barcelonou otřásl ve čtvrtek večer strašlivý útok, při kterém najela dodávka do lidí na rušné třídě La Rambla. Při krvavém incidentu zemřelo nejméně 13 lidí, další desítky byly zraněny. K útoku se přihlásil Islámský stát. Na místě je také reportérka TV Nova, která popsala situace krátce po incidentu.

Ekhlas
25.07.
Drsná zpověď

Školačka žila jako sexuální otrokyně ISIS: Chtěla jsem zemřít!

Školačka z Iráku, která si prožila hrozná muka jako sexuální otrokyně bojovníků ISIS, promluvila o svém strašlivém utrpení a zázračném útěku. Z její výpovědi naskakuje husí kůže...