Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2021066
12.07.
turisté v ohrožení

Probouzí se? Z Vesuvu šlehají plameny, kouř je vidět 20 kilometrů

Z italské sopky Vesuv se mohutně kouří. Hustý dým vidí lidé ze vzdálenosti až dvaceti kilometrů. Na vině ale není samotný vulkán, ale požár lesa na jednom z jeho svahů.

2019399
aktualizováno 07.07.
Nedaleko Neapole

V Itálii se zřítil čtyřpatrový činžák, až osm pohřešovaných

V ranních hodinách otřásla jihoitalským městem Torre Annunziata velká rána. Ze zatím nezjištěných příčin se zřítil čtyřpatrový věžák. Hasiči od rána prohledávají trosky. Pohřešují sedm, podle jiných zdrojů dokonce osm, lidí, mezi nimi i dvě děti!

Rvačka
aktualizováno 18.09.
Podvádět se nevyplácí

Manžel měl milenku, žárlivá žena jí ukousla prsty! VIDEO

Zjistila, že manžel má milenku. A co hůř, že milenka je její vlastní příbuznou! Když na ni žárlivá manželka narazila v obchodě, rozhodla se jí postavit. Ta nakonec skončila v nemocnici s ukousnutými prsty.

Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Rakovinotvorná skládka v Itálii
aktualizováno 23.06.
toxické nebezpečí

Největší skládka v Evropě: Lidé tam trpí rakovinou! VIDEO

V oblasti tajné skládky je až o 80 procent častější výskyt rakoviny než v celé zemi. Na místě se podle policie nachází až 2 miliony metrů krychlových toxického odpadu.

aktualizováno 24.02.
video díra v neapoli

OBŘÍ KRÁTER: Propadla se křižovatka, evakuovali stovky lidí!

Obyvatele části Neapole v Itálii probudila velká rána. Křižovatka mezi domy tam náhle zmizela a zůstal po ní jen obří kráter.

Sparta hrála dobře
aktualizováno 28.11.
evropská liga

Sparta měla Neapol na lopatkách, Italům pomohla dvě břevna

Trenér fotbalistů Sparty Vítězslav Lavička měl z bezbrankové remízy s Neapolí v Evropské lize radost, současně ale věděl, jak blízko byl jeho tým cennému vítězství. Dnes na Letné totiž domácí dvakrát trefili břevno a mohli si vytvořit lepší pozici před posledním zápasem skupiny v Bernu, kde se bude rozhodovat o postupu.