Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Miminko - Ilustrační foto
11.01.
tohle nikdo nečekal

Žena si během roku adoptovala dvě děti. Pak se stal malý zázrak!

Malý zázrak prožila Katie Pageová z Colorada, která se po rozvodu rozhodla adoptovat dvě děti. Aniž by to kdokoli věděl, děti, které si osvojila, byly sourozenci. Přišla na to přitom úplnou náhodou.

Luxusní sídlo Kevina Costnera v Aspenu
01.12.
Zimní sezóna

Slavný herec pronajímá ráj pro lyžaře. Nabízí naprosté soukromí

Oscarový režisér a oblíbený herec Kevin Costner nabízí k pronájmu luxusní ranč, který se nachází v americkém Coloradu. Součástí ranče jsou tři domy, které ubytují až 34 hostů. Dále se zde nachází baseballové hřiště nebo tři vířivky.

Ozbrojený lupič Ilustrační snímek
07.09.
Přepadení jako z grotesky

Mistr světa v nešikovnosti? Lupiči spadla nejdřív zbraň, pak i kalhoty

Pravý opak dokonalého zločinu předvedl na kameru dosud neznámý lupič, který se pokusil vyloupit obchod s elektronickými cigaretami ve městě Aurora v americkém Coloradu. Nejprve přišel o zbraň, následně o kalhoty a důstojnost.

Prásk.tv píše:

Číšník a dýško
čtěte o tématu Colorado na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

Dítě se zavřelo v pračce
22.07.
nebezpečná zábava

HOROR: Maminka našla dceru v pračce, začínala se plnit vodou!

Hororový zážitek má za sebou rodina z Colorada. Jejich tříletá dcera se zavřela v pračce, která se následně zapnula. Nebýt šťastné náhody, mohla se ve stroji, který se plnil vodou, utopit.

Nevidomý muž málem vešel pod vlak
29.11.
VIDEO Strážný anděl

Dramatická záchrana: Nevidomý muž málem vešel přímo pod vlak!

Tragédií mohla skončit obyčejná cesta nevidomého Američana. Při přecházení kolejí ho nic neupozornilo na přijíždějící vlak. Naštěstí se ale našel muž, který ho stáhl zpět a zachránil mu tak život. Drama zachytily bezpečnostní kamery.

Brutální zatčení ženy před barem v Coloradu
11.04.
video Drsné záběry

Standardní postup? Policista při zatýkání smetl dívku na zem

Drsné video, na kterém policejní důstojník třískne s mladou ženou (22) o zem před barem v Coloradu, rozdělilo uživatele a rozvířilo debatu o tom, zda postupoval policista při zatčení správně. Podle policejní mluvčí se jedná o standardní postup, dívka policistu předtím totiž napadla, video je pouze zlomkem z celé události, uvádí policie.

1867422
aktualizováno 13.05.
Musíte vidět!

Pes dobrodruh provází svého pána po celém světě. ÚŽASNÉ VIDEO

Cestoval Kelly Lund, bere svého psa Lokiho všude sebou, protože nesnese ho nechat pod zámkem. Svým příběhem chce inspirovat ostatní, ať poznávají svět se psem po boku.

Střelba v Coloradu
aktualizováno 29.11.
střelba na klinice

"Žádné další dětské orgány," zvolal muž (57) po vraždě tří lidí

Na klinice plánovaného rodičovství v Colorado Spring se střílelo. Dlouho policisté spekulovali nad tím, jaký motiv mohl k hrůznému činu, během kterého zemřeli tři lidé, sedmapadesátiletý Robert Lewis Dear mít. Nyní už zřejmě známe odpověď. Muž prý prostestoval proti vládě a potratům, které klinika prováděla.

Cessna spadla
05.02.
To byl nápad...

Pilot si fotil selfie s pasažérem, pak letadlo spadlo. Zemřeli oba

Móda selfie neboli autoportrétů focených většinou mobilem plní internet už dlouhé měsíce. A i když spoustu lidí "jen" otravuje, může jít i o koníčka smrtelného!