Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Donald Trump
včera 22:15
Bílý dům

Trump může dostat Nobelovu cenu! Nominovalo ho Japonsko

Japonský premiér Šinzó Abe nominoval na Nobelovu cenu za mír prezidenta USA Donalda Trumpa. O nominaci ho prý měla požádat americká vláda- ta to ale popírá. Lhůta pro navrhování kandidátů vypršela 31. ledna. Jména letošních laureátů budeme znát až v říjnu.

Donald Trump při proslovu na zasedání Valného shromáždění
aktualizováno 14.02.
americko-mexická hranice

Trump chce vyhlásit stav nouze. Potřebuje fond na stavbu zdi

Prezident USA Donald Trump podepíše zákon o financování úřadů a zároveň vyhlásí stav nouze, aby získal z jiných fondů peníze na zeď na hranicích s Mexikem. Předsedkyně Sněmovny reprezentantů zvažuje, že vyhlášení nouzového stavu právně napadne.

Bílý dům - 2
aktualizováno 17.01.
měl podrobný plán

Muž plánoval zaútočit na Bílý dům! Prozradil ho prodej auta

Ve středu ráno zadržela americká policie 21letého Hashera Jallala Taheba. Podle agentů FBI měl podrobně promyšlený plán útoku, na Bílý dům chtěl zaútočit protitankovou střelou. Nejvíc pozornosti americké policie upoutal poté, co prodal svoje auto a nakoupil zbraně.

Prásk.tv píše:

Spor Ivany a Melanie Trump
čtěte o tématu Bílý dům na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Donald Trump
05.01.
Hranice s Mexikem

Trump blokuje platy 800 tisíc lidí! Kongres odmítá postavit jeho zeď

Šéf Bílého domu Donald Trump je připravený blokovat financování federálních úřadů měsíce nebo dokonce roky, pokud se do nového rozpočtu nezapracují náklady na stavbu zdi na hranici s Mexikem. Jenže 112 miliard na zeď demokraté vytrvale odmítají.

Výzdoba Bílého domu
27.11.
Dokonalá výzdoba

Vánoce u Trumpových: V Bílém domě je 70 vánočních stromků

Oficiální sídlo amerického prezidenta, Bílý dům, se necelý měsíc před začátkem nejočekávanějších svátků roku, oděl do vánočního hávu. Monumentální výzdobu plnou okouzlujících dekorací představila v oficiálním videu první dáma, Melania Trumpová. Právě ona si tento úkol vzala, jak velí tradice, na starost.

USA otevřelo hranice s Mexikem
26.11.
Pohraniční stráž

USA otevřelo hranice s Mexikem, tisíce migrantů proráží blokády

Spojené státy znovu otevřely hraniční přechod s Mexikem u města Tijuana. Právě k němu v posledních dnech dorazilo přes sedm tisíc migrantů ze Střední Ameriky. Hranice se uzavřela včera potom, co se plot, oddělující obě země, pokusilo několik běženců přelézt. Pohraniční stráž proti nim použila slzný plyn.

Donald Trump
aktualizováno 23.11.
mexicko-americká hranice

Trump povolil užít proti migrantům "smrtící sílu"! Jde ještě dál

Americký prezident Donald Trump hrozí úplným zavřením mexicko-americké hranice. Dokonce schválil použít proti migrantům, kteří by se do USA pokusili proniknout, smrtící sílu.

Trump se na setkání se šerify pustil do New York Times
aktualizováno 06.09.
Tajný odpor

Trump zuří kvůli nepříteli v Bílém domě! Chce znát jeho totožnost

Od středy je atmosféra v Bílém domě tak hustá, že by se dala krájet. Americký deník The New York Times zveřejnil anonymní vyjádření vysoce postaveného člena Trumpovy administrativy, který je údajně součástí "tajného odporu" proti prezidentovi.

Donald Trump
05.09.
Šokující svědectví

Před Trumpem musí jeho lidé schovávat dokumenty, tvrdí kniha

Neskutečné svědectví o poměrech v Bílém domě za prezidenta Donalda Trumpa přináší uznávaný novinář Bob Woodward. V jeho nové knize, která vyjde 11. září, jsou popsány děsivé scény, které se za zdmi rezidence amerického prezidenta odehrávají. I jeho vlastní podřízení nemají mít podle Woodwarda o prezidentovi valné mínění.

John Brennan, Donald Trump
aktualizováno 15.08.
to tu ještě nebylo tajné informace

Exšéf CIA vinil Trumpa z velezrady, přišel o bezpečnostní prověrku!

Americký prezident Donald Trump odebral bezpečnostní prověrku bývalému šéfovi Ústřední zpravodajské služby (CIA) Johnu Brennanovi. Oznámila to ve středu mluvčí Bílého domu Sarah Sandersová. Jako důvod uvedla, že Brennan využíval svého přístupu k utajovaným informacím, aby "rozděloval a zaséval chaos" v Trumpově administrativě. Brennan vedl CIA za předchozího prezidenta Baracka Obamy.