Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

nesobecká láska

Daniela odmítla chemoterapii, obětovala tak život pro syna!

Danielle milovala život a se svým manželem se těšila na příchod syna. Vše se ale jednoho dne hrozivě zvrtlo, lékaři totiž mladé blondýnce našli rakovinotvorné znaménko. V té chvíli si musela vybrat - buď ona, nebo dítě.

anketa rutinní očkování

Soud rozhodl: Veganská matka musí očkovat syny proti své vůli

Očkování dětí je diskutovaným tématem po celém světě, nejvyšší soud v Anglii nyní rozhodl ve sledovaném sporu a nařídil přísně veganské matce, aby nechala naočkovat své dva syny (2,4), kteří s ní žijí a jedí pouze "přírodní" produkty.

Chlapec s rakovinou se léčil pomocí konopí - 5
Aktualizováno 27.3. 2017 11:24
galerie netradiční léčba

Nemohla se smířit se smrtí syna: Dala mu konopí a stal se zázrak!

Zoufalí lidé dělají zoufalé věci, v případě Callie a jejího umírajícího syna se ale zariskovat vyplatilo. Když lékaři selhali, připravila žena svému tehdy 14letému synovi konopný "lék" na bolest, zcela nečekaně ho tak ale dostala ze smrtelné postele. O zázračném uzdravení chlapce dokonce napsala knihu - a je z ní hit!

Prásk.tv píše:

Jan Nepomuk Schwarzenberg
čtěte o tématu syn na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Krkavčí matka

Matka strašně týrala syna: Bila ho a musel uklízet použité vložky!

Krkavčí matka mlátila svého syna koštětem, nedávala mu najíst a nutila ho uklízet její hygienické potřeby. Týrání trvalo více než devět let! Otřesný případ teď řeší soud v anglickém Plymouthu.

Tragická nehoda ve West Midlands
Aktualizováno 13.3. 2017 10:44
bezpečnost v autě

Hrůzné záběry: Při nehodě zemřel malý chlapec, neměl pás

Zdrcená matka přišla při tragické nehodě o svého malého syna (†12). Taxikář nedal přednost při přejíždění hlavní silnice, navíc jel rychlostí hodně nad limit, před nehodou nestihl ani minimálně zareagovat. Malý chlapec seděl v autě na zadním sedadle, bohužel nebyl připoutaný a brutální náraz ho vymrštil mimo auto. Matka nyní nechala zveřejnit záběry z nehody v rámci kampaně, která si klade za cíl lidi na bezpečnost v autech upozornit.

Psi, kteří zakousli malého chlapce
Aktualizováno 28.2. 2017 18:08
Tragická smrt

Otec hocha, kterého zakousli psi, u soudu vzlykal! Hrozí mu 6 let

Okresní soud v Hradci Králové dnes začal řešit případ z loňského září, kdy v Lužci nad Cidlinou psi zaútočili na pětiletého chlapce a zabili ho. Kvůli smrti dítěte jsou obžalovaní dva lidé - majitel psů, který je nechal pobíhat po zahradě, a pětapadesátiletý otec chlapce, který syna nechal bez dozoru.

Muž s pouty
Aktualizováno 24.2. 2017 14:43
Otřesný pohled

Matka našla syna, jak pojídá tělo chlapce (†7) bez hlavy i orgánů!

Otřesný pohled se nabídl matce z indického státu Uttarpradéš, když se přišla podívat na svého syna. Zfetovaný Nazim Miyan (20) v tu chvíli zrovna jedl, ke vší hrůze ale pojídal maso sedmiletého chlapce! Toho předtím zbavil hlavy i orgánů.

dojemný snímek

Okamžik, který trhá srdce: Matka zveřejnila fotku umírajícího syna

Nejhorší chvíle, jaká může v životě každého rodiče nastat, je dívat se, jak mu dítě umírá před očima. Takové utrpení zažívá i Jessica Medingerová, jejíž 10letý syn bojuje s rakovinou.

Slovenka, která pomočila a zapálila Korán
Aktualizováno 20.2. 2017 15:08
těžký život

Znásilnění i ztráta syna: Temná minulost dívky, která spálila korán!

Slovenka Sheila Sz. (24) pomočením a zapálením posvátné knihy islámu způsobila pořádné pozdvižení. Její matka už prosila prezidenta o milost. Dceru, kterou obvinili z extrémismu, hájí tím, že měla velmi těžké dětství.

Chýně u Prahy

Pod manžely se propadl led, vše ze břehu sledoval jejich syn!

Na varování před vstupem na led v neděli nedbal manželský pár v Chýni u Prahy. Nejprve se do rybníku probořila žena a po ní i její manžel, který se ji snažil vytáhnout. Vše sledoval jejich syn, který zavolal pomoc. Manželé se nakonec dokázali dostat z ledové vody ještě před příjezdem záchranářů.