Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Porod v autě
16.11.
emotivní zážitek

Žena začala rodit v autě, malého Šimona na svět přivedl tatínek!

Jako hrdina se ukázal ve čtvrtek odpoledne tatínek, jehož žena začala rodit cestou do hořovické nemocnice. Zachoval si chladnou hlavu a své partnerce v nouzi pomohl, synka odrodil sám přímo v autě - jen s pomocí operátorky záchranné služby.

Mise nový domov: Boj o svěření dítěte do vlastní péče! - 9
aktualizováno 13.11.
mise nový domov

Julián poslal ženu do blázince a na syna zůstal sám. Byla nepříčetná

Ve středu večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Jak pomůžou otci čtyřletého syna, který usiluje o jeho svěření do své výhradní péče?

Marta začala při porodu hořet
11.11.
Dobře to dopadlo

Marta začala při porodu hořet! Ani to ji ale neodradí od dalších dětí

Marta zažila před pár týdny při porodu hotový horor. Lůžko, na kterém na porodním sále ležela, začalo hořet a mladá maminka utrpěla popáleniny na 20 procentech těla. Teď ji konečně propustili z nemocnice, a tak se může naplno věnovat synovi.

Prásk.tv píše:

ztracený syn
čtěte o tématu syn na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Z prodavače obchodním ředitelem. Jak na to?

Měl v plánu jet pracovat do Anglie, hledal si práci „jen na chvíli“. Z té chvíle je skvělých 11 let.

Matka (98) pečuje o syna (80)
03.11.
mateřská láska

Žena zůstane matkou navždy, řekla Ada (98), která pečuje o syna (80)

Tom Keating (80) z britského Liverpoolu žije v domově pro seniory od roku 2016, protože potřeboval péči, kterou mu rodina nemohla poskytnout. O rok později se k němu přistěhovala matka Ada (98), aby se o své nejstarší dítě mohla starat a být mu po boku. Dvojice je skutečně nerozlučná.

Natalia Borodina
aktualizováno 27.10.
Nebezpečná jízda

Syn polonahé Natalie je v bezpečí! Pomohl Putinův admirál

Krásná Ruska, která přišla o život při nebezpečné jízdě na dovolené v Dominikánské republice, zanechala po sobě malého syna Ermakova. Po smrti se o něj začala zajímat sociálka. Otec chlapce nakonec získal dítě do své péče.

2063163
26.10.
video tragický osud

Ruský politik zemřel v dětském koutku! Smrtící salto viděl syn

Zábava v dětském koutku skončila tragicky. Ruský politik zemřel po skoku do pěnového bazénu – spadl na hlavu a zlomil si páteř. Na internetu se objevilo video, které zachytilo celou nehodu.

Ruy Okamura a Hayato Okamura
aktualizováno 24.10.
rodinné vztahy

Ruy se chce zbavit nálepky Okamura. Zastal se ho i strýc

Syn Tomia Okamury Ruy se při volební tiskové konferenci postavil vedle svého otce. Od některých uživatelů sociálních sítí si za to vysloužil kritiku, podle jeho slov však byl pod nátlakem a nyní toho lituje. Mladíka se zastal jeho strýc Hayato Okamura.

Dominik Hašek, Dominika Hašková, Ruy Okamura
aktualizováno 23.10.
ruy okamura

Hašek měl málem Okamuru v rodině! Takhle na to vzpomíná

Hokejová legenda Dominik Hašek se osobně zná s Ruyem Okamurou, který se objevil při volbách po boku svého otce Tomia (SPD). S mladým režisérem dříve chodila Haškova dcera, zpěvačka Dominika, kterou s Ruyem stále pojí velké přátelství. Plánují spolu natočit klip k její písni.

Opilý otec vzal do baru malého syna
aktualizováno 23.10.
Nezodpovědný rodič

Opilý otec vzal do hospody synka (8), dítě únavou usínalo. VIDEO

Na pořádné potíže si zadělal otec, který v neděli pozdě večer vzal do baru svého malého syna. Muž byl zjevně opilý a dítě mu během popíjení usínalo. Policie dítě odvezla na služebnu, kde si jej vyzvedla matka. Celým případem se bude zabývat sociálka.

Tomio Okamura
aktualizováno 21.10.
Záhadný mladík

Okamura překvapil! Po jeho boku se objevil tajemný muž s knírem

Strana Tomia Okamury je jedním z překvapení letošních voleb. Svoboda a přímá demokracie překročí deset procent, což dělá stranickému lídrovi obrovskou radost. Voliče ale zarazil mladík, který se objevil při tiskové konferenci po jeho boku. Kdo to je?