Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smrt na slovensku
včera 07:24
slovensko podivný případ

Prokletý panelák: Našli mrtvou ženu a syna, smrt je opět záhadou!

Podivné úmrtí matky (85) a jejího syna (66) vyšetřují policisté v Košicích. Těla příbuzných našli v bytě jednoho z tamních paneláků, jejich smrt zatím ale zůstává záhadou. Podle sousedů přitom nejde o první podobný případ. Před zhruba dvanácti lety tu totiž jen o patro níž bydleli nájemníci, kteří také zemřeli. A opět šlo o matku se synem.

Smrt rodičů krátce po pohřbu syna
aktualizováno 10.06.
Tragická nehoda

Rodiče se vraceli z pohřbu syna. Domů už nedojeli, zemřeli oba!

Říká se, že přežít své dítě je to nejhorší, co se rodičům může přihodit. Matka a otec z amerického Nashville to zažili, tragédií ale skončil i pohřeb jejich syna. Když se z něj vraceli domů, zabili se při dopravní nehodě.

Ženu měl v rodinném domě zabít vlastní syn
07.06.
Vražda v rodině

Petra pustili z basy. Po pár dnech měl zabít vlastní maminku!

Velká tragédie se odehrála nedaleko Nitry. Anničku († 66) měl v rodinném domě zabít vlastní syn! Policie ho už zadržela.

Prásk.tv píše:

Duch
čtěte o tématu syn na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY 2018 S HLAVNÍM TÉMATEM 100 LET ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstupuje do svého 5. jubilejního ročníku.

Miminko - vražda v Teplicích
aktualizováno 23.04.
Vazební jednání

Matka obviněná z vraždy do vazby nejde, vrací se ke starším dětem

Teplický soud nevyhověl návrhu policistů a žalobce a neposlal do vazby devětadvacetiletou ženu, která podle kriminalistů před pár dny zabila svého novorozeného synka a jeho tělíčko odhodila do kontejneru. Žena tak bude zatím vyšetřována na svobodě.

Narození prince George a princezny Charlotte
23.04.
Třetí potomek

Z nemocnice rychle domů! Takhle Kate a William ukázali princátka

Celý svět netrpělivě očekává, až vévodkyně Kate a princ William ukážou svého třetího potomka. Ke dveřím londýnské nemocnice, kde Kate porodila chlapečka, se upírají kamery i zraky všech fanoušků královské rodiny. Tak jako ve dvou případech předtím.

Pornohvězda uhořela i se synem
17.04.
útok žháře, nebo nehoda?

Policie promluvila o smrti hvězdy z Peříčka! Uhořela i se synem (†2)

Tragický požár rodinného domu v pražských Záběhlicích, při kterém před dvěma roky uhořela žena s malým synkem, halí temné tajemství. Policii se totiž stále nepodařilo zjistit, proč v budově začalo hořet. Vyšetřovatelé ale došli k názoru, že o útok žháře zřejmě nešlo.

Pes Chico
aktualizováno 17.04.
smrt, nebo život? padl verdikt

Roztrhal mámu a syna, lidé chtěli Chica zachránit! Úřady rozhodly

Navzdory usilovným snahám statisíců lidí zachránit psa Chica, který na začátku dubna v německém Hannoveru roztrhal ženu (52) a jejího syna (27), se úřady rozhodly psa nechat utratit. Podle radnice bylo toto řešení tím jediným možným.

Pes Chico
10.04.
anketa statisíce zastánců

Pes měl ženu chránit, roztrhal ji i syna. Nechte Chica žít, žádají lidé!

Více než čtvrt milionu Němců už podepsalo petici za záchranu života psa, který minulý týden v Hannoveru roztrhal svou majitelku a jejího syna. Útulek, kde je Chico držen, už obdržel stovky nabídek od lidí, kteří psímu zabijákovi dokonce nabízejí nový domov. Podle nich si totiž pes zaslouží dostat druhou šanci.

Srazil vlastní manželku a syna - 2
aktualizováno 31.03.
to je hrozné

Opilý řidič ujel od nehody. Pak zjistil, že srazil manželku a syna!

Něco popil, sedl do dodávky a rozjel se směrem domů. To ještě muž, kterého média znají jen jako pana Zhanga, netušil, jaká tragédie se stane. Zabil vlastního syna, manželka je v kritickém stavu.

2120656
22.03.
Konflikt v rodině

Mladík brutálně napadl matku, obvinili ho z pokusu o vraždu!

Karlovarští kriminalisté ve čtvrtek obvinili z pokusu o vraždu třiadvacetiletého mladíka, který o den dříve brutálně napadl o dvacet let starší ženu - podle informací TN.cz vlastní matku. Hrozí mu 18 let, policisté podali návrh na jeho vzetí do vazby.