Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Otec vystrčil dítě z okna 15 patra
Aktualizováno Předevčírem 11:25
byl potrestán

Muž vyvěsil syna z 15. patra. Aby dostal 1000 lajků na Facebooku!

Otec chytil vyděšené dítě za tričko a pověsil ho ven z okna paneláku. Na sociální síti zveřejnil video, na kterém se hrůzným činem chlubil. Chtěl tak získat 1000 lajků, jinak by prý chlapce pustil.

Domácí násilí

Krásnou maminku málem ubil její přítel! FOTO jen pro silné povahy

Krásnou maminku brutálně napadl její přítel. Na 22letou Britku zaútočil, když spala doma v jižním Walesu. Zbil ji i přesto, že v náručí držela čtyřletého syna!

Novorozenec - 3
Aktualizováno 15.6. 2017 12:49
Dramatická záchrana

Nahrávka, ze které se tají dech! Dispečer zachránil novorozence

Novorozený chlapec ze slovenského Lučence přestal najednou dýchat. Mladá maminka ale nezpanikařila a zavolala na linku 155. Za pomoci operátora vdechla malému Sebastianovi život. Poslechněte si dramatický i dojemný telefonát na tísňovou linku.

Prásk.tv píše:

Nikkole Paulun - 1
čtěte o tématu syn na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Střechu, kterou Vám budou závidět?

Nový dům si zaslouží střechu s moderní střešní krytinou, která se bude moci pochlubit unikátním vzhledem, vysokou odolností a trvalou krásou. Ne nadarmo se říká „Střecha dělá dům“. Takovou je střecha z pravých pálených tašek TONDACH.

Vincenzo a její syn
Aktualizováno 15.6. 2017 11:31
rozhovor holky pod zámkem

Půjde Vincenzo zpátky do vězení? Tohle si myslí její syn! VIDEO

V pořadu Holky pod zámkem se objevila jako Vincenzo. Nyní je už na svobodě, ale mnozí na ni stále nemohou zapomenout. Stejně jako její syn, který se nám o rozporuplné bývalé vězenkyni rozpovídal na kameru.

Masakr v Bělé pod Bezdězem
Aktualizováno 14.6. 2017 20:45
Konflikty ukončila zbraň

Detaily z Bělé: Matku a syna zabil soused, s nímž měli spory

Za úterní střelbu v Bělé pod Bezdězem na Mladoboleslavsku mohou podle policie dlouhodobější sousedské spory. Muž narozený v roce 1967 zastřelil své dva sousedy - ženu narozenou v roce 1945 a muže, který se narodil v roce 1977. Zastřelenými jsou podle policie matka se synem.

Bydlení za miliony

Krejčíř se vrací do Česka! Syn gangstera v Praze koupil vilu!

Rodina Radovana Krejčíře se nenápadně vrací do Prahy. Starší syn slavného zločince, který momentálně sedí ve vězení v JAR, si totiž v Hostivaři koupil polovinu luxusní vily. Denise Krejčíře to přišlo na necelých 17 milionů korun.

strach o život

Děsila se, že manžel zabije syna i ji. Zavolala policii, ta ji zachránila!

Až tři roky za mřížemi hrozí muži z Prachaticka, který měl své manželce a synovi vyhrožovat smrtí. Když na něj žena zavolala policisty, zabitím hrozil i jim. Skončil v poutech, teď ho za nebezpečné jednání čeká soud.

Muž obviněný z týrání syna
Aktualizováno 5.6. 2017 18:47
zdravotní následky

Synovi (4) rozbil hlavu násadou od smetáku! Dítě trpí, muže čeká trest

Za těžké ublížení na zdraví v pondělí potvrdil Vrchní soud v Olomouci téměř 10letý trest vězení pro 15krát trestaného muže z Kroměřížska. Recidivista podle obžaloby trýznil tehdy čtyřletého nevlastního syna. Ten dodnes trpí poruchou duševních i tělesných funkcí.

Ženu vláčeli za autem
Aktualizováno 1.6. 2017 14:43
horor v německu vláčel ji za autem

Málem zabil svou exmanželku. Syn (2) brutální útok viděl, hrozivě trpí!

Neskutečně brutálním způsobem chtěl sprovodit ze světa svou exmanželku 39letý muž z Německa. Před očima syna (2) ji bodl do hrudníku, udeřil sekerou a nakonec přivázal za krk k autu lanem. V plné rychlosti pak nebohou ženu vláčel městem. Za brutální čin dostal 14 let, mladá maminka přežila jen zázrakem.

Henry Amador-Batten se synem - 1
Aktualizováno 27.5. 2017 09:07
Otec se synem

Další skandál aerolinek: Pedofil na palubě, vyhlásil pilot. Bylo to jinak

Spojenými státy otřásá další skandál aerolinek. Posádka letadla United Airlines obvinila cestujícího z pedofilie. Měl osahávat pětiletého hocha na sedadle vedle. Jenže se ukázalo, že muž je chlapcovým otcem a pouze ho utěšoval, protože se bál letu.