Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pornohvězda uhořela i se synem
17.04.
útok žháře, nebo nehoda?

Policie promluvila o smrti hvězdy z Peříčka! Uhořela i se synem (†2)

Tragický požár rodinného domu v pražských Záběhlicích, při kterém před dvěma roky uhořela žena s malým synkem, halí temné tajemství. Policii se totiž stále nepodařilo zjistit, proč v budově začalo hořet. Vyšetřovatelé ale došli k názoru, že o útok žháře zřejmě nešlo.

Pes Chico
aktualizováno 17.04.
smrt, nebo život? padl verdikt

Roztrhal mámu a syna, lidé chtěli Chica zachránit! Úřady rozhodly

Navzdory usilovným snahám statisíců lidí zachránit psa Chica, který na začátku dubna v německém Hannoveru roztrhal ženu (52) a jejího syna (27), se úřady rozhodly psa nechat utratit. Podle radnice bylo toto řešení tím jediným možným.

Pes Chico
10.04.
anketa statisíce zastánců

Pes měl ženu chránit, roztrhal ji i syna. Nechte Chica žít, žádají lidé!

Více než čtvrt milionu Němců už podepsalo petici za záchranu života psa, který minulý týden v Hannoveru roztrhal svou majitelku a jejího syna. Útulek, kde je Chico držen, už obdržel stovky nabídek od lidí, kteří psímu zabijákovi dokonce nabízejí nový domov. Podle nich si totiž pes zaslouží dostat druhou šanci.

Prásk.tv píše:

Hanka Reinders
čtěte o tématu syn na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Srazil vlastní manželku a syna - 2
aktualizováno 31.03.
to je hrozné

Opilý řidič ujel od nehody. Pak zjistil, že srazil manželku a syna!

Něco popil, sedl do dodávky a rozjel se směrem domů. To ještě muž, kterého média znají jen jako pana Zhanga, netušil, jaká tragédie se stane. Zabil vlastního syna, manželka je v kritickém stavu.

2120656
22.03.
Konflikt v rodině

Mladík brutálně napadl matku, obvinili ho z pokusu o vraždu!

Karlovarští kriminalisté ve čtvrtek obvinili z pokusu o vraždu třiadvacetiletého mladíka, který o den dříve brutálně napadl o dvacet let starší ženu - podle informací TN.cz vlastní matku. Hrozí mu 18 let, policisté podali návrh na jeho vzetí do vazby.

Nehoda na slovenské D1
13.03.
Manžel bojuje o život

Jana ztratila na narozeniny rodinu! Při nehodě jí zemřel syn i bratr

Obrovská tragédie zasáhla rodinu ze slovenských Hanušovic nad Teplou. Při nehodě přišli o život hned dva příbuzní, další bojuje o život. Krutý byl osud hlavně k Janě, která na své narozeniny ztratila bratra, syna a manžela má v kritickém stavu.

Žena poleptaná kyselinou
10.03.
vážná zranění

Muž polil spící manželku kyselinou! Rodila dcery, chtěl syna

Dvaatřicetiletý Ind Siraj polil kyselinou obličej své pětadvacetileté manželky, když spala. Byl naštvaný, že porodila další holčičku, když požadoval syna. Mladá žena utrpěla vážná zranění.

Napadená žena - 2
aktualizováno 09.03.
surové napadení

Pokus o vraždu ženy na vozíku! Zoufale křičela, zadrželi syna

Policisté řeší případ pokusu o vraždu v Jirkově na Chomutovsku. Asi šedesátiletý muž tam měl surově napadnout svou matku (81), odkázanou na vozík. Žena skončila v nemocnici, útočník ve vyšetřovací vazbě.

Pátrání - Stanislav Polívka
05.03.
pátrání policie

Pomozte najít Standu (15)! Matce se neozývá a nebere telefony

Policisté už několik dní marně pátrají po patnáctiletém Stanislavu Polívkovi ze Sokolovska. Pátrání po chlapci vyhlásila policie po zprávě od jeho matky, se kterou Standa žije ve společné domácnosti.

Texaský vrah Thomas Whitaker
23.02.
Zázrak v Texasu

Milost hodinu před popravou! Muž vyvraždil rodinu, otec ho zachránil

Jen hodinu před popravou dostal milost muž, který zabil dva příbuzné v americkém Texasu. Tamní guvernér zcela výjimečně vyhověl žádosti jeho otce, kterého se Thomas Whitaker pokusil v roce 2003 také zabít.