Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pohřešovaný čtyřletý Martin Hanuš
15.01.
Pomozte s pátráním

Martin (4) zmizel v září. Matka ho unesla za hranice, míní policie!

Policisté od minulého týdne pátrají po teprve čtyřletém Martinu Hanušovi z Děčínska. Chlapec zmizel už na konci září a vše zatím nasvědčuje tomu, že hošíka unesla jeho matka.

Camilla a Charles se svými dětmi
aktualizováno 12.01.
Camillin syn

Šok v královské rodině: Po 12 letech se rozpadlo manželství!

Není to její vina, na popularitě jí to ale nepřidá! Manželství Camillina syna Toma Parkera Bowlese je v troskách. Po dvanácti letech svazku se měl slavný šéfkuchař od ženy odstěhovat. Manželka prince Charlese a Tomova matka patří k nejméně oblíbeným členům královské rodiny.

Tomáš Dastlík tatínkem - 3
aktualizováno 27.12.
foto uvnitř má synka

Hvězda Ulice hrdým tatínkem: "Prďolka byl nejkrásnější dárek!"

Je tomu už pět dnů, co se z Tomáše Dastlíka alias Martina Maléře z Ulice stal hrdý tatínek, a svou novou roli si náramně užívá. Na sociálních sítích se pochlubil fotkami svého synka Ondráška, už se i rozpovídal o tom, jaký byl vlastně porod.

Prásk.tv píše:

Tomáš Dastlík
čtěte o tématu syn na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Vražda - ilustrační
13.12.
konec vyšetřování

Otce tyrana zavraždil syn, zjistila policie! Trestu se ale zřejmě vyhne

Policisté ukončili vyšetřování vraždy, která loni začátkem listopadu otřásla Lhotou pod Kosířem na Olomoucku. Zemřel tam tehdy senior (83). Poměrně brzy policisté zjistili, že za vším stojí jeho syn. Potrestán ale nejspíš nebude.

Napadení nožem - 2
13.12.
trvalo to čtvrt roku

Mladík vyhrožoval vlastní matce zabitím! Odmítla splatit jeho dluhy

V policejní cele skončil mladý muž z Přerova, který dlouhodobě vyhrožoval vlastní matce zabitím. Odmítla za něj zaplatit dluhy, což ho rozzuřilo. Výhrůžky trvaly čtvrt roku, než žena kontaktovala policii.

Soud ilustrační
09.12.
Trest od soudu

Pěstouni se starají o dvě děti, vlastního syna ale zanedbávali

Klatovský soud potrestal podmíněným trestem pěstouny, kteří se starají o dvě svěřené malé děti, jenže se jaksi nevěnují pozornost vlastnímu patnáctiletému synovi. Teenagera totiž neposílali do školy.

Dva členové rodiny Bergerových byli zavražděni
aktualizováno 08.12.
Krutý osud

Prokletí? Jaroslav přišel o syna i sestřenici. Oba mu zavraždili!

A nyní šokující novinky k případu dvojnásobné vraždy v České Lípě. Mladý vrah měl cihlou ubít bezdomovce a ženu. Reportérovi Ivanu Berkovi se podařilo vypátrat, že nitky případu vedou k další známé vraždě, a to 19tiletého Dominika, kterého vyšinutý mladík ubodal o Velikonocích ve Varnsdorfu.

Ben před rodiči zatajil, že umírá
18.11.
Srdceryvný příběh

Syn hrdina: Věděl, že umírá, ale nic neřekl, aby ochránil rodiče!

V jednadvaceti většina lidí řeší, jestli jít v sobotu večer s přáteli do hospody a jestli je lepší žít v páru nebo single. Jejich vrstevník Ben Green ovšem zjistil, že již brzy umře. A i když ho ochromil strach, zachoval se jako nesobecký hrdina.

Porod v autě
16.11.
emotivní zážitek

Žena začala rodit v autě, malého Šimona na svět přivedl tatínek!

Jako hrdina se ukázal ve čtvrtek odpoledne tatínek, jehož žena začala rodit cestou do hořovické nemocnice. Zachoval si chladnou hlavu a své partnerce v nouzi pomohl, synka odrodil sám přímo v autě - jen s pomocí operátorky záchranné služby.

Mise nový domov: Boj o svěření dítěte do vlastní péče! - 9
aktualizováno 13.11.
mise nový domov

Julián poslal ženu do blázince a na syna zůstal sám. Byla nepříčetná

Ve středu večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Jak pomůžou otci čtyřletého syna, který usiluje o jeho svěření do své výhradní péče?