Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dalibor Janda
aktualizováno dnes 17:55
tragické období

Smutná zpověď Dalibora Jandy: Zabil se mi syn, někteří mi to přáli!

Zpěvák Dalibor Janda promluvil o nejbolestivějších chvílích života - sebevraždě svého syna. Co ho v té době drželo nad vodou a jak se na tragédii dívá s odstupem více než 15 let?

Vražda v Pardubicích
aktualizováno 15.01.
Je ve vazbě

Tragédie v Pardubicích! Syn měl po hádce ubodat otce, přiznal se

Spor otce se synem podle pardubické policie skončilo vraždou. Mladší muž měl otce pobodat, ten vážným poraněním na místě podlehl. I syn utrpěl zranění, proto soudce rozhodoval o vzetí do vazby v nemocnici.

Záchrana malého chlapce ve Španělsku - 3
aktualizováno 15.01.
Rodinná tragédie

Chlapec (2) je ve studni dva dny. Rodiče přišli už o jednoho syna!

Stovka lidí pracuje na záchraně dvouletého Yulena ze studny ve španělském městě Totalan. Chlapec strávil v úzké trubce už téměř dva dny, není ale jisté, zda je vůbec naživu. Jeho rodiče přitom před necelými dvěma lety přišli už o jednoho syna.

Prásk.tv píše:

Markéta Procházková - 1
čtěte o tématu syn na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Richard Mason
11.01.
vztahy na bodu mrazu

Jste neplodný, řekli otci tří synů. Jeden mu poslal drsný vzkaz

Když se milionář Richard Mason dozvěděl, že je neplodný, zhroutil se mu svět. Doma totiž měl tři syny, o kterých si až doposud myslel, že jsou jeho. Jeden z chlapců teď konečně prolomil mlčení. A všechno možná nebylo tak, jak Richard popisoval.

Myslivec
09.01.
Šílená tragédie

Osudová chyba na lovu. Muž myslel, že pálí na losa, zabil syna!

Na minulý čtvrtek bude až do konce života vzpomínat ruský lovec, který se svým osmnáctiletým synem vyrazil na severu země na lov. Děsivě se totiž spletl a místo losa zastřelil právě své vlastní dítě.

Rakouská policie - Ilustrační foto
04.01.
Šílený čin

Zhrzený muž najel na bývalku autem, zabil vlastního syna (2)!

Až doživotí ve vězení může strávit sedmačtyřicetiletý Lucemburčan, který před dvěma dny ve městě Wiltz schválně najel autem do skupiny lidí. Zranil přitom svoji bývalou manželku a zabil vlastního dvouletého syna Calvina!

Ženu na Slovensku pokousal Staford
03.01.
Invalidní důchodkyně

Janu (66) pokousal synův pes, v nemocnici zemřela! Zvíře utratili

Tragédie se stala ve slovenských Bučanech. 66letou Janu napadl synův pes, o kterého se starala. Po převozu do nemocnice v Trnavě Jana podlehla těžkým zraněním.

Dítě v autě - ilustrační foto
01.01.
Šílená nezodpovědnost

Otec nechal v autě pistoli, hošík (5) se s ní střelil do obličeje!

S kritickými zraněními skončil v neděli teprve pětiletý chlapec ze Severní Karolíny, kterému se podařilo osvobodit se z autosedačky a postřelit se zbraní, kterou jeho otec nechal nezajištěnou uvnitř vozu.

2220107
12.12.
mise nový domov

Kristýna promluvila o otci dítěte: Nikdy mu neodpustí, co udělal!

Ve středu večer jste v Misi nový domov mohli být svědky příběhu mladé maminky Kristýny, která sama vychovává syna a také vlastního bratra. Jenže v bytě plném plísně obě děti zdravotně strádaly. Jak se jim v novém domově žije a co se u nich změnilo?

Mise nový domov: Kristýna vychovává sama syna i bratra!
aktualizováno 10.12.
mise nový domov

Rodina bydlí v bytě plném plísně. Děti dostávají ze zimy záchvaty!

Ve středu večer se můžete těšit na další díl pořadu Mise nový domov. Tereza Pergnerová a její tým se tentokrát vydají do Pošumaví, aby pomohli mladé mamince, která zůstala na všechno sama.