Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smrtelná nehoda na Písecku - 2
17.08.
Rodinná tragédie

Otec se synem si vyjeli na motorkách, starší z mužů nepřežil!

V obrovskou tragédii se ve čtvrtek pozdě odpoledne změnila na Písecku projížďka otce se synem na motorkách. Starší z mužů, který jel první, totiž nezvládl řízení, havaroval do stromu a zemřel.

Curtis Gilbert Collman
13.08.
Tragická smrt

Pervitin místo cereálií! Chlapec snědl snídani svého otce

Osmiletý chlapec v Crothersville zemřel poté, co snědl k snídani místo cereálií pertivin z talíře svého otce. Ten odmítl v kritickém momentě zavolat policii, protože se nechtěl vrátit zpět do vězení. Nyní čelí obvinění z nedbalosti, která způsobila smrt jeho syna.

S druhem prodávala svého syna (9) pedofilům
aktualizováno 07.08.
Šokující případ

Partneři prodávali syna pedofilům! U soudu se káli, jdou za mříže

V Německu padly tresty v ostře sledované kauze, kdy 48letá žena a její 39letý partner prodávali za tisíce eur teprve devítiletého syna pedofilům z celého světa. Ve vězení si odsedí 12leté tresty.

Prásk.tv píše:

Crystal Reynolds Fisher - 1
čtěte o tématu syn na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Záchrana
03.08.
Rodinná tragédie

V rybníku se utopila matka a syn! Šokující nález v jejich domě

Obrovské neštěstí se stalo na severu Slovenska. V místním rybníku se utopili dva lidé, podle místních matka s postiženým synem. V jejich domě se měl najít dopis na rozloučenou.

Tonutí
aktualizováno 27.07.
Video Nebezpečné koupání

V Mostě se topila holčička! Během týdne jde o druhý případ

Asi pětiletá holčička se včera topila ve vodní nádrži Benedikt v Mostě, musel pro ni dokonce přiletět vrtulník. Na uměle vytvořeném jezeře přitom nejde o první incident. Minulý týden se tam topil otec se synem. Starší muž událost bohužel nepřežil.

Otec zemřel při záchraně svého syna
aktualizováno 19.07.
Smrt na jezeře

Otec se u Mostu vrhl do jezera pro tonoucího synka, sám zemřel!

Tragicky skončil ve čtvrtek výlet k jezeru Benedikt na okraji Mostu pro muže a jeho malého synka. Na vodní hladině totiž došlo k nehodě, při níž se otec snažil dítě zachránit, za což sám zaplatil nejvyšší cenu.

Cyklista narazil do stromu
06.07.
velká rána

Syn jí zemřel ve stejný den jako muž: Kuba (†24) se zabil na kole!

S tragickou zprávou o smrti svého syna se musí v těchto dnech vyrovnávat žena z Horní Súče na Slovensku. Jakub (24) se zabil na kole, když jel od kamaráda domů. Celá věc je o to smutnější, že zemřel na den přesně jako jeho otec.

Tina Turner - 2
04.07.
tina turner zdrcující zpráva

Rocková královna v slzách: Přišla hororovým způsobem o syna!

Rocková královna Tina Turner (78) prožívá velmi těžké chvíle. Její syn Craig Raymond Turner přišel ve věku 59 let o život! Vše nasvědčuje tomu, že spáchal sebevraždu.

Smrt na slovensku
16.06.
slovensko podivný případ

Prokletý panelák: Našli mrtvou ženu a syna, smrt je opět záhadou!

Podivné úmrtí matky (85) a jejího syna (66) vyšetřují policisté v Košicích. Těla příbuzných našli v bytě jednoho z tamních paneláků, jejich smrt zatím ale zůstává záhadou. Podle sousedů přitom nejde o první podobný případ. Před zhruba dvanácti lety tu totiž jen o patro níž bydleli nájemníci, kteří také zemřeli. A opět šlo o matku se synem.

Smrt rodičů krátce po pohřbu syna
aktualizováno 10.06.
Tragická nehoda

Rodiče se vraceli z pohřbu syna. Domů už nedojeli, zemřeli oba!

Říká se, že přežít své dítě je to nejhorší, co se rodičům může přihodit. Matka a otec z amerického Nashville to zažili, tragédií ale skončil i pohřeb jejich syna. Když se z něj vraceli domů, zabili se při dopravní nehodě.