Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

August Ames - 6
aktualizováno 07.12.
miliony fanoušků

Slavná pornohvězda se oběsila! Nechtěla mít sex s gayi

Svět erotiky přišel o svou hvězdu August Ames, která se nahá objevila ve 270 filmech. Třiadvacetiletá Kanaďanka čelila velké kritice na sociálních sítích. Nechtěla spát s muži, kteří natáčeli i sexuální scény v pornu pro gaye.

Planeta ve vesmíru
01.11.
Jak je to možné?

Vědci šokovali: Objevili obří planetu, která by neměla existovat!

Vědci objevili u vzdálené trpasličí hvězdy obří planetu. Na tom by nebylo nic neobvyklého, jenže planeta by ale podle teorie o jejich formování neměla vůbec existovat.

Učitelka dělala hvězdu bez kalhotek
aktualizováno 28.07.
video bez kalhotek

Nemravný omyl: Učitelka dělala před žáky hvězdu, ukázala vše

Suplování se vymstilo učitelce sborového zpěvu z Oklahomy, ta jen těsně unikla vězení za to, že omylem odhalila zadek a genitálie před celou třídou. K incidentu došlo ve chvíli, kdy dělala hvězdu, neměla na sobě ale kalhotky. Policie ji zatkla poté, co jeden ze studentů sdílel video na sociálních sítích.

Prásk.tv píše:

Ben Cristovao
čtěte o tématu hvězda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Satelit Mayak dorazil na oběžnou dráhu
aktualizováno 18.07.
kontroverzní projekt

Rusové vystřelili na nebe "umělou hvězdu". Má zářit víc než Venuše

Noční nebe velmi brzy ozáří nový objekt, o kterém se hovoří jako o umělé hvězdě. Malý satelit na orbitu vynesl ruský Sojuz a v případě, že se úspěšně rozloží, mohl by svou jasností zahanbit i Venuši a ISS, čímž by se stal třetím nejjasnějším bodem na nebi. Kontroverzní projekt vyvolal bouřlivé reakce.

Obří erupce na Slunci
02.07.
Sluneční erupce

VIDEO: Vědci zaznamenali gigantickou erupci na Slunci

Bez Slunce, které nám dává teplo a světlo, bychom tu nikdy nebyli. I tak ale naše hvězda představuje ohromné nebezpečí například v podobě slunečních erupcí, které mají výrazný vliv na místní vesmírné počasí. Přímý zásah Země silným výronem koronární hmoty by byl katastrofální. Jeden ze silnějších výronů zaznamenali vědci minulé pondělí.

Sting v Praze
aktualizováno 23.06.
Oblíbený zpěvák

Do Prahy dorazila velká hudební hvězda, vystoupí tu Sting

Čeští fanoušci se konečně dočkají. Sting, kterého miluje už několik generací fanoušků, dorazil do Prahy a v pátek večer vystoupí na Metronom festivalu na pražském Výstavišti.

e-shopy slavných
16.06.
reportáž vyzkoušeli jsme

E-shopy hvězd: Známé jméno nemusí být zárukou kvality!

Internetové obchody prodávají nejrůznější zboží, ale když se zaštítí slavným jménem, mohou ceny toho zboží vyšplhat až k nebesům. Jenže za co potom platíte? Redaktorka bulvárního pořadu Prásk Barbora Šimková se rozhodla podívat na "podivné" e-shopy hvězd!

Olivia Newton-Johnová a John Travolta v Pomádě
aktualizováno 31.05.
Rakovina prsu

Fanoušci smutní! Mám rakovinu, přiznala hvězda muzikálu Pomáda

Oblíbená herečka Olivia Newton-John přiznala, že jí lékaři opět diagnostikovali rakovinu prsu. Se stejnou nemocí herečka bojovala před 25 lety, teď se jí zákeřná nemoc vrátila. Newton-John, která proslula rolí Sandy v muzikálu Pomáda, kvůli nemoci ruší koncertní turné

Adam Pavlík s Věrou Špinarovou
aktualizováno 28.03.
Pohřeb legendy

Syn Věry Špinarové promluvil. Prozradil, jak to bude s pohřbem

Adam Pavlík, syn Věry Špinarové a frontman skupiny, která oblíbenou zpěvačku doprovázela při koncertech, televizi Nova prozradil, kdy bude mít zesnulá hvězda české pop music pohřeb. Fanoušci se se Špinarovou budou moci rozloučit v sobotu v ostravském krematoriu.

Umělecké zobrazení dvou světů kolem TRAPPIST-1
aktualizováno 25.02.
TRAPPIST-1

Astronom prozradil, jak dlouho potrvá let k novým planetám!

Aktuálně diskutovaný objev soustavy TRAPPIST-1 s několika exoplanetami v obyvatelné zóně vyvolává mezi lidmi celou řadu otázek. Lidé se v diskuzi s astronomem Pavlem Suchanem kupodivu nejvíce zajímali o možnost k danému systému vycestovat, až na dalším místě byla otázka mimozemského života ve vesmíru.