Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hromadná nehoda u obce Štoky
aktualizováno 16.10.
galerie hromadná nehoda

Při strašlivé nehodě tří aut u Štoků se zranilo hned 10 lidí!

Vážná nehoda tří aut u obce Štoky ráno zcela uzavřela hlavní tah mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem. Zranilo se celkem deset lidí, na místo musel dokonce vyrazit záchranářský vrtulník, dvě osoby utrpěly vážná zranění. Silnici se podařilo zprovoznit po dlouhých hodinách.

Kolony na silnicích
aktualizováno 01.10.
dlouhá kolona

Dálnici D1 zablokovala nehoda, kolona měla přes 12 kilometrů

Dálnici D1 ve směru na Prahu blokovala nehoda tří aut, okamžitě se vytvořila dlouhá kolona, která měla krátce před šestou hodinou sedm kilometrů a kvůli hustému provozu rychle rostla. Nikomu se při nehodě naštěstí nic nestalo.

Hromadná nehoda u Kolína
aktualizováno 08.09.
doprava kolabuje

Mezi Kolínem a Kutnou Horou se srazilo 5 aut! Několik zraněných

K vážné dopravní nehodě došlo v pátek odpoledne na silnici číslo 38 mezi Kolínem a Kutnou Horou. V místě, kde řidiči z přetížené silnice I. třídy odbočují na dvě vedlejší silnice na obce Libenice a Starý Kolín se srazilo 5 aut. Na místě zasahoval i záchranářský vrtulník.

Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Nehoda na D1 - 3
aktualizováno 30.08.
Hromadná nehoda

Na D1 se srazil autobus se třemi náklaďáky! Dálnice na Prahu stojí

Na dálnici D1 se srazila tři nákladní auta, autobus a jedno osobní auto. Jízdní pruhy ve směru na Prahu jsou zcela uzavřeny. Policie zatím informovala o jednom těžce zraněném člověku.

Hromadná nehoda v Dejvicích
aktualizováno 30.08.
galerie hromadná nehoda

Totální destrukce: Po nárazu do značení naboural řidič 6 aut!

Policisté společně s hasiči vyráželi před půlnocí do pražských Dejvic. Řidič tam nezvládl řízení a narazil do dopravního značení, které shodil. Poté vjel do protisměru, kde narazil do zaparkovaného auta. Tím ale škody neskončily.

Vážná nehoda na D1 ve směru na Prahu
aktualizováno 08.08.
Srážka aut a kamionu

Hromadná nehoda uzavřela dálnici D1! Jeden mrtvý, šest zraněných

Dálnici D1 uzavřela ráno vážná nehoda. Na 175. kilometru ve směru na Prahu se srazila dodávka, osobní auto a kamion. Jeden člověk zemřel, dalších šest se zranilo. U dálnice přistával záchranářský vrtulník.

Hromadná nehoda policejních aut v Praze na Lhotce
aktualizováno 03.08.
Velký karambol

Při nehodě bourala tři policejní auta, 10 mužů zákona se zranilo

Pražští dopravní policisté od čtvrtečního dopoledne vyšetřují hromadnou nehodu svých kolegů. Do srážky poblíž policejní akademie se zapletla tři policejní a dvě civilní vozidla.

Kolona ilustrační
aktualizováno 26.07.
dlouhá kolona

Dálnici D1 blokovala v zúžení hromadná nehoda sedmi aut!

Dálnici D1 ve středu odpoledne zcela zablokovala hromadná nehoda sedmi vozidel. Auta se srazila na 37. kilometru ve směru na Brno. Komunikace byla až do půl páté zcela neprůjezdná, na místo zamířily všechny složky Integrovaného záchranného systému. Za nehodou se vytvořila dlouhá kolona.

Nehoda Barbory Munzarové
aktualizováno 12.07.
nehoda v Praze

Hvězdy Ordinace v ohrožení! U přechodu do nich narazilo auto

Účastníky hromadné nehody v centru Prahy se v úterý večer stali herci Barbora Munzarová a Martin Trnavský. Auto za nimi nedobrzdilo, stejně jako policisté, kteří zastavovali jako třetí.

Nehoda na Pražském okruhu
aktualizováno 03.06.
Srážka u Vestce

Vážná nehoda na Pražském okruhu, doprava zkolabovala

V pátek před osmou hodinou večer došlo na Pražském okruhu k hromadné nehodě nejméně čtyř osobních aut. Srážka úplně zastavila provoz směrem k dálnici D1 a na místě se tak okamžitě vytvořila dlouhá kolona.