Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hromadná nehoda na D1
aktualizováno 21.03.
Dopravní komplikace

V zúženém úseku D1 u Jihlavy se srazilo šest aut, tvořily se kolony

Je to sotva pár dní, co se na několik úseků dálnice D1 po zimní přestávce vrátili dělníci, aby mohli nejstarší české dálnici nový "kabátek". Už to řidičům komplikuje cestu. Ve středu odpoledne se navíc v zúženém úseku stala hromadná nehoda.

Hromadná nehoda na D7 - 2
aktualizováno 19.03.
Počasí komplikuje dopravu

Tři dálnice zablokovaly nehody. U Mladé Boleslavi zemřela řidička

Na velké komplikace se musí připravit řidiči na dálnicích D1, D7 a D11, které v pondělí ráno zablokovaly hromadné dopravní nehody. Na D1 se srazily 2 náklaďáky a 5 aut, na D7 autobus se dvěma vozy a na D11 šest aut.

Smrtelná dopravní nehoda v Jihlavě
aktualizováno 05.03.
Východ republiky

Nehody na náledí: Bouralo 7 aut, po srážce s dodávkou 1 mrtvá

Sedm aut bouralo kvůli ledovce nedaleko Poličky na Svitavsku, jeden člověk se zranil. Tragicky pak skončila nehoda na Jihlavsku, kde řidička zřejmě dostala na namrzlé silnici smyk a přejela do protisměru. Spolujezdkyně nepřežila. Meteorologové vydali pro východ Čech a jih Moravy výstrahu před náledím.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Nehoda nákladních aut na nájezdu na D8 - 4
26.02.
hromadná nehoda

V Praze se srazilo šest kamionů, zablokovaly výpadovku na Ústí

Nehoda šesti kamionů částečně zablokovala dopravu ve Kbelské ulici v Praze. Pravý jízdní pruh ve směru z centra je neprůjezdný. Při nehodě se naštěstí nikdo nezranil.

Dopravní nehoda Třinec
aktualizováno 15.02.
Hromadná srážka

V nemocnici zemřel chlapec (10), který se zranil při nehodě v Třinci

V ostravské nemocnici zemřel desetiletý chlapec, který utrpěl vážná zranění při hromadné nehodě na Třinecku. Ve středu dopoledne narazil polský kamion do kolony aut, zranilo se dohromady pět lidí.

Nehoda deseti aut na Sokolovsku - 8
aktualizováno 09.02.
hromadná nehoda

Dálnice D8 ve směru na Německo stojí! Srazilo se tady pět aut

Hromadná nehoda pěti aut u Řehlovic zablokovala v pátek ráno dálnici D8 ve směru na Německo. Policie dopravu odklání u Lovosic.

Hromadná nehoda policejních aut v Praze na Lhotce
02.02.
Zranilo se 9 lidí

Byla to epilepsie, uzavřel GIBS hromadnou nehodu policejních aut

Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) ukončila vyšetřování srpnové hromadné nehody, do které bylo zapleteno celkem pět aut - tři policejní a dvě civilní a při níž se lehce zranilo devět lidí. Vyšetřovatelé dospěli k tomu, že za srážkou byl epileptický záchvat.

Hromadná nehoda v Michli - 6
aktualizováno 29.01.
Dva zranění

Hromadná nehoda v pražské Michli: Srazilo se 5 aut a tramvaj

Dva lidé se zranili při hromadné dopravní nehodě v ulici U Plynárny v pražské Michli. Srazilo se pět osobních aut a tramvaj. Na místě se tvořily kolony. Dopravní podnik odkláněl autobusy, tramvajové linky končily na zastávce Náměstí Bratří Synků.

Hromadná nehoda v Žilině
aktualizováno 25.01.
Odstrašující případ

VIDEO hrůzy: Řidiči čekali na zelenou, napálil do nich kamion!

Obrovskou tragédií mohla skončit nepozornost řidiče kamionu v Žilině na Slovensku. Řidič projížděl křižovatkou, nezvládl ale zatočit a narazil do několika aut čekajících na zelenou. Vše zachytila kamera na palubní desce.

Nehoda na D1
aktualizováno 24.01.
VELKÁ UZAVÍRKA

POZOR! Dálnici D1 na noc uzavřou kvůli následkům ničivé nehody!

Následky obří nehody na D1 z minulého týdne se stále vyčíslují. Více než týden po nehodě však silnice stále není v pořádku. Levý jízdní pruh bude kvůli opravám uzavřen od středečního večera do čtvrtečního rána.