Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smrtí řidiče osobáku skončila hromadná nehoda u Českých Budějovic
07.12.
nebezpečné jednání

Mladík předjížděl v zatáčce a srazil se s dvěma auty! Čtyři zranění

Celkem čtyři zraněné si ve čtvrtek vyžádala dopravní nehoda mezi Stříbrem a Ostrovem. Podle policie ji způsobil muž (20), který se při předjíždění srazil s dalšími dvěma auty.

Náledí na Sokolovsku
aktualizováno 23.11.
galerie srážka na Sokolovsku

Hromadná nehoda uzavřela dálnici D6! Na náledí bouralo 10 aut

Dálnici D6 na 140. kilometru ráno uzavřela hromadná nehoda deseti aut. Jedno auto narazilo do svodidel, ostatních devět pak nestihlo dobrzdit na ledovce.

Nehoda - 2
aktualizováno 14.11.
dopravní komplikace

Dálnice D5 ve směru na Prahu téměř stojí. Srazila se tu čtyři auta

Hromadná dopravní nehoda zkomplikovala dopravu na dálnici D5 na půltém kilometru ve směru na Prahu. Srazila se tady čtyři osobní auta.

Obchodní sdělení

„Hmm, doba dřevěná je doba dřevěná...“

Takhle by asi pochvalně mručel člověk neandrtálský z Macha a Šebestové. Na rozdíl od doby ledové je ovšem doba dřevěná zdraví prospěšná. Za časů neandrtálců byly lesní porosty divočinou, o kterou nikdo nepečoval. Zato v dnešní době si můžeme vychutnávat lesy, které po několik generací zušlechťují lesáci, lesníci, vědci a tisíce dalších dobrovolníků. A stále víc, protože lesy se rozšiřují – ročně přibližně o 2000 ha.

Nehoda na D11 - 1
aktualizováno 06.11.
Hromadná nehoda

Komplikace na D11: Srazila se 4 auta, kolona měla 15 kilometrů

Vážná dopravní nehoda zkomplikovala v pondělí ráno cestu do práce stovkám řidičů. Na dálnici D11, která spojuje Prahu s Hradcem Králové, se srazila čtyři auta. Ačkoliv byla dálnice s omezením průjezdná, vytvořila se kolona dlouhá 15 kilometrů.

Hromadná nehoda u obce Štoky
aktualizováno 16.10.
galerie hromadná nehoda

Při strašlivé nehodě tří aut u Štoků se zranilo hned 10 lidí!

Vážná nehoda tří aut u obce Štoky ráno zcela uzavřela hlavní tah mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem. Zranilo se celkem deset lidí, na místo musel dokonce vyrazit záchranářský vrtulník, dvě osoby utrpěly vážná zranění. Silnici se podařilo zprovoznit po dlouhých hodinách.

Kolony na silnicích
aktualizováno 01.10.
dlouhá kolona

Dálnici D1 zablokovala nehoda, kolona měla přes 12 kilometrů

Dálnici D1 ve směru na Prahu blokovala nehoda tří aut, okamžitě se vytvořila dlouhá kolona, která měla krátce před šestou hodinou sedm kilometrů a kvůli hustému provozu rychle rostla. Nikomu se při nehodě naštěstí nic nestalo.

Hromadná nehoda u Kolína
aktualizováno 08.09.
doprava kolabuje

Mezi Kolínem a Kutnou Horou se srazilo 5 aut! Několik zraněných

K vážné dopravní nehodě došlo v pátek odpoledne na silnici číslo 38 mezi Kolínem a Kutnou Horou. V místě, kde řidiči z přetížené silnice I. třídy odbočují na dvě vedlejší silnice na obce Libenice a Starý Kolín se srazilo 5 aut. Na místě zasahoval i záchranářský vrtulník.

Nehoda na D1 - 3
aktualizováno 30.08.
Hromadná nehoda

Na D1 se srazil autobus se třemi náklaďáky! Dálnice na Prahu stojí

Na dálnici D1 se srazila tři nákladní auta, autobus a jedno osobní auto. Jízdní pruhy ve směru na Prahu jsou zcela uzavřeny. Policie zatím informovala o jednom těžce zraněném člověku.

Hromadná nehoda v Dejvicích
aktualizováno 30.08.
galerie hromadná nehoda

Totální destrukce: Po nárazu do značení naboural řidič 6 aut!

Policisté společně s hasiči vyráželi před půlnocí do pražských Dejvic. Řidič tam nezvládl řízení a narazil do dopravního značení, které shodil. Poté vjel do protisměru, kde narazil do zaparkovaného auta. Tím ale škody neskončily.

Vážná nehoda na D1 ve směru na Prahu
aktualizováno 08.08.
Srážka aut a kamionu

Hromadná nehoda uzavřela dálnici D1! Jeden mrtvý, šest zraněných

Dálnici D1 uzavřela ráno vážná nehoda. Na 175. kilometru ve směru na Prahu se srazila dodávka, osobní auto a kamion. Jeden člověk zemřel, dalších šest se zranilo. U dálnice přistával záchranářský vrtulník.