Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda na přechodu pro chodce - ilustrační - 3
07.12.
Smrtelná nehoda

Náklaďák zabil chodkyni a odjel. Policie shání záběry z jiných aut

Policisté z Bíliny na Teplicku od čtvrtečního dopoledne vyšetřují smrtelnou nehodu, při níž nákladní auto smetlo a zabilo starší chodkyni. Šofér náklaďáku ovšem nezastavil a odjel. Policisté tak hledají svědky.

Auto se zašpiněným sklem - 4
08.11.
tragická nehoda

Neočistila si čelní sklo od ledu a zabila ženu. Dostala podmínku

S podmínkou odešla od Okresního soudu v Hodoníně 20letá řidička, která loni v listopadu srazila na přechodu chodkyni. Neočistila si totiž pořádně okna od námrazy. Sražená žena v nemocnici zemřela.

Trolejbus v Opavě najel do zastávky
aktualizováno 01.11.
Nehody trolejbusů

Trolejbus najel v Opavě do zastávky! V Ostravě srazil ženu

V Ostravě srazil trolejbus 65letou ženu, ani přivolaní záchranáři už jí nedokázali pomoci. K neštěstí došlo v úterý večer. Ve středu ráno pak najel řidič trolejbusu v Opavě do zastávky, kde srazil jednoho z dělníků, kteří ji opravovali.

Obchodní sdělení

„Hmm, doba dřevěná je doba dřevěná...“

Takhle by asi pochvalně mručel člověk neandrtálský z Macha a Šebestové. Na rozdíl od doby ledové je ovšem doba dřevěná zdraví prospěšná. Za časů neandrtálců byly lesní porosty divočinou, o kterou nikdo nepečoval. Zato v dnešní době si můžeme vychutnávat lesy, které po několik generací zušlechťují lesáci, lesníci, vědci a tisíce dalších dobrovolníků. A stále víc, protože lesy se rozšiřují – ročně přibližně o 2000 ha.

Stařenku srazil kamion
aktualizováno 11.09.
Nehoda v Jablonci

Stařenku (82) na přechodu smetl kamion, kamarádky přihlížely

Vážná dopravní nehoda se stala v pondělí dopoledne v Jablonci nad Nisou. Dvaaosmdesátiletou ženu, která přecházela přes přechod, tam srazil projíždějící kamion. Její stav je podle lékařů velmi vážný.

Ženu na Zbraslavi srazilo osobní auto
aktualizováno 17.08.
kvůli pár korunám

Auto srazilo na Zbraslavi ženu, podle policie to byl úmysl!

Pražští policisté vyjížděli ke klasické dopravní nehodě, při které osobní auto srazilo ženu, důkazy na místě ale ukazovaly na to, že řidič do chodkyně najel úmyslně, při tom ji zranil a musela pro ni přijet záchranka. Přitom šlo nejspíš o spor kvůli relativně malému obnosu peněz.

Smrtelná nehoda chodkyně a popelářského auta v Plzni
aktualizováno 15.06.
Smrt na ulici

Popeláři srazili při nehodách dvě chodkyně, obě na místě zemřely

Smrtí skončila ve čtvrtek ráno v Plzni vážná nehoda popelářského auta. Kuka vůz tu u katastrálního úřadu při jízdě srazil starší chodkyni. Ta střet s nákladním kolosem nepřežila. Podobná nehoda se navíc stala i na Českolipsku.

Nebožačka zpod tramvaje vypadla u Národního divadla
aktualizováno 13.06.
tragická nehoda v Praze

Tramvaj vláčela ženu stovky metrů, odhodila ji mrtvou

Tramvaj usmrtila v noci na úterý v centru Prahy ženu, která se nejspíš snažila prolézt přes spřáhlo mezi dvěma vagony. Souprava ji bez vědomí řidiče vláčela stovky metrů, mrtvé tělo zpod ní vypadlo u Národního divadla.

Auto se zašpiněným sklem - 3
aktualizováno 09.05.
Netypická nehoda

Neočistila auto od námrazy a zabila chodkyni. Hrozí jí až 6 let

Až šest let za mřížemi hrozí mladé řidičce, která loni na konci listopadu v obci Žarošice na Hodonínsku srazila a zabila chodkyni, která šla na mši do kostela. Důvodem nehody bylo, že auto nebylo pořádně očištěné a řidička tak chodkyni vůbec neviděla.

Opilá žena na přechodu
aktualizováno 26.04.
bouřlivé reakce

Řidič zachránil život chodkyni, lidé ho začali pronásledovat! VIDEO

Srazil ženu na přechodu pro chodce a pak chtěl z místa ujet - alespoň tak viděli úterní nehodu v Přerově lidé, kteří se ihned rozhodli vzít spravedlnost do svých rukou a řidiče cisterny zastavit. Na místo dokonce zavolali policii, právě ta ale zjistila, že vše je úplně jinak a že řidič je vlastně hrdinou.

Řidič v Praze srazil chodkyni, poničil dvě auta a ujel
aktualizováno 10.04.
Pirát silnic

Řidič srazil chodkyni, poničil další dvě auta a ujel! VIDEO

Deset minut před polednem přijali operační důstojníci na lince 158 hlášení o sražené chodkyni v Řeznické ulici v Praze. Řidič vozu po nehodě nezastavil, naopak při úprku ještě naboural dvě jiná auta.