Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Yahyah Farroukh
aktualizováno 18.09.
bombové útoky v metru

Z útoku v londýnském metru je podezřelý mladík ze Sýrie

Britská policie zatkla dva mladíky podezřelé ze spojitosti s pátečním bombovým útokem v londýnském metru. Podezřelými jsou osmnáctiletý mladík iráckého původu a jednadvacetiletý Yahyah Farroukh ze Sýrie.

Výbuch v londýnském metru - 2
aktualizováno 17.09.
Výbuch bomby

V Anglii kvůli teroru v metru zatkli druhého muže, už sedí ve vazbě

Britská policie v souvislosti s pátečním útokem v londýnském metru dnes zadržela druhého člověka. Jednadvacetiletý muž byl zadržen na západním londýnském předměstí Hounslow a teď je ve vazbě, informovala BBC.

Zesílená bezpečnostní opatření v londýnských ulicích
17.09.
Teror v Londýně

Bomba v metru mohla zničit celý vagón, útočníků mohlo být víc

Při pátečním teroristickém útoku v londýnském metru byla použita trhavina triaceton triperoxid (TATP), kterou často při sebevražedných atentátech používají islámští radikálové. Napsal to v nedělním vydání britský deník The Independent.

Prásk.tv píše:

Útok 11. září
čtěte o tématu teroristický útok na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Teroristický útok v londýnské stanici metra Parsons Green
16.09.
Opět v provozu

Londýnská stanice metra, kde vybuchla bomba, znovu funguje

Stanice londýnského metra Parsons Green, kde došlo v pátek k teroristickému útoku, byla znovu otevřena. Informoval o tom dnes zpravodajský server BBC News. Ve vlaku metra částečně explodovala improvizovaná nálož, která zranila 29 lidí. Útočník zatím nebyl dopaden.

Útočník z Barcelony
aktualizováno 21.08.
Stále prchá

Útočník z Barcelony může být kdekoli v Evropě, varuje policie

Katalánská vláda a policie se přiklání k tomu, že vůz při čtvrtečním útoku v Barceloně řídil 22letý Maročan Younes Abouyaaqoub. Pátrání po něm bylo rozšířeno na další evropské země. Informuje o tom agentura Reuters.

Dědeček pátrá po vnukovi, po útoku v Barceloně
aktualizováno 20.08.
teror v barceloně

Naděje zhasla! Juliána (7) zabili teroristé, potvrdil zdrcený otec

K identifikovaným obětem čtvrtečního teroristického útoku v Barceloně dnes přibyl dosud pohřešovaný sedmiletý Australan Julian Cadman. Jeho smrt stanici Sky News potvrdil otec. Předchozí zprávy se rozcházely. Dávaly naději, že se chlapce podařilo najít živého v jedné z nemocnic...

Útočník z Barcelony
aktualizováno 19.08.
galerie pátrání po útočnících

Nový hlavní podezřelý: Tohle má být řidič z Barcelony, zabil 13 lidí!

Řidič dodávky, který ve čtvrtek při teroristickém útoku v Barceloně zabil 13 lidí, je možná stále naživu a na útěku. Podle zpravodajského serveru BBC News to uvedla španělská policie. Ta prý nyní pátrá po Younesi Abouyaaqoubovi, jehož španělská média označují za předpokládaného řidiče vozu.

Dědeček pátrá po vnukovi, po útoku v Barceloně
18.08.
pomozte, prosí rodina

Teroristé mu zranili maminku. Pak malý chlapeček zmizel beze stopy

Obrovská muka prožívá rodina sedmiletého Juliana Cadmana. Ten se ztratil během včerejšího útoku v Barceloně potom, co jeho vážně zraněnou matku odvezli do nemocnice. Nikdo nemá informace, kde by mohl být.

Teroristický útok v Barceloně v detailech
aktualizováno 18.08.
MAPA Teroristický útok

Slunečný den se změnil v peklo! DETAILY masakru v Barceloně

Svět se stále vzpamatovává z brutálního teroristického útoku, při kterém v centru Barcelony zemřelo 13 lidí a další stovka byla zraněna. Kolem čtvrtečního útoku stále panuje řada nejasností, některé podrobnosti už ale policie zveřejnila.

Laila Rouass
18.08.
teroristé v barceloně

Hvězda britských seriálů unikla smrti! Schovala se do mrazáku

Známá britská herečka jen o vlásek unikla smrti během teroristického útoku v Barceloně. Před zběsilou jízdou teroristů se ukryla do mrazáku v jedné z restaurací.