Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mladík (15) chtěl znásilnit stařenku (81)
aktualizováno 13.09.
nechutný útok

Mladík (15) chtěl znásilnit stařenku (81). Zachránilo ji, že nosí pleny!

Nehoráznou drzost měl 15letý mladík ze Slovenska. Ten se v noci vloupal do domu 81leté ženy a chystal se ji znásilnit. Zastavil se až ve chvíli, kdy si všiml, že nosí pleny! Policisté ho dopadli během dvou hodin. Informovala o tom televize Markíza.

Vyšetřování vraždy
aktualizováno 20.06.
surová vražda

Kluci rozdupali bezdomovci hlavu. Jsou ale mladí, hrozí jim jen 10 let

Brutální loňská vražda bezdomovce v Ústí, se dostala před soud. Vrahy jsou dva teenageři, kteří navíc muže bez domova umlátili mimořádně surově. A navíc jen tak pro zábavu a uvolnění, jak zaznělo u soudu. Pro nízký věk jim hrozí "jen" deset let vězení.

Mladá těhotná žena
23.02.
selhává sexuální výchova?

Brala antikoncepci jen po styku, teď je těhotná. Ví děti o sexu dost?

Jsou dospívající děti dostatečně poučeny o sexuálním životě, nebo mají v této oblasti mezery? Problematika sexuální výchovy v Česku je stále ožehavým tématem. Děláme toho pro děti dost?

Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Jeroným Tejc, Poslanecká sněmovna
28.02.
BUDOU TRESTAT 13LETÉ?

KONEČNĚ: Poslanec Tejc chce snížit hranici trestní odpovědnosti

Poslanec za ČSSD Jeroným Tejc se chystá předložit zákon, který by snížil věkovou hranici pro trestní odpovědnost. Podle jeho návrhu by mohly být trestány děti už od věku 13 let.

Napadení nočního hlídače
13.10.
úspěšné pátrání

Hlídače (72) v Praze skoro ubil opilý středoškolák! Už ho mají!

Policistům se podařilo po více než měsíci vypátrat agresivního rváče, který v Praze do krve zbil a zkopal dvaasedmdesátiletého vrátného. Senior měl totiž tu "drzost", že se ozval a vyzval opilého muže, aby mu přestal kopat do dveří.

Škrcení
aktualizováno 25.09.
vražda v Bechyni

Tragédie na Táborsku: Kluk (15) uškrtil nevlastní maminku!

Policie zadržela mladíka, který podle ní v obci na Táborsku uškrtil mladou ženu. Kriminalisté neprozradili přesný věk podezřelého, ale je mu mezi 15 a 18 lety, podle informací televize Nova je mu 15.