Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Michael Flynn
01.12.
Vyšetřování voleb

Trumpův poradce Flynn přiznal, že FBI lhal o stycích s Ruskem!

Bývalý bezpečnostní poradce prezidenta Trumpa Michael Flynn se přiznal, že vyšetřovatelům podával lživé informace o svých stycích s bývalým ruským velvyslancem Sergejem Kisljakem. Zdroje z FBI to sdělily novinářům po Flynnově výslechu.

Muž předstíral vraždu
aktualizováno 08.11.
nájemný vrah

Aby dokázal, že ho chce žena zabít, fingoval muž vlastní smrt

Fotografie zakrváceného těla, odposlech a spolupráce s detektivy, to vše podnikl boxerský trenér Ramon Sosa z Texasu, aby dokázal, že si jeho žena na jeho likvidaci najala nájemného vraha. Udělala jednu velmi zásadní chybu, jako zabijáka si vybrala muže, se kterým se Sosa znal.

Delta airlines
05.11.
zvrhlíci ve vzduchu

Orální sex v letadle! Žena (48) potkala muže (28) až na palubě

Dvěma cestujícím letecké společnosti Delta Airlines hrozí trestní stíhání. Cestující je načapali, jak si ve svých sedadlech užívají nejen let, ale také orální sex. Případ řeší FBI.

Prásk.tv píše:

Angelina Jolie
čtěte o tématu FBI na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Paul Manafort
aktualizováno 30.10.
Zlom ve vyšetřování

Bývalý šéf Trumpovy kampaně se vydal FBI! Viní ho z konspirace

Někdejší manažer kampaně amerického prezidenta Donalda Trumpa Paul Manafort čelí několika obviněním. Mezi nimi i z konspirace proti Spojeným státům, daňových deliktů či z toho, že se v USA nezaregistroval, když poskytoval lobbovací služby zahraničním činitelům. Manafort už se vydal FBI.

Stephen Paddock
aktualizováno 05.10.
děsivý masakr

"Byl to milý a klidný člověk," řekla přítelkyně o vrahovi z Las Vegas

Policie po masakru v Las Vegas hledala partnerku Stephena Paddocka. Dvaašedesátiletá Marilou Danleyová byla ale v době střelby na Filipínách. Tvrdí, že o plánech svého přítele vůbec nevěděla. "Byl to klidný člověk," tvrdí.

Odvolaný šéf FBI James Comey
aktualizováno 09.06.
je trump lhář?

Odvolaný šéf FBI promluvil: Prozradil, co po něm Trump chtěl

Bývalý šéf zpravodajské služby FBI James Comey prý nepochybuje o vlivu Ruska v amerických prezidentských volbách. To řekl během výslechu před Senátem Spojených států. Uvedl také, že ho prezident Trump výměnou za ponechání ve funkci žádal o loajalitu. To ale popírají prezidentovi právníci.

Putin blahopřeje Trumpovi
aktualizováno 18.05.
Bývalá šéf FBI

Ovlivnilo Rusko americké volby? Zjistí to nezávislý vyšetřovatel

Americké ministerstvo spravedlnosti pověřilo bývalého ředitele FBI Roberta Muellera, aby vedl nezávislé vyšetřování styků prezidentského štábu s Ruskem. Prezident Trump prohlásil, že doufá v rychlé uzavření případu. Mueller nominaci přijal.

Donald Trump
17.05.
Další skandál

"Nechte to být!" Trump žádal šéfa FBI o konec vyšetřování poradce

Problémy amerického prezidenta Donalda Trumpa po vyhození ředitele FBI nekončí. Nově se ukázalo, že na Jamese Comeye naléhal, aby ukončil vyšetřování svého poradce Michaela Flynna. Ten musel nakonec kvůli úzkým vazbám na Rusko v únoru rezignovat.

Odvolaný šéf FBI James Comey
aktualizováno 10.05.
Co je v pozadí?

Prezident Trump na hodinu vyhodil šéfa FBI, hledá se nástupce

Americký prezident Donald Trump propustil s okamžitou platností šéfa Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI) Jamese Comeyho. V úterý místního času to oznámil Bílý dům. FBI se pod Comeyho vedením věnovala mimo jiné vyšetřování údajných zásahů Ruska do loňských prezidentských voleb.

Nejhledanější teroristé světa
06.05.
pátrání po teroristech

Seznam FBI: Tohle jsou nejhledanější teroristé světa

Na seznamech nejhledanějších teroristů světa jsou desítky jmen, mezi nimi i Evropané nebo Američané, ale většinou se jedná o lidi napojené na teroristické organizace z Blízkého východu. Někteří spáchali ozbrojené útoky i před více než dvaceti lety a dodnes figurují na seznamu FBI.