Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Odvolaný šéf FBI James Comey
aktualizováno 09.06.
je trump lhář?

Odvolaný šéf FBI promluvil: Prozradil, co po něm Trump chtěl

Bývalý šéf zpravodajské služby FBI James Comey prý nepochybuje o vlivu Ruska v amerických prezidentských volbách. To řekl během výslechu před Senátem Spojených států. Uvedl také, že ho prezident Trump výměnou za ponechání ve funkci žádal o loajalitu. To ale popírají prezidentovi právníci.

Putin blahopřeje Trumpovi
aktualizováno 18.05.
Bývalá šéf FBI

Ovlivnilo Rusko americké volby? Zjistí to nezávislý vyšetřovatel

Americké ministerstvo spravedlnosti pověřilo bývalého ředitele FBI Roberta Muellera, aby vedl nezávislé vyšetřování styků prezidentského štábu s Ruskem. Prezident Trump prohlásil, že doufá v rychlé uzavření případu. Mueller nominaci přijal.

Donald Trump
17.05.
Další skandál

"Nechte to být!" Trump žádal šéfa FBI o konec vyšetřování poradce

Problémy amerického prezidenta Donalda Trumpa po vyhození ředitele FBI nekončí. Nově se ukázalo, že na Jamese Comeye naléhal, aby ukončil vyšetřování svého poradce Michaela Flynna. Ten musel nakonec kvůli úzkým vazbám na Rusko v únoru rezignovat.

Prásk.tv píše:

Angelina Jolie
čtěte o tématu FBI na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o ovocné snacky EasyFruit nejen pro školáky

EasyFruit neobsahuje lepek a konzervanty a je i bez přidaného cukru, vhodné už pro pětiměsíční děti.

Odvolaný šéf FBI James Comey
aktualizováno 10.05.
Co je v pozadí?

Prezident Trump na hodinu vyhodil šéfa FBI, hledá se nástupce

Americký prezident Donald Trump propustil s okamžitou platností šéfa Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI) Jamese Comeyho. V úterý místního času to oznámil Bílý dům. FBI se pod Comeyho vedením věnovala mimo jiné vyšetřování údajných zásahů Ruska do loňských prezidentských voleb.

Nejhledanější teroristé světa
06.05.
pátrání po teroristech

Seznam FBI: Tohle jsou nejhledanější teroristé světa

Na seznamech nejhledanějších teroristů světa jsou desítky jmen, mezi nimi i Evropané nebo Američané, ale většinou se jedná o lidi napojené na teroristické organizace z Blízkého východu. Někteří spáchali ozbrojené útoky i před více než dvaceti lety a dodnes figurují na seznamu FBI.

Donald Trump
aktualizováno 20.03.
jak to bylo?

FBI řekla pravdu o odposleších Donalda Trumpa před volbami

Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) ani ministerstvo spravedlnosti nemají žádné důkazy, že by tehdejší prezident Barack Obama během loňské předvolební kampaně nařídil odposlechy Donalda Trumpa. Během slyšení v Kongresu to dnes řekl šéf FBI James Comey.

Donald Trump
aktualizováno 11.01.
Kompromitující materiál

Rusové prý mají "kompro" na Trumpa: Prostitutky na něj močily!

Americké tajné služby varovaly zvoleného prezidenta Trumpa, že na něj Rusové mají kompromitující materiály. V dokumentech ruské rozvědky jsou prý důkazy o tom, že si Trump zval na hotel prostitutky, ale i o tajných schůzkách s Rusy v Praze. Informaci přinesla zpravodajská stanice CNN.

Esteban Santiago
08.01.
Osudová chyba

Střelec má na svědomí pět životů! Zbraň dostal od agentů FBI!

Nejnovější vývoj v případu šíleného střelce z letiště na Floridě ukazuje, že k masakru vůbec nemuselo dojít. Esteban Santiago totiž o zbraň přišel, když se svěřil se svými přeludy a psychickými problémy.

Hillary Clintonová
aktualizováno 06.11.
zvrat ve volbách?

Úleva pro Hillary Clintonovou: Kvůli emailům ji FBI nebude stíhat!

Nově nalezené e-maily od nynější demokratické prezidentské kandidátky Hillary Clintonové z doby, kdy vedla americkou diplomacii, neukazují na žádné porušení zákonů, Federální úřad pro vyšetřování (FBI) tedy neplánuje Clintonovou stíhat. Dnes to Kongresu USA sdělil šéf FBI James Comey, uvedla agentura Reuters.

Donald Trump
03.11.
skandál s emaily

Trumpovi nepomohla ani FBI. Clintonová pořád jasně vede

Hillary Clintonová si navzdory novým znepokojivým informacím FBI o její elektronické poště udržuje prakticky stálý náskok před svým soupeřem Donaldem Trumpem. Vyplývá to z průzkumu agentury Reuters a společnosti Ipsos, který byl ve středu zveřejněn. Demokratická kandidátka má před svým republikánským sokem náskok šest procent.