Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Donald Trump
Aktualizováno 20.3. 2017 20:12
jak to bylo?

FBI řekla pravdu o odposleších Donalda Trumpa před volbami

Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) ani ministerstvo spravedlnosti nemají žádné důkazy, že by tehdejší prezident Barack Obama během loňské předvolební kampaně nařídil odposlechy Donalda Trumpa. Během slyšení v Kongresu to dnes řekl šéf FBI James Comey.

Donald Trump
Aktualizováno 11.1. 2017 12:59
Kompromitující materiál

Rusové prý mají "kompro" na Trumpa: Prostitutky na něj močily!

Americké tajné služby varovaly zvoleného prezidenta Trumpa, že na něj Rusové mají kompromitující materiály. V dokumentech ruské rozvědky jsou prý důkazy o tom, že si Trump zval na hotel prostitutky, ale i o tajných schůzkách s Rusy v Praze. Informaci přinesla zpravodajská stanice CNN.

Osudová chyba

Střelec má na svědomí pět životů! Zbraň dostal od agentů FBI!

Nejnovější vývoj v případu šíleného střelce z letiště na Floridě ukazuje, že k masakru vůbec nemuselo dojít. Esteban Santiago totiž o zbraň přišel, když se svěřil se svými přeludy a psychickými problémy.

Prásk.tv píše:

Angelina Jolie
čtěte o tématu FBI na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sníte o lepším bydlení? Přijíždíme do regionů s nejnovějšími trendy

Chcete se dozvědět o nových a dostupných novinkách v bydlení? Přijďte na roadshow RSTS, kterou najdete v téměř 30 městech ČR.

Hillary Clintonová
Aktualizováno 6.11. 2016 22:21
zvrat ve volbách?

Úleva pro Hillary Clintonovou: Kvůli emailům ji FBI nebude stíhat!

Nově nalezené e-maily od nynější demokratické prezidentské kandidátky Hillary Clintonové z doby, kdy vedla americkou diplomacii, neukazují na žádné porušení zákonů, Federální úřad pro vyšetřování (FBI) tedy neplánuje Clintonovou stíhat. Dnes to Kongresu USA sdělil šéf FBI James Comey, uvedla agentura Reuters.

skandál s emaily

Trumpovi nepomohla ani FBI. Clintonová pořád jasně vede

Hillary Clintonová si navzdory novým znepokojivým informacím FBI o její elektronické poště udržuje prakticky stálý náskok před svým soupeřem Donaldem Trumpem. Vyplývá to z průzkumu agentury Reuters a společnosti Ipsos, který byl ve středu zveřejněn. Demokratická kandidátka má před svým republikánským sokem náskok šest procent.

prezidentské volby

FBI šokuje! Zveřejnila "kompro" na Clintona. Bojuje za Trumpa?

Pouhý týden před prezidentskými volbami ve Spojených státech zveřejnil Federální úřad pro vyšetřování (FBI) dokumenty z dávno uzavřeného vyšetřování kontroverzní milosti, kterou prezident Bill Clinton v poslední den svého působení v Bílém domě udělil stíhanému finančníkovi a sponzorovi Demokratické strany. Marc Rich byl tehdy už roky na útěku před zákonem, před americkou justicí se schovával ve Švýcarsku.

Hillary Clintonová
Aktualizováno 29.10. 2016 21:01
prezidentské volby

FBI jde po Clintonové. Kvůli tajným informacím v e-mailech

Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) dnes oznámil Kongresu, že prozkoumá další nově objevené e-maily ze soukromého účtu demokratické kandidátky na prezidentku Hillary Clintonové z doby, kdy byla šéfkou diplomacie. Chce prozkoumat, zda obsahují tajné informace. Informovaly o tom agentury AP a Reuters.

narušení soukromí

Máte účet u Yahoo? Tajná služba o vás možná ví víc, než si myslíte!

Americká společnost Yahoo! měla podle všeho na pokyn tajných služeb prohledávat příchozí elektronickou poštu uživatelů služby Yahoo Mail, kterou využívájí stovky milionů uživatelů. S informací přišla zpravodajská agentura Reuters.

Výcvikový tábor ISIS v Egyptě na Sinajském poloostrově - 7
Aktualizováno 4.8. 2016 13:13
odhalili ho

Americký policista pomáhal Islámskému státu. Dopadla ho FBI

Policista z Washingtonu byl jako první člen policejního sboru v USA zatčen za ochotu pomáhat radikální organizaci Islámský stát (IS). Podle stanice ABC chtěl Nicholas Young jeho členům usnadnit komunikaci do zámoří. Obviněn byl v rámci federálního protiteroristického zákona z ochoty poskytnout materiální podporu IS.

detektor v hlavě

Agent FBI radí: Tohle jsou tři snadné triky, jak vždy poznáte lež!

K ověřování pravdy a lži se někdy používá detektor lži. Není ale nezbytně nutný, pokud znáte pár triků, jak lháře odhalit. Zvláštní agent FBI Jack Schafer je zná a podělil se o ně s britským Daily Muse. Zkuste to také...