Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Banán
Aktualizováno 21.6. 2017 15:13
Otravná vlákna

Na co jsou ty otravné proužky v banánech? Budete překvapení

Pokaždé, když ze slupky vyloupnete banán, vykoukne kromě bílé dužiny i několik tuhých proužků, které většině lidí jen lezou na nervy. Ve skutečnosti jde ale o důležitou část banánu, bez které bychom si ovoce ani neužili.

Andrej Babiš
Aktualizováno 28.4. 2017 23:04
CELÝ DOKUMENT Vládní krize

Babiš vysvětlil dluhopisy v dopise. Sobotka ho chce pečlivě pročíst

Vicepremiér Andrej Babiš poslal předsedovi Sněmovny Janu Hamáčkovi dopis, kterým měl vysvětlit nákup dluhopisů a vyvrátit podezření z daňových úniků. Zopakoval v něm své dřívější argumenty. Tvrdí, že transakce byly legální.

Spor nekončí

Měl by své příjmy vysvětlit hlavně lidem, vzkázal Sobotka Babišovi

Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) označil za zbytečné vyměňovat si s ministrem financí Andrejem Babišem (ANO) dopisy k výzvě poslanců, kteří po Babišovi požadují vysvětlení jeho příjmů a finančních transakcí.

Prásk.tv píše:

Troy Hawkins - 1
čtěte o tématu vysvětlení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Spěte pár dní bez polštáře a můžete mít 20 tisíc!

Originální a neuvěřitelně jednoduchý způsob, jak dostat 20 000 Kč na dovolenou dle vašich představ…

Daňové podvody?

Babiš otočil: "Dluhopisy vysvětlím, premiérovi píšu dopis!"

Andrej Babiš dál čelí kritice kvůli nákupu korunových dluhopisů. Lídři některých stran a poslanci podezírají ministra financí z toho, že ošidil stát na daních o desítky milionů korun a požadují po něm vysvětlení.

Jaroslav Janota
Aktualizováno 24.2. 2017 21:12
Odsouzený sebevrah

Soud mu nevěřil, lidé ano: Před smrtí popsal, jak střílel na exekutory

Jaroslav Janota měl jít kvůli střelbě na exekutory za mříže, ve středu odpoledne ale spáchal sebevraždu. Jen pár hodin předtím na blogu popsal svou verzi incidentu, za který byl odsouzen k 12 letům vězení.

Jaroslav Janota
Aktualizováno 24.2. 2017 15:20
Poslední vzkaz

Nechtěl do vězení, tak se zabil! Z dopisu na rozloučenou mrazí

Jaroslav Janota měl jít kvůli střelbě na exekutory na 12 let za mříže. Do vězení ale nepůjde, ve středu odpoledne spáchal v Napajedlech sebevraždu. Těsně předtím na svém blogu popsal, proč se k činu uchýlil.

Každého to štve

Proč zůstanou v popcornu nevypukaná zrnka? VYSVĚTLENÍ

Všichni to známe. Dáme do mikrovlnné trouby popcorn, když jej po předepsané době vyndáme a obsah sáčku vysypeme do misky, zůstane nám spousta zrnek, která během vaření v troubě nevypukala. Ale čím to je?

chystané novinky

Lidé nechápou bodový systém! Dostanou body chodci i cyklisté?

Ministerstvo dopravy chce po deseti letech fungování upravit bodový systém. Ten by měl účinněji postihovat závažné přestupky. Už teď ale vyplouvá na povrch řada věcí, které lidem nejsou jasné. Ministerstvo proto vysvětluje, jak to ve skutečnosti bude.

Omluvný dopis
Aktualizováno 28.10. 2016 14:01
to nevymyslíš

Příběh ukradeného auta měl šílené rozuzlení! Zloděj nechal dopis

Velké překvapení a úleva čekala na ženu, které se na druhý den vrátilo ukradené auto. Když vůz otevřela, našla v něm narychlo načmáraný list. Jeho autorkou byla samotná "zlodějka", která v něm celý incident vysvětlila.

Babiš a Bělobrádek
Aktualizováno 24.3. 2016 16:11
podivná dotace

Bělobrádek: Kauza Čapí hnízdo snižuje kredit ministra i celé vlády

Ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš podle vicepremiéra a předsedy lidovců Pavla Bělobrádka potvrdil podezření, že přes svou rodinu účelově přepsal majetek Čapího hnízda. Situace je vážná, snižuje kredit vlády, řekl Bělobrádek ČTK během návštěvy Spojených států. Je podle něj na Babišově zvážení, zda by měl odstoupit. Ministr financí ve středu Sněmovně řekl, že Farmu Čapí hnízdo vlastnili v době získání evropské dotace jeho dvě dospělé děti a bratr jeho partnerky.