Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Milly Tuomey
01.12.
Chudák holčička

Dívce (11) se nelíbilo, jak vypadá. Dohnalo ji to ke strašnému činu

Jedenáctiletá dívenka si sáhla na život, protože se jí nelíbilo, jak vypadá. Ani rodiče ji nedokázali od sebevraždy odradit, přestože o jejím plánu věděli. Milly se svěřila také na Instagramu, ani to ji ale nezachránilo.

Žena chce vypadat jako Angelina Jolie
01.12.
To se nepovedlo

Měla vypadat jako Angelina Jolie. Takhle po 50 operacích dopadla!

Devatenáctiletá Íránka podstoupila více než 50 plastických operací. Chtěla se co nejvíce podobat své oblíbenkyni Angelině Jolie. Všechno se ale ošklivě zvrtlo a dívka teď musí poslouchat, že vypadá spíše jako zombie.

David Rath
aktualizováno 23.10.
galerie takhle se měnil

Vrásky, strniště a šedivé vlasy. Šokující proměna Davida Ratha

Bývalý středočeský hejtman David Rath se v pondělí objevil u Krajského soudu v Praze a šokoval svým vzhledem. Pět let trestního stíhání, soudů a vyšetřování kvůli úplatkům se na jeho tváři velmi podepsaly.

Prásk.tv píše:

Conchata Ferrell - 1
čtěte o tématu vzhled na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Zuzana Paroubková
aktualizováno 13.09.
nový vzhled

Proměna Zuzany Paroubkové: Známky únavy, úbytek váhy a hůl

Dnes od deváté hodiny ranní probíhá u soudu Prahy 5 stání manželů Paroubkových k péči o dceru Margaritu. K soudu Jiřího Paroubka doprovodila i jeho bývalá manželka Zuzana, která všechny šokovala svým novým vzhledem.

Výměna manželek: Náhradní manželka jako páté dítě! - 5
aktualizováno 23.08.
výměna manželek

Náhradní manžel v šoku! Vlastě je teprve 44, ale vypadá jako stařena

Už dnes večer můžete sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jak si poradí Vlasta, která doma zastává místo živitelky, v běžně fungující rodině se čtyřmi dětmi, a jestli se dokáže Jarka shodnout s náhradním manželem, který je mužem v domácnosti.

Proměna - 2
28.03.
úžasná proměna

Dívka se kvůli vzhledu styděla vyjít ven. Teď je z ní neskutečná kočka!

Odmalička byla Wijitpraphorn Punbu terčem posměchu ostatních dětí. Mohla za to vada, se kterou se narodila. Jedna operace jí ale změnila život od základů. Dnes je z ní neuvěřitelná kočka.

Tokio Hotel v roce 2005
27.02.
galerie Německá skupina

Pamatujete na Tokio Hotel? Jsou zpět a takhle už nevypadají!

Před jedenácti lety způsobila kapela Tokio Hotel poprask mezi teenagery. Chlapecká skupina se stala populární i kvůli neobvyklému vzhledu zpěváka Billa. Jak vypadá hlavní bratrská dvojice dnes? A plánují návrat na výsluní?

Jak by mohla vypadat ztracená Míša
aktualizováno 20.01.
Zmizelá dívka

Desátý den pátrání: Mohla by teď Míša vypadat takhle?

Pátrání po dvanáctileté Míše z Ústí nad Labem nebere konce. Zatím je ale bezvýsledné a zdá se, že policisté nemají ani žádnou stopu, které by se mohli chytit. O tom, co se stalo, proto spekulují i lidé na sociálních sítích.

Androgynní model Petr Nitka - 1
09.01.
Androgynní vzhled

Je to žena, nebo muž? Český model šokuje svět! GALERIE

Český model Petr Nitka si podmanil světová přehlídková mola. Doma ho skoro nikdo nezná, v zahraničí ale patří mezi nejúspěšnější modely. Provokuje svým vzhledem, který připomíná muže i ženu.

Danny DeVito
aktualizováno 03.12.
galerie to je podoba!

Tyhle FOTKY vás dostanou! 13 dětí, které vypadají jako známé hvězdy

Když se jim díváte do tváře, neubráníte se pocitu, že vás pozorují oči prezidenta Vladimira Putina, herce Dannyho DeVita nebo třeba šéfkuchaře Jamieho Olivera. Nenechte se však zmást, děti v galerii níže nejsou přímými potomky známých hvězd. Ta podoba je ale neskutečná!