Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lidé z Havlova týmu o Zemanovi
Aktualizováno 19.5. 2017 15:54
Názory na prezidenta

Lidé z Havlova týmu o Zemanovi v Číně: Vozík nevadí, chování ano!

Prezident Zeman na své návštěvě Číny často poutal pozornost světových médií. Nevysloužil si ji však skvělým projevem nebo reprezentací, ale drobnými skandály. Jaká je to pro Česko vizitka? Ptali jsme se odborníka na etiketu i spolupracovníků bývalého prezidenta Václava Havla.

Donald Trump
Aktualizováno 28.1. 2017 21:35
Imigrační politika

Trump zarazil přijímání uprchlíků, z Hradu mu tleskají

Pražský hrad uvítal rozhodnutí amerického prezidenta Donalda Trumpa zastavit na 120 dní přijímání uprchlíků. Mluvčí Hradu Jiří Ovčáček dnes na twitteru oznámil, že prezident Miloš Zeman je dlouhodobě proti přijímání muslimských migrantů a nyní má ve Spojených státech spojence.

Dozvíme se brzy

Bude Zeman znovu kandidovat? Z Hradu přišla jasná zpráva

Bude Miloš Zeman znovu kandidovat? Odpovědi se prezident dlouho vyhýbal, své rozhodnutí ale oznámí už brzy. Podle hradního mluvčího to prozradí na tiskové konferenci 10. března.

Prásk.tv píše:

Miloš Zeman - 1
čtěte o tématu Jiří Ovčáček na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

Sobotka a Ovčáček

Premiér se bál o svůj podpis. Fotka pamětní knihy musela pryč!

Hodně podivnou dohru má novoroční oběd prezidenta Miloše Zemana a premiéra Bohuslava Sobotky. Druhý jmenovaný si totiž nepřál, aby na internetu visel jeho podpis.

CTHH
Aktualizováno 3.1. 2017 21:39
Pustil se do něj i Ovčáček

Úřad bojující s dezinformacemi sám čelí dezinformační kampani

Ministerstvo vnitra varuje před falešnými profily na sociálních sítích, které někdo založil pod jménem nového Centra proti terorismu a hybridním hrozbám. To patří pod vnitro a jeho cílem je právě boj s falešnými informacemi, které se týkají extremismu nebo terorismu.

Vaše téma - s Jiřím Ovčáčkem
Aktualizováno 8.12. 2016 14:26
vaše téma

Ovčáček: "Video s Forejtem je špína! Připomíná metody StB"

Ve Vašem tématu na TN.cz dnes odpovídal na dotazy Michaely Šmídové mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček. Hovořil o kauze hradního protokoláře Jindřicha Forejta nebo o zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem.

nezbedné trio

Aféry prezidentových mužů: Tohle všechno museli vysvětlovat!

Mezi prezidentovými muži prý zuří válka. O tom, že mezi triem Mynář, Ovčáček, Forejt, nepanují úplně přátelské vztahy, svědčí i série afér z posledních týdnů.

Hrad hájí Zemanovy výroky v rozhlasu
Aktualizováno 10.11. 2016 15:40
anketa kauza schapiro

Zeman vyvolal další mezinárodní skandál. Potvrzuje se, že lhal

Kauza amerického velvyslance Schapira - zprvu zřejmě jen další z řady prostořekých nepravd prezidenta Zemana - začíná opět dostávat mezinárodní rozměr. A znovu je na vině neprofesionalita Hradu a neschopnost prezidenta a jeho okolí uznat omyl a omluvit se. Mluvčí Ovčáček dnes dokonce napsal, že k narozeninám by si přál odchod Schapira z Prahy.

obhajoba postu

Bude Zeman znovu prezidentem? Hrad vydal jasné prohlášení

Miloš Zeman bude v roce 2018 nejspíš znovu kandidovat na post prezidenta České republiky. Naznačil to jeho tiskový mluvčí Jiří Ovčáček. Reagoval tak na výsledky amerických voleb.

divadelní úspěch

Satira Ovčáček čtveráček trhala divákům bránice. Mluvčí nepřijel

Ovčáček čtveráček - to je název kabaretu na motivy současného dění na Pražském hradě i ve společnosti. Jde o satirické představení Městského divadla ve Zlíně, jehož premiéra sklidila velký aplaus. Hlavní protagonista, podle kterého představení vzniklo, tedy mluvčí prezidenta, ale chyběl. Pozvání do Zlína odmítl.