Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vondráčková a David zazpívají prezidentovi na oslvě
aktualizováno 14.03.
chystají se i protesty

Zeman chystá večírek pro přátele. Zazpívá mu Vondráčková i David

Přibližně tisíc hostů by mělo dorazit do Španělského sálu na Pražském hradě. Prezident Miloš Zeman tam pořádá slavnostní koncert k příležitosti své inaugurace. Informoval o tom v úterý jeho mluvčí Ovčáček během tiskové konference. První hosté se začali scházet už v pů páté.

Nápis na bráně divadla v Brně
aktualizováno 20.02.
husa na provázku

Ovčáčka rozzuřila malůvka na zdi divadla: "Dělí společnost!"

Od čtvrtka zdobí vrata brněnského divadla Husa na provázku malba lebky s nápisem "Zeman z hrobu". Autorem je streetartový umělec Timo, který je v Brně velmi známý. K dílu se na svém Twitteru vyjádřil i prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček.

Prezidentovi začíná dovolená
31.01.
týdenní volno

Prezidentu Zemanovi začíná dovolená. Trávit ji bude v Lánech

Prezidentovi Miloši Zemanovi začne zítra dovolená. Trávit ji bude podle svého mluvčího Jiřího Ovčáčka na zámku v Lánech. Tam v poslední době pracuje častěji než na Pražském hradě. Prezident bude mít dovolenou až do konce příštího týdne.

Prásk.tv píše:

Miloš Zeman - 1
čtěte o tématu Jiří Ovčáček na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Diskuse o penězích už pro ženy není tabu

V Praze 8. března 2018: Hlavním tématem 9.ročníku konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ budou peníze. Hosté konference, která se uskuteční 13.dubna 2018 v Praze, budou mluvit například o tom, kde peníze jsou, proč se o nich nebavíme a také o tom, že investice do sebe není zbytečné utrácení.

Cesta na Hrad - Miloš Zeman ve studiu TV Nova
22.01.
Diskuze s prezidentem

Zákulisí debaty: Ovčáček dohlížel ve studiu, Zemanová známkovala!

Do budovy TV Nova dorazil prezident Miloš Zeman, který se v neděli zúčastnil předvolební debaty, i s manželkou a početným týmem. A zatímco Ivana Zemanová vše sledovala na televizních obrazovkách, hradní mluvčí Jiří Ovčáček zůstal ve studiu za kamerami. Podívejte se do zákulisí předvolební debaty.

Miloš Zeman
01.11.
Jak je na tom?

Lidé se bojí o Zemana: "Už ho volit nebudu, je nemocný," píší čtenáři

Prezident Miloš Zeman se v posledním týdnu objevil na dvou ostře sledovaných akcích. A lidé si všimli a upozornili na fakt, že se při proslovech opíral o řečnický pult a často mu dělalo problém přejít i malou vzdálenost. I Zemanovi voliči už mají strach o jeho zdraví, mluvčí ale ujišťuje, že je prezident v naprostém pořádku.

Jiří Ovčáček - 5
aktualizováno 24.10.
TK MLUVČÍHO PREZIDENTA

Hrad oznámil kdy a koho pověří prezident sestavením vlády

Oficiální zhodnocení výsledků voleb a dalších aktuálních témat nachystal na úterní dopoledne Pražský hrad. Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček oznámil, jaké budou prezidentovy další kroky.

Miloš Zeman - prezident
12.10.
Výroky o Krymu

Zeman je blázen, naznačil premiér Ukrajiny. Ovčáček: "Neandrtálci!"

Ukrajinský premiér Volodymyr Hrojsman nepřímo označil českého prezidenta Miloše Zemana za psychicky nemocného člověka. Prezidentův mluvčí reagoval prohlášením, že jde o "skřeky z neandrtálské jeskyně".

Miloš Zeman - prezident
aktualizováno 11.10.
zdraví hlavy státu

Nemocný prezident? Vrávorající Zeman znovu vyvolal otázky

Prezident Zeman zavrávoral během shromáždění Rady Evropy ve Štrasburku a vyvolal spekulace o svém zdravotním stavu. Mluvčí Ovčáček označil záběry za zmanipulované.

Prezidentovi muži
aktualizováno 13.06.
platy hradních pánů

Statisíce a tučné odměny! Hrad zveřejnil platy svých zaměstnanců

Bezmála tři roky trvalo, než Pražský hrad vyhověl žádosti o informace, v níž se novinář Radek Kedroň snažil zjistit, kolik peněz brali mezi lety 2010 a 2014 vysocí hradní úředníci. A to až poté, co odtajnění výplat a odměn nařídil soud.

Miloš Zeman na návštěvě Číny
aktualizováno 30.05.
zdravotní stav

Strach o zdraví prezidenta Miloše Zemana. Mluvčí řekl, jak je na tom!

Zdravotní stav prezidenta dělá veřejnosti starosti. Miloš Zeman vypadal na zahraniční cestě v Čině velmi unaveně, spolupracovníci mu museli pomáhat i při chůzi. Mluvčí Jiří Ovčáček zdravotní problémy popírá. Tvrdí, že se Zemanův stav zlepšil.