Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2179458
03.09.

Střepiny 2. 9. 2018

Řidič, který zabíjel v opilosti, je na svobodě po třetině trestu s nadějí na vrácení řidičáku. Jak se na to dívá žena, které zabil vnuka? Relaxace v luxusních rezortech nebo mazlení koček na profesionální úrovni jako zaměstnání snů. Kolik se tak dá vydělat? A začátek školy a strašák jménem šikana. Jak ji rozpoznat a jak jí může zabránit mobilní aplikace?

aktualizováno 28.08.
Návrh poslanců

Za nehodu v opilosti navždy bez řidičáku, navrhují politici ČSSD

Za nehodu, při které opilý řidič někoho usmrtí, chtějí politici přísnější tresty. Někteří navrhují doživotní odebrání řidičského průkazu, další rovnou vyšší sazby trestů. Novela by mohla platit už od července 2019. Píše o tom páteční MF Dnes.

Opilá žena nadýchala 4 promile
17.05.
Alkohol za volantem

Žena skončila u souseda na dvoře na hnoji. Měla skoro 4 promile

Hned několik případů opilých řidičů v posledních dnech řešili policisté v Kroměříži. Paradoxně nejvíc alkoholem posilněným řidičem byla 40letá žena. Opilost u ní byla tak silná, že si spletla bydliště.

Prásk.tv píše:

Opilý muž srazil manželku a syna
čtěte o tématu řízení v opilosti na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Opilá řidička na Slovensku
11.05.
Pila prý jen víno

Opilá matka jela pro dítě do školky! Nadýchala skoro 4 promile

Slovenští policisté zastavili opilou matku za volantem luxusní limuzíny. Nadýchala neuvěřitelných 3,71 promile, stále dokola ale tvrdila, že měla jen skleničku vína. Pod vlivem alkoholu prý řídila proto, že musela vyzvednout dítě ze školky.

Traktor porazil soup
aktualizováno 20.10.
Přes dvě promile

Traktorista porazil na poli sloup, odstřihl lidi od elektřiny! Řídil opilý

Rok vězení hrozí 35letému traktoristovi z Chebska, který v září letošního roku poškodil na poli 3 sloupy elektrického vedení. Policie potvrdila, že řídil pod vlivem alkoholu. Nadýchal bezmála dvě promile. Muž zavinil výpadek proudu u devíti set domácností v okolních obcích.

Matka a čtyři děti zemřely při nehodě!
10.10.
nehoda v Americe

Do rodiny narazil opilý řidič! Zemřela matka a čtyři malé děti!

Mladá maminka Lisette Medrano-Perez zemřela při tragické nehodě. V autě cestovala i se čtyřmi dětmi, když do nich narazil opilý řidič.

Bývalý policista Kadlec znovu boural opilý - 7
aktualizováno 18.08.
Naboural 24 aut

Kadlec znovu před soudem: "Pil jsem, protože jsem byl ve stresu!"

Bývalý policista Karel Kadlec opět stanul před soudem. Doprovázeli ho tam policisté, protože k poslednímu soudnímu jednání nedorazil. Tentokrát se zpovídá z dopravní nehody, při které loni v dubnu naboural na pražských Vinohradech 24 aut a způsobil škodu přes milion korun. Podle obžaloby byl při jízdě opilý.

Opilá řidička
18.08.
Neuvěřitelný hazard

Žena nabourala, v autě bylo dítě! Nadýchala 3 promile, nemá řidičák

Pětadvacetiletá žena z Hradce Králové bezohledným chováním ohrozila život svého tříletého dítěte. Zcela opilá usedla za volant a po chvíli havarovala. Policistům pak tvrdila, že neřídila, nakonec se ale přiznala.

Honička
aktualizováno 17.08.
Policejní honička

Opilý řidič ujížděl v Ústí policii, zastavit ho přinutila až přítelkyně!

Ústecká policie během jediného týdne zadržela už druhého řidiče, který se jí snažil ujet. Kolem druhé hodiny ranní chtěla hlídka zkontrolovat řidiče podivně kličkujícího auta, jenže před ní začal ujíždět. Muž měl přes jedno promile alkoholu v dechu a zastavil až na nátlak své přítelkyně.

Nehoda starosty Mělníka
aktualizováno 29.05.
dopravní nehoda

Starosta Mělníka boural opilý! Smetl lavičku, kde sedávají děti

Starosta Mělníka Ctirad Mikeš v sobotu večer řídil pod vlivem alkoholu - při jízdě třikrát naboural. Za své chování se omluvil a označil ho za "lidské selhání".