Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Obtěžování nezletilých - ilustrační foto
aktualizováno 11.10.
Strach v Žamberku

Muž lákal školáky na peníze a sladkosti. Chtěl, aby se svlékali!

Orlickoústeckým policistům se podařilo v těchto dnech zadržet muže, který podle nich několik dní v ulicích Žamberka "lovil" školáky a nabízel jim, že když mu ukážou své intimní partie, odmění je penězi či sladkostmi.

Češku v Indii sexuálně obtěžovala skupina mužů
aktualizováno 27.09.
Otřesný zážitek

Češku v Indii sexuálně obtěžovalo 21 mužů, jeden ji znásilnil

Dovolená české ženy, která si vyrazila do Indie, nedopadla podle jejích představ. Ztratila se a místo pomoci ji přepadla skupina mužů, která ji sexuálně obtěžovala. Jeden z nich ji dokonce znásilnil.

Francie tvrdě bojuje proti sexuálnímu násilí
aktualizováno 26.09.
obtěžování ve francii

Muž plácl dívku po zadku. Musí zaplatit 7700 a odsedí si tři měsíce

Ve Francii padla první pokuta za nevhodné sexuální poznámky od přijetí nového zákona o sexuálním obtěžování. Muž dostal za slovní napadení neznámé ženy pokutu 300 EUR (zhruba 7 700 korun).

Prásk.tv píše:

Markéta Galuszková
čtěte o tématu obtěžování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč a jak investovat do vzdělání?

Investice do vzdělání je opodstatněná z mnoha důvodů.

Miss v Americe neměla promenádu v plavkách
aktualizováno 10.09.
Ohlas kauzy MeToo

Revoluce v soutěži krásy! Missky už budou bez plavek

Organizátoři prestižní soutěže krásy, Miss America, vyjádřili podporu kampani proti sexuálnímu obtěžování žen MeToo a vůbec poprvé v historii klání z něj vypustili promenádu v plavkách. Místo fyzických předností se tak posuzovala hlavně inteligence a osobní kouzlo finalistek.

Dívka dostala facku na ulici
31.07.
Pobouření ve Francii

VIDEO: Ženu na ulici zfackoval cizí muž! Důvod nepochopíte

S otřesným zážitkem se svěřila mladá Francouzka na sociální síti. Od muže na ulici slyšela sexuální narážky, a tak se ohradila. Dostala za to facku, muž po ní také hodil popelníkem. Ke své zpovědi zveřejnila i video celého incidentu.

Muž ve vlaku obtěžoval mladou ženu
aktualizováno 03.07.
železniční násilník

Zvrhlík ve vlaku obtěžoval mladou ženu, tvrdí policie. Poznáte ho?

Po muži, který měl ve vlaku fyzicky obtěžovat mladou ženu, pátrají tepličtí policisté. Minulé pondělí cestoval spojem z Ústí nad Labem do Chomutova. V Bílině ho zachytily bezpečnostní kamery, poznáte ho?

Experiment na Slovensku
29.06.
došlo i na setkání

Šílený test: Děsivé, kolik mužů stálo o sex s dívkou (11)! VIDEO

Otřesnou zkušenost má za sebou slovenská reportérka, která se rozhodla prověřit, jak velké nebezpečí hrozí dětem na internetu. Vytvořila falešný profil naoko naivní jedenáctileté dívky a nestačila se divit. Ve velmi krátké době dostala desítky sexuálních návrhů a k jejímu velkému překvapení došlo v jednom případě dokonce i na osobní setkání.

Kamionista znásilňoval dívku
27.06.
skončil ve vězení

Český kamioňák znásilňoval dceru cestou do Itálie! Mstí se mi, tvrdil

Ze soudní síně přímo za mříže putoval český kamioňák Zdeněk (49), který podle soudu cestou do Itálie v roce 2010 opakovaně znásilňoval nevlastní dceru (14). Za mříže ho v úterý na sedm let poslal Krajský soud v Trenčíně a to i přesto, že muž od začátku tvrdí, že je nevinný a dívka se mu jen mstí.

Kněz Erik Tvrdoň u soudu - 13
aktualizováno 17.05.
trest si odpykal

Kněz, který zneužíval věřící ženy a obtěžoval dívku, je na svobodě

Bývalý havlíčkobrodský kněz Erik Tvrdoň, který byl pravomocně odsouzen ke třem letům vězení za pohlavní zneužívání a sexuální nátlak na několik věřících žen, už je na svobodě. Trest si odpykal a byl propuštěn z pardubické věznice.

Eva Munter a Miro
06.04.
Stížnost sousedů

Obtěžuje vás štěkání psa? Evě kvůli tomu policie sebrala Mira

Štěkot psa může být, hlavně v bytovém domě, pro sousedy krajně obtěžující. V Itálii takový sousedský spor skončil až odebráním psa majitelce. Její tříletý ovčák Miro skončil v útulku. Mladá žena se teď domáhá vrácení psa. Petici na její podporu už podepsalo 220 tisíc lidí!