Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Soud - ilustrační foto
10.01.
Karná žaloba

Soudce nepíše rozsudky včas, odsouzení běhají na svobodě

Karel N. dostal v dubnu u chebského okresního soudu dvouletý trest za podvody. Ve vězení ovšem ani po tři čtvrtě roce není. A za vše může soudce, který verdikt vyhlásil.

Soud s policistou
aktualizováno 07.12.
neviděl ho

Policista přejel plavce člunem a usmrtil ho. Vyvázl s podmínkou

Policista Richard Jecha, který před dvěma lety najel motorovým člunem na plavce a usmrtil ho, dostal podmínku. Chebský okresní soud mu uložil trest 14 měsíců vězení s odkladem na 1,5 roku. Proti rozsudku se Jecha na místě odvolal.

Pátrání - DUŽDOVÁ ADRIANA
aktualizováno 25.10.
Policie pátrá

Adriana (14) z Chebu zmizela. Rodina trne hrůzou!

Západočeští policisté už dva dny pátrají po čtrnáctileté Adrianě z Chebu. Dívka z domova odešla v pondělí, od té doby o ní nikdo nic neví. Hledání je zatím bezvýsledné.

Prásk.tv píše:

Policie
čtěte o tématu Cheb na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Pátrání - MACHÁČEK JAROSLAV
02.10.
Naléhavé pátrání

Jaroslav (71) odešel z nemocnice, už týden ho nikdo neviděl

Policisté vyhlásili pátrání po jednasedmdesátiletém muži z Mariánských Lázní. Pohřešovaný Jaroslav Macháček minulý týden v úterý odešel z nemocnice v Chebu. Od té doby ho nikdo neviděl a muž o sobě nepodal žádnou zprávu.

"Ulice hrůzy" v Chebu
09.09.
lidé zuří

Majitel nechal zchátrat komplex budov. Lidé se bojí procházet ulicí!

Ulice hrůzy - i tak nazývají lidé v Chebu Wolkrovu ulici, kterou hyzdí vybydlený a poškozený komplex budov. Nikdo v nich nebydlí už minimálně 5 let. Stavební úřad vyzval majitele k nápravě. Jenže to nepomohlo. Padající zdivo dál ohrožuje chodce i projíždějící auta.

Děti v Chebu lezou po vagonech
23.08.
Velmi těžká zranění

Vodák v Chebu hledal kamaráda, při přelézání vagonu skoro umřel

Pětadvacetiletého mladíka v noci na dnešek zasáhl v Chebu elektrický proud z trolejí, když přelézal železniční vagon. Skončil v kritickém stavu v nemocnici. Případ už vyšetřuje policie.

Záchranáři
aktualizováno 03.08.
pohotová reakce

Maminka je mrtvá, tvrdily děti z Chebu! Zachránily dva životy

Dvě malé děti z Chebu v úterý pořádně vyděsily sousedku, když jí řekly, že maminka je mrtvá. Tímto prohlášením ale zachránily život nejen jí, ale i sedmačtyřicetiletému muži. Přivolaní policisté totiž dvojici našli v bezvědomí ležet v koupelně, otrávila se oxidem uhelnatým.

Muž přepadl a spoutal ženu
01.08.
brutální přepadení

Útočník v Chebu okradl a zmlátil ženu! Svázal ji a pak se šel udat

Za velmi nečekaných okolností skončil v policejní cele muž z Klatovska, kterého policie podezírá z toho, že v pondělí přepadl v Chebu dvacetiletou ženu. Muž se sám přihlásil na policii a vysvětlil, že mu žena odmítala dát peníze. Právě proto ji měl zmlátit, okrást a svázat.

Policejní technici zajišťují stopy
31.05.
Napadení v Chebu

Agresor, který pobodal přítelkyni, je už v cele. Ženu operovali

Policisté dnes dopoledne zadrželi muže, který je podezřelý z toho, že včera v Chebu nožem pobodal a vážně zranil svou přítelkyni. Policie potvrdila, že případ vyšetřuje jako pokus o vraždu.

Policejní technici zajišťují stopy
aktualizováno 30.05.
Útok v Chebu

Přítelkyni pobodal v bytě, krev byla až na ulici. Agresor uniká

Jednačtyřicetiletý muž v Chebu ráno podle policie pobodal svou přítelkyni. Ženě šlo podle zdravotníků o život. Vrtulník ji transportoval do nemocnice v Plzni. Podezřelý ale utekl a policisté po něm pátrají.