Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nebezpečné předjíždění kamionu
17.04.
drsné záběry

VIDEO: Kamion osobní auto minul jen těsně, policie našla řidiče

Policisté dopadli řidiče kamionu, který na Chebsku při riskantním předjíždění ohrozil řidičku osobního auta. Ta na poslední chvíli dokázala zabránit dopravní nehodě, která mohla mít velmi vážné následky.

Pobodaná žena v Chebu
07.03.
našli ji u sídliště

Záhadný případ: Ženu našli ležet v krvavé stopě, byla zavátá sněhem!

Od úterního večera kriminalisté vyšetřují případ pobodané ženy z Chebu. Přivolaní záchranáři na jejím těle našli minimálně čtyři bodné rány a převezli ji do nemocnice. Případ policie zatím nechce komentovat.

Soud - ilustrační foto
10.01.
Karná žaloba

Soudce nepíše rozsudky včas, odsouzení běhají na svobodě

Karel N. dostal v dubnu u chebského okresního soudu dvouletý trest za podvody. Ve vězení ovšem ani po tři čtvrtě roce není. A za vše může soudce, který verdikt vyhlásil.

Prásk.tv píše:

Policie
čtěte o tématu Cheb na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.

Soud s policistou
aktualizováno 07.12.
neviděl ho

Policista přejel plavce člunem a usmrtil ho. Vyvázl s podmínkou

Policista Richard Jecha, který před dvěma lety najel motorovým člunem na plavce a usmrtil ho, dostal podmínku. Chebský okresní soud mu uložil trest 14 měsíců vězení s odkladem na 1,5 roku. Proti rozsudku se Jecha na místě odvolal.

Pátrání - DUŽDOVÁ ADRIANA
aktualizováno 25.10.
Policie pátrá

Adriana (14) z Chebu zmizela. Rodina trne hrůzou!

Západočeští policisté už dva dny pátrají po čtrnáctileté Adrianě z Chebu. Dívka z domova odešla v pondělí, od té doby o ní nikdo nic neví. Hledání je zatím bezvýsledné.

Pátrání - MACHÁČEK JAROSLAV
02.10.
Naléhavé pátrání

Jaroslav (71) odešel z nemocnice, už týden ho nikdo neviděl

Policisté vyhlásili pátrání po jednasedmdesátiletém muži z Mariánských Lázní. Pohřešovaný Jaroslav Macháček minulý týden v úterý odešel z nemocnice v Chebu. Od té doby ho nikdo neviděl a muž o sobě nepodal žádnou zprávu.

"Ulice hrůzy" v Chebu
09.09.
lidé zuří

Majitel nechal zchátrat komplex budov. Lidé se bojí procházet ulicí!

Ulice hrůzy - i tak nazývají lidé v Chebu Wolkrovu ulici, kterou hyzdí vybydlený a poškozený komplex budov. Nikdo v nich nebydlí už minimálně 5 let. Stavební úřad vyzval majitele k nápravě. Jenže to nepomohlo. Padající zdivo dál ohrožuje chodce i projíždějící auta.

Děti v Chebu lezou po vagonech
23.08.
Velmi těžká zranění

Vodák v Chebu hledal kamaráda, při přelézání vagonu skoro umřel

Pětadvacetiletého mladíka v noci na dnešek zasáhl v Chebu elektrický proud z trolejí, když přelézal železniční vagon. Skončil v kritickém stavu v nemocnici. Případ už vyšetřuje policie.

Záchranáři
aktualizováno 03.08.
pohotová reakce

Maminka je mrtvá, tvrdily děti z Chebu! Zachránily dva životy

Dvě malé děti z Chebu v úterý pořádně vyděsily sousedku, když jí řekly, že maminka je mrtvá. Tímto prohlášením ale zachránily život nejen jí, ale i sedmačtyřicetiletému muži. Přivolaní policisté totiž dvojici našli v bezvědomí ležet v koupelně, otrávila se oxidem uhelnatým.

Muž přepadl a spoutal ženu
01.08.
brutální přepadení

Útočník v Chebu okradl a zmlátil ženu! Svázal ji a pak se šel udat

Za velmi nečekaných okolností skončil v policejní cele muž z Klatovska, kterého policie podezírá z toho, že v pondělí přepadl v Chebu dvacetiletou ženu. Muž se sám přihlásil na policii a vysvětlil, že mu žena odmítala dát peníze. Právě proto ji měl zmlátit, okrást a svázat.