Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Michel Shahir Sheit
11.03.
obral seniorky

Muž použil šarm a velmi nezvyklou taktiku. Ženy obral o tři miliony

Dalšího sňatkového podvodníka, tentokrát ale s nezvyklým zaměřením, hledají policisté z Prahy. Muž podle nich vyhledával hlavně seniorky, ze kterých dokázal vylákat minimálně tři miliony korun. Vydával se za válečného veterána nebo dědice velkého bohatství.

Zadržený sňatkový podvodník
03.03.
Hledají další oběti

Sňatkový podvodník vymámil z žen statistíce! Nepodvedl i vás?

Policie dopadla sňatkového podvodníka, který hledal seznámení přes internet s jediným cílem. Vymámit z důvěřivých žen peníze. Policie už ví o dvou podvedených ženách, které okradl o statisíce korun, domnívá se ale, že by jich mohlo být mnohem více.

Krishna Senová
24.02.
vylákala věno

Předstírala, že je muž. Partnerky nepoznaly, že nemá penis

Pětadvacetiletá Krishna Senová našla neobvyklý způsob, jak z někoho vylákat peníze. Předstírala, že je muž a dvakrát se provdala. Manželky, které nic nepoznaly, zneužívala kvůli penězům. Zkušená podvodnice úspěšně maskovala, že nemá penis.

Obchodní sdělení

Společnost Auto ESA poskytla vozy hvězdám z NHL

Petr Mrázek z klubu Philadephia Flyers a Tomáš Hertl ze San Jose Sharks budou během letní přestávky jezdit ve vozech Volvo XC60, které jim poskytla společnost Auto ESA.

Jaroslav Doležal
13.02.
je u soudu

Sňatkový podvodník všech dob? Járu ženy zahrnuly miliony i dětmi!

Ústecký krajský soud začal řešit nejspíš největší případ týkající se sňatkového podvodníka za poslední roky. Jaroslav Doležal podle obžaloby podvedl 32 žen a napáchal škodu za 18 milionů korun.

Jaroslav Doležal
19.08.
dopadení podvodníka

Sňatkový podvodník vymámil z 32 žen miliony! Bude mít 7 dětí

Děčínská policie ukončila vyšetřování jednoho z největších sňatkových podvodníků v Česku. Jde o čtyřicetiletého Jaroslava Doležala z Prahy. Kriminalisté přišli na to, že lásku sliboval 32 ženám z celé republiky. S některými dokonce zplodil děti a měl i několik vztahů najednou. Ze žen vymámil přes 15 milionů korun.

Jaroslav Doležal
aktualizováno 17.04.
Rekordní škoda

Don Juan není, ale z žen vymámil sňatkový podvodník 15 milionů!

Už 23 potvrzených podvedených žen a děčínským kriminalistům se hlásí pořád další. Tolik obětí má na svědomí sňatkový podvodník Jaroslav Doležal z Prahy.

Jaroslav Doležal
07.04.
nepodvedl vás také?

Hledají se oběti sňatkového podvodníka! Nadělal jim děti

Policii se hlásí další a další oběti sňatkového podvodníka Jaroslava Doležala z Prahy. Každou z nich nějakým způsobem okradl, škoda dosáhla překvapivých 11 milionů. Ještě v březnu bylo podvedených žen a dívek 23. Od té doby tohle číslo vytrvale stoupá. Hledají se další oběti...

Jaroslav Doležal
24.03.
Jaroslav Doležal

Sňatkový podvodník okradl další ženy, má jich na svědomí 23

Policie prověřuje dalších šest možných obětí sňatkového podvodníka Jaroslava Doležala z Prahy. Na svědomí by mohl mít celkem už 23 žen, kterým měl naslibovat společnou budoucnost, a místo toho je obral o životní úspory. Další poškozené se policii přihlásily po výzvě v reportáži TV Nova z minulého týdne.

Drzý podvodník vylákal z důvěřivých žen miliony
23.02.
milionový podvod

Láska za všechny peníze: Ženy daly svůdníkovi 3,5 milionu korun!

Minimálně pět žen podvedl 40letý muž z Mladoboleslavska. Sliboval jim společný život, ale ve skutečnosti z nich podle policistů vylákal několik milionů korun. Jakmile po něm chtěly peníze zpátky, opustil je a hledal novou oběť. Jenže nakonec se ženy sešly na policii a muži teď hrozí až 8 let vězení.

Žena je obžalovaná ze zpronevěry. Vyvedla z firmy více než sto miliónů korun
aktualizováno 12.12.
Kriminální lovestory

Zamilovaná účetní obrala firmu o 110 milionů, soud neobměkčila

Účetní, která obrala firmu, kde pracovala, o 110 milionů korun, byla dnes odsouzena na devět let do vězení. Před soudem se vymlouvala, že peníze posílala sňatkovému podvodníkovi do ciziny.