Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jaroslav Doležal
13.02.
je u soudu

Sňatkový podvodník všech dob? Járu ženy zahrnuly miliony i dětmi!

Ústecký krajský soud začal řešit nejspíš největší případ týkající se sňatkového podvodníka za poslední roky. Jaroslav Doležal podle obžaloby podvedl 32 žen a napáchal škodu za 18 milionů korun.

Jaroslav Doležal
19.08.
dopadení podvodníka

Sňatkový podvodník vymámil z 32 žen miliony! Bude mít 7 dětí

Děčínská policie ukončila vyšetřování jednoho z největších sňatkových podvodníků v Česku. Jde o čtyřicetiletého Jaroslava Doležala z Prahy. Kriminalisté přišli na to, že lásku sliboval 32 ženám z celé republiky. S některými dokonce zplodil děti a měl i několik vztahů najednou. Ze žen vymámil přes 15 milionů korun.

Jaroslav Doležal
aktualizováno 17.04.
Rekordní škoda

Don Juan není, ale z žen vymámil sňatkový podvodník 15 milionů!

Už 23 potvrzených podvedených žen a děčínským kriminalistům se hlásí pořád další. Tolik obětí má na svědomí sňatkový podvodník Jaroslav Doležal z Prahy.

Obchodní sdělení

Většina Čechů šetří nesmyslně, pod rukama jim protečou tisíce ročně. Víme, kde!

V posledních měsících se rozmohl takový nešvar. Tištěná i online média pravidelně alespoň jednou týdnu slavnostně hlásají: „Ekonomika je na vzestupu, platy ve státních a soukromých sektorech raketově vzrostly, všechno je tu zkrátka boží.“

Jaroslav Doležal
07.04.
nepodvedl vás také?

Hledají se oběti sňatkového podvodníka! Nadělal jim děti

Policii se hlásí další a další oběti sňatkového podvodníka Jaroslava Doležala z Prahy. Každou z nich nějakým způsobem okradl, škoda dosáhla překvapivých 11 milionů. Ještě v březnu bylo podvedených žen a dívek 23. Od té doby tohle číslo vytrvale stoupá. Hledají se další oběti...

Jaroslav Doležal
24.03.
Jaroslav Doležal

Sňatkový podvodník okradl další ženy, má jich na svědomí 23

Policie prověřuje dalších šest možných obětí sňatkového podvodníka Jaroslava Doležala z Prahy. Na svědomí by mohl mít celkem už 23 žen, kterým měl naslibovat společnou budoucnost, a místo toho je obral o životní úspory. Další poškozené se policii přihlásily po výzvě v reportáži TV Nova z minulého týdne.

Drzý podvodník vylákal z důvěřivých žen miliony
23.02.
milionový podvod

Láska za všechny peníze: Ženy daly svůdníkovi 3,5 milionu korun!

Minimálně pět žen podvedl 40letý muž z Mladoboleslavska. Sliboval jim společný život, ale ve skutečnosti z nich podle policistů vylákal několik milionů korun. Jakmile po něm chtěly peníze zpátky, opustil je a hledal novou oběť. Jenže nakonec se ženy sešly na policii a muži teď hrozí až 8 let vězení.

Žena je obžalovaná ze zpronevěry. Vyvedla z firmy více než sto miliónů korun
aktualizováno 12.12.
Kriminální lovestory

Zamilovaná účetní obrala firmu o 110 milionů, soud neobměkčila

Účetní, která obrala firmu, kde pracovala, o 110 milionů korun, byla dnes odsouzena na devět let do vězení. Před soudem se vymlouvala, že peníze posílala sňatkovému podvodníkovi do ciziny.

Ruce
aktualizováno 05.06.
Velký věkový rozdíl

Láska, nebo podvod? Soud zakázal stařence vzít si kolouška

Žena v důchodovém věku (71), si nemůže vzít svého snoubence z Tunisu (21), kterého poznala na internetu. Zakázal jí to soud, který se obává, že se stala obětí imigračního podvodu. Dvojice je z rozhodnutí zoufalá, údajně mezi nimi panuje vášnivá láska.

Sňatkový podvodník Petr Melichar
23.05.
video Spadla klec

Policisté zadrželi doktora Pelíška! Důvěřivé ženy obral o statisíce

Kriminalisté zadrželi Petra Melichara, alias doktora Pelíška, který je pověstný tím, že vyhledává osamělé ženy a postupně z nich mámí statisíce korun. Podle policie Melichar lstí okradl nejméně dvě ženy, obětí je ale pravděpodobně mnohem více.

Grus Michael
10.04.
Bylo obětí víc?

Sňatkový podvodník obral ženy o 300 tisíc. Hledá se bezzubý fešák

Už od loňského března se sedmačtyřicetiletý Michael Grus vyhýbá nástupu do vězení, kam ho soud poslal za neplacení alimentů. To ovšem není jeho jediný prohřešek - kromě toho je i zdatným sňatkovým podvodníkem.