Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Soud s Petrem Kramným - listopad
Aktualizováno 14.6. 2017 17:14
Cesta za 200 tisíc

Nová fakta: Takhle vyšetřovala policie smrt Kramných v Egyptě

Takhle pracuje česká policie! Podle zjištění spolku Šalamoun stála cesta kriminalistů, kteří v Egyptě vyšetřovali smrt Moniky a Klárky Kramných, více než 200 tisíc. A výsledek? Pár fotek a žádné důkazy.

opravy ve vesmíru

Hrozí ochromení vesmírné stanice, na ISS selhal řídící systém

Po selhání systému na Mezinárodní vesmírné stanici (ISS), přes který chodí důležitá data pro provoz stanice, byl urychleně schválen výstup do vesmíru, při kterém Peggy Whitsonová a Jack Fischer vadnou součástku vymění. Funkčnost zajišťuje záložní systém, k opravě se ale musí přistoupit neprodleně, jinak hrozí, že funkčnost ISS bude částečně ochromena.

děsivá zpověď

Verunce (10) nevěřili, že ji zneužil úchyl. Popsala okamžiky hrůzy!

Otřesné chvíle si prožila 10letá Verunka z Tvrdošína na Slovensku. Po cestě z kostela ji měl 35letý Marek Ch. naložit do auta a odvézt na odlehlé místo. Tam ji pak měl zbít a sexuálně zneužít. Holčička se teď rozhodla o celé věci promluvit.

Prásk.tv píše:

Brad Pitt a Angelina Jolie
čtěte o tématu selhání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sucho zabíjí moravské okurky!

Bude letošní „okurková sezona“ bez okurek? Pojďte si s námi o ně zasoutěžit

Mikuláš s rakovinou
Aktualizováno 11.5. 2017 14:03
slovensko otřesný případ

Mikuláš šel za tátou, čekal ho šok! Lékaři zapomněli říct, že zemřel

Obrovský šok čekal rodinu onkologického pacienta Mikuláše z Hronovců na jihu Slovenska. Když ho šel syn s manželkou odpoledne navštívit, muž na svém pokoji neležel. Nakonec příbuzným sestřička oznámila, že ráno zemřel. Nemocnice jim to ale zapomněla říct.

Zneužívání dětí
Aktualizováno 9.5. 2017 11:59
vážné selhání

Otřesné! Verunka (10) volala na policii, že ji zneužili. Nevěřili jí

Otřesný případ řeší v těchto dnech na Slovensku. Mladičká Veronika hledala pomoc u policie potom, co se stala obětí sexuálního násilníka. Jenže dispečer jí nevěřil. O případu informuje televize Markíza.

V Dobřanech se zřítil domácí výtah
Aktualizováno 5.5. 2017 16:49
smrtelná zranění

Smrt v domácím výtahu: Zraněné lidi v Dobřanech našel až vnuk!

Čtvrteční tragické selhání podomácku vyrobeného výtahu v rodinném domě v Dobřanech, při kterém zemřela starší žena a její partner se velmi vážně zranil, opět otevírá diskuzi nad kutilskými počiny, které mohou být na jednu stranu levné, na druhou stranu ale mohou představovat smrtelné nebezpečí. Není tomu ani měsíc od tragédie v Robousech na Jičínsku, kde se domácí sauna stala smrtelnou pastí pro matku s dcerou.

Sirény
Aktualizováno 14.3. 2017 16:21
technická závada

Poplašné sirény děsily obyvatele Prahy, oznámily nebezpečí

Zvuk sirén opět děsil obyvatele Prahy, tentokrát se na několika místech hlavního města rozezněl kolísavý zvuk, který oznamuje hrozící nebezpečí a může zaznít kdykoli. Příčina spuštění byla delší dobu nejasná, nebezpečná situace v Praze naštěstí podle krizového centra pražského magistrátu nehrozila.

Zásah horské služby - Ilustrační foto
Aktualizováno 24.2. 2017 18:17
řetězec přežití

Na svahu ležel muž v bezvědomí, vrtulník pro něj nemohl letět

Páteční poledne málem skončilo tragicky pro lyžaře (49), kterého přímo na sjezdovce v Beskydech postihla náhlá srdeční příhoda. Vzhledem k silnému větru k muži ve smrtelném ohrožení nemohl vzletět vrtulník, na místo proto vyrazily jednotky z Frýdlantu a Frenštátu. Mezi tím se podařilo členům horské služby muže oživit, záchranáři ho následně převezli do nemocnice.

Havárie malého letadla na letišti Schiphol v Amsterdamu
Aktualizováno 24.2. 2017 11:09
video horké chvilky

VIDEO: Pasažéři zažili velmi tvrdé přistání, letadlu se zlomilo kolo

Horké chvilky si zažilo 59 lidí na palubě menšího dopravního letadla, kterému se při přistání na letišti Schiphol v prudkém větru zlomilo zařízení držící kolo. Podle vyjádření letiště se při nehodě nikdo nezranil a další lety mohly brzy pokračovat.

Evakuace Aleppa
Aktualizováno 16.12. 2016 13:10
Evropská diplomacie selhala

Evakuaci Aleppa přerušila střelba! Pálili na konvoj autobusů

Za jediný den opustilo syrské Aleppo po dobytí tamní armádou přes šest tisíc lidí, hromadnou evakuaci ale v pátek dopoledne přerušila střelba. Stoupenci Bašára Asada zaútočili na konvoj autobusů.