Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Týrané zvíře
dnes 20:57
Smrtelná zranění

Na severu Čech střílí tyran na kočky! Jednu už museli utratit

Policisté na Českolipsku vyšetřují už tři případy střelby na kočky. První skončil utracením kocoura, další zvíře se teď veterináři pokoušejí zachránit. Někdo ho střelil do hlavy a břicha, bodnul do krku a dupnul na mu hrudník. Ve stejné obci byla postřelena i další kočka.

Bouřka a krupobití v Liberci - 2
aktualizováno 16.05.
Počasí rozpůlilo město

Prudká bouře ochromila Liberec! Padaly kroupy, z ulic byly řeky

Blesková povodeň ochromila ve středu večer Liberec. Přes půlku města se prohnala asi půlhodinová bouře, padaly i kroupy. Z ulic se staly divoké řeky a tramvajový provoz se zastavil. Ve zbytku Liberce ani okolí přitom téměř nepršelo.

Požáru skladu dřevního materiálu na Frýdlantsku - 5
aktualizováno 15.05.
Rozsáhlý požár

Požár skladu dřeva hasiči krotí druhý den, budově hrozí zřícení

Přes osmdesát hasičů vyjíždělo v pondělí odpoledne do Jindřichovic pod Smrkem na Liberecku k rozsáhlému požáru skladu dřeva a štěpky. Hasiči na místě zůstávají i v úterý. Navíc hrozí, že se žárem poškozená budova zřítí.

Obchodní sdělení

Pro koho jsou elektrokola?

Dávno nejde o okrajový segment cyklistického průmyslu, a dávno nejde o cenově neodstupnou záležitost.

Chlapec, který zemřel v libereckém bazénu
14.05.
Tragédie na divoké řece

Smrt Adama (†14) v bazénu půjde k soudu. Plavčíkovi hrozí 6 let

Kvůli dva roky staré tragédii, při níž v libereckém akvaparku zemřel čtrnáctiletý chlapec, padla obžaloba. Za usmrcení z nedbalosti hrozí čtyřiadvacetiletému plavčíkovi až šest let za mřížemi. Chlapec zahynul, když jej nasálo v divoké řece odtokové potrubí.

Smrtelná nehoda motorkáře
aktualizováno 11.05.
neštěstí na liberecku

Motorkář (20) vyletěl ze silnice a narazil do značky. Na místě zemřel

Ve čtvrtek večer zemřel na Liberecku teprve 20letý motorkář. Mladík havaroval na rychlostní silnici v Hodkovicích nad Mohelkou. Příčinou byla vysoká rychlost a nezvládnutý stroj. Kriminalisté tak v okolí vyšetřují už třetí letošní smrtelnou nehodu motorkáře.

Cyklista byl po nehodě velmi vážně zraněný
aktualizováno 30.04.
Dopravní nehoda

Auto srazilo malého cyklistu (7). Chlapec je vážně zraněný

Srážku auta s malým cyklistou vyšetřují policisté v České Lípě. Došlo k ní ve Stráži pod Ralskem na cyklostezce, která je součástí silnice. Chlapec utrpěl těžká zranění, skončil v pražské motolské nemocnici

Nehoda motorkáře u Osečné
29.04.
několik sražených

Motorkář trefil svodidla a vyletěl ze silnice, skončil v nemocnici

S hezkým počasím bohužel přibývá i nehod motorkářů. Liberečtí policisté museli v neděli odpoledne vyjíždět k nehodě u Osečné, kde řidič narazil do svodidel a vyletěl ze silnice. Vážná nehoda se neobešla bez zranění, motorkáře tak převezla záchranná služba do nemocnice.

Technoparty v Krásné Studánce na Liberecku
aktualizováno 29.04.
techno party

Tisíce technařů obsadily louky u Liberce. Lidé si stěžují na hluk

Více než sedm tisíc lidí se shromáždilo na loukách v Krásné Studánce u Liberce, kde o víkendu probíhá obří technoparty. Akce je na soukromých pozemcích se souhlasem majitele. Policisté museli řešit desítky stížností místních obyvatel na hluk. Kvůli bezpečnosti provozu také dočasně omezili provoz na silnici 13 do Frýdlantu.

Technoparty u Osečku
28.04.
nadměrný hluk

Na ohromnou technopárty dorazily tisíce lidí, místní si stěžují na hluk

V okolí Krásné Studánky na Liberecku se lidé nějakou dobu pravděpodobně pořádně nevyspí, policie už přijala více než 100 stížností na nadměrný hluk. Příčinou je ohromná technopárty, na kterou již přijely tisíce lidí a doráží stále další. Akce by měla trvat až do úterý.

Policie ČR - ilustrační - 5
aktualizováno 27.04.
Naléhavé pátrání

Seniorku s Alzeimerem našli. Promrzlá skončila v nemocnici

Po více než třiceti hodinách našli liberečtí policisté jednaosmdesátiletou seniorku, která ve středu před polednem zmizela z Domu pro seniory v Masarykově ulici v Liberci. Podchlazenou ženu odvezla záchranka do nemocnice.