Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Řidič prchal před policií
aktualizováno včera 21:24
Divoká honička

Prchající řidič málem smetl policistu, pak přerazil sloup!

Dramatickou honičku s cizincem v ukradeném luxusním autě mají za sebou policisté na severu Čech. Šlo asi o najatého kurýra, který měl za úkol dostat vůz z Německa přes naše území do Polska. Muž přitom v plné rychlosti málem srazil jednoho z policistů. Potom havaroval.

Auto po nárazu do stromu u Liberce shořelo, řidič zemřel - 6
aktualizováno 12.10.
Smrtelná nehoda

BMW narazilo do stromu a vzplálo. Řidiče vytáhli, ale i tak zemřel

U obce Dětřichov na hlavním silničním tahu mezi Frýdlantem a Libercem zahynul v pátek dopoledne třiatřicetiletý řidič. Narazil tu s autem do stromu, vůz později shořel.

vosa
aktualizováno 12.10.
Likvidace hmyzu

Vosy vyhnaly rodinu z domu. Hasiči odmítli přijet

Chodbu plnou vos našla Petra Pospíšilová z Kokonína na Jablonecku, když se vrátila z práce domů. Zavolala proto hasiče, ti ale odmítli vosy zlikvidovat. O případu informoval portál iDnes.cz. Na Karvinsku byli přitom ochotní jet pomoci s hadem, který se objevil v prodejně potravin.

Obchodní sdělení

Chcete změnit operátora? SAZKAmobil nabízí tarify s levným voláním a spoustou dat k tomu

Volání zdarma a k tomu i královská porce mobilních dat. To jsou hlavní výhody, které najdete v nabídce SAZKAmobilu. Teď navíc běží soutěž, ve které sto zákazníků vyhraje měsíční tarif, který půjde na účet operátora.

Následky bouřek - popadané stromy - 4
11.10.
zásahy hasičů

Silný vítr lámal stromy, lanovka na Ještěd se musela zastavit

I když na většině míst v Česku se dnes lidé radovali z babího léta, byly oblasti, kde dnešní počasí působilo starosti a škody. Byl to především silný vítr, který se přehnal Libereckem.

Radnice v Liberci
aktualizováno 11.10.
povolební jednání

Odveta za Brno? Liberecké ANO chce z koalice vyšachovat ODS!

Liberec je možnou odplatou za Brno - alespoň tak se jeví dosavadní vyjednávání o koalici ve stotisícovém Liberci. ANO se tam rozhodlo vyšachovat ze hry tamní buňku ODS.

Česká Lípa - radnice
10.10.
na poslední chvíli

Končící rada rozhodla o smlouvě za tři čtvrtě miliardy, nová se bouří

Končící rada města v České Lípě uzavřela desetiletou smlouvu na dopravní obslužnost za tři čtvrtě miliardy korun v době, kdy už lidé volili nové zastupitelstvo. V období od voleb do ustanovení nového zastupitelstva městským radám a starostům totiž nic nebrání dělat i velmi důležitá rozhodnutí.

Pátrání po osobě
aktualizováno 09.10.
Rozsáhlé pátrání

Jsem špatná dcera, napsala dívka a utekla. Našli ji, je v pořádku

Liberečtí policisté a hasiči pátrali v režimu dítě v ohrožení po 14leté dívce. Její zmizení ohlásila matka poté, co se dívka nevrátila ze školy. Později zjistila, že tam ani nedošla. Doma našla vzkaz, podle kterého byla ve špatném psychickém stavu.

Stanislav Kolda
aktualizováno 08.10.
Dupal mu na hlavu

Muž zkopal jiného do bezvědomí! "Nepamatuju se," tvrdil u soudu

Krajský soud v Liberci dnes poslal na 10 let do vězení Stanislava Koldu za pokus o vraždu. Loni na podzim, v den oslavy svých narozenin, podle obžaloby v centru Liberce téměř ukopal jiného muže. Brutální napadení natočily bezpečnostní kamery.

U jablonecké jízdárny našli odhozené prasátko - 1
aktualizováno 01.10.
Zachráněné zvíře

Nechtěné prasátko skončilo v pytli. Teď hledá novou rodinu

U jablonecké jízdárny strážníci učinili nečekaný nález. Když jim neznámá žena volala, že v trávě našla hýbající se zavázaný pytel, předpokládali, že v něm budou koťátka nebo štěňátka. Místo toho na ně ale čekalo překvapení jako prase.

Lupič pořezal barmanky v herně! Za dva dny tam kradl znovu
21.09.
Už ho mají

Lupič pořezal barmanky v herně! Za dva dny tam kradl znovu

V Liberci dopoledne dopadli 33letého muže, který měl s nožem v ruce loupit v kasinu u Kolosea, odkud si odnesl desítky tisíc. V Mladé Boleslavi zase jiný muž, opět s nožem, zaútočil na barmanky v herně. Jednu z nich dokonce pořezal a o dva dny později se tam vrátil znovu. I toho už policisté mají.