Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Radka Panošková
aktualizováno včera 21:26
Milostný trojúhelník

Strážnice je první ženou v Česku, která jde do vězení za stalking!

Krajský soud v Liberci dnes potvrdil čtyř měsíční vězení bývalé městské strážnici. Stává se tak první ženou v Česku, která si má ve vězení odpykat trest za roky trvající stalking.

Šárka a Lukáš Nečesaný
aktualizováno 15.01.
soud kvůli úplatkům

Nečesaní znovu u soudu! Matka nepřišla, je na tom špatně

Krajský soud v Liberci dnes začal rozplétat kauzu bývalého generálního ředitele liberecké nemocnice Luďka Nečesaného, jeho ženy Šárky a zástupce zdravotní firmy Tomáše Macháčka z uplácení, přijetí a poskytnutí úplatku ve výši zhruba 24 milionů korun. Dít se vše mělo přes firmu Sarmed vlastněnou manželkou Nečesaného.

Jaroslav Barták u soudu - 4
aktualizováno 15.01.
dovolání k nejvyššímu soudu

Kauza doktora "Čuně" Bartáka se znovu otevře! Měl plánovat vraždy

Justice musí znovu otevřít kauzu lékaře Jaroslava Bartáka, jenž dostal za plánování tří vražd a vydírání z vězení další osmiletý nepodmíněný trest. Nejvyšší soud vyhověl dovolání, zjistila ČTK z databáze InfoSoud.

Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Krádeže aut
aktualizováno 11.01.
Kuriózní případ

Muž v autě objevil zloděje, jeho výmluva zaskočila i policisty

Zloději jsou někdy skutečnými mistry výmluv. Dokládá to i případ, který vyšetřují českolipští policisté. Majitel auta při krádeži překvapil zloděje, který se pokoušel jeho vůz nastartovat a ujet. Kuriózní vysvětlení, kterého se dočkal, ho ale hodně překvapilo.

Útok v Liberci
aktualizováno 10.01.
Velký zvrat

Tvrdil, že je oběť, policisté ho ale obvinili z vraždy prodavačky!

Policie už zná vraha, který v Liberci ubodal prodavačku. Vyšetřování potvrdilo, že ženu zabil stejný člověk, který na místo přivolal policisty. Během vyšetřování se vydával za oběť a hrdinu.

Muž z dálnice D10
aktualizováno 10.01.
poznali ho příbuzní

ZÁHADA vyřešena! Policie už ví, kdo je tajemný muž z dálnice D10

Záhada tajemného němého muže, kterého našli celníci v sobotu odpoledne bloumat po okraji dálnice D10, je objasněna. Jen pár hodin po zveřejnění snímků v médiích se policistům ozvali příbuzní.

Josef Giňa
aktualizováno 08.01.
pokus o znásilnění

Muž u soudu vydává jen skřeky. Tlumočníka pro něj hledají marně

U Krajského soudu v Liberci pokračuje hlavní líčení s mužem, který vydává pouze nesrozumitelné skřeky a vůbec není jasné, co říká. Jde přitom o závažný případ pokusů o znásilnění a vraždu. Pachateli hrozí až výjimečný trest.

Útok v Liberci
aktualizováno 06.01.
první vražda

Zavražděnou oplakávaly desítky lidí. Policie má podezřelého

Policii se podařilo dopadnout muže podezřelého z vraždy ženy ve Vratislavicích nad Nisou a z těžkého ublížení na zdraví dalšímu muži. Zatím nebyl obviněn. Svědci uváděli, že měl na místě komplice, to zatím policie nepotvrdila ani nevyvrátila.

Srážka vlaků v České Lípě
06.01.
milionové škody

Nehoda v České Lípě! Dva osobní vlaky se srazily a vykolejily

V České Lípě se těsně po půlnoci srazily a vykolejily dva osobní vlaky. Bylo velkým štěstím, že v době incidentu žádná ze souprav nevezla cestující, škody jdou ale do milionů korun.

Útok v Liberci
aktualizováno 05.01.
policejní manévry

Útočníci v libereckém obchodě ubodali ženu. Jsou na útěku!

Dvojice mužů zaútočila v pátek ráno nožem na muže a ženu v prodejně potravin ve Vratislavicích nad Nisou. Žena následkům zranění na místě podlehla, muž skončil ve vážném stavu v nemocnici. Po útočnících pátrá policie.