Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zloděj vykradl mobilní záchod! Byl plný fekálií
včera 19:27
hledá ho policie

Kuriózní krádež: Lupič odcizil mobilní toaletu! Byla plná fekálií

Že zloději mohou ukrást už opravdu všechno, ukazuje neuvěřitelný případ z Kamenického Šenova. Zatím neznámý pachatel tam vykradl mobilní toaletu. Odnesl si odpadní nádrž i s jejím obsahem. K čemu ji mohl potřebovat, teď vyšetřují kriminalisté.

Řidič jel na červenou
včera 14:05
Česká Lípa

Na přejezdu blikala červená, řidiče to nezajímalo! Ani nezpomalil

Velký risk řidiče osobního auta zaznamenala zcela náhodně kamera městských strážníků v České Lípě. Auto v plné rychlosti přímo před nimi přejelo přes železniční přejezd, na němž blikala červená výstražná světla. Po řidiči teď policisté pátrají.

Požár v Lomnici nad Popelkou - 2
aktualizováno 18.09.
Ozývají se výbuchy

Požár haly na Semilsku: Hasiči nasadili 19 cisteren, lidé by neměli větrat

Hasiči z Libereckého kraje bojují s velkým požárem plechové skladovací haly sběrného dvora v Lomnici nad Popelkou. Na místo už vyrazilo 19 cisteren patřící 15 hasičským jednotkám. Liberečtí hasiči dokonce požádali o pomoc kolegy z okolních krajů.

Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Sanitky
aktualizováno 17.09.
Napadení přibývají

Další útok na záchranáře: Agresor zkopal zdravotníka přímo v sanitce

Policie vyšetřuje brutální napadení člena zdravotní záchranné služby. Útok se stal ve Frýdlantu, kam posádka vyjížděla za pacientem po rvačce. Muž byl ale agresivní a poranil záchranáře, který se ho chystal ošetřit. Policie případ vyšetřuje jako ublížení na zdraví.

Radka Panošková
aktualizováno 14.09.
Dostala 4 měsíce

Přebrala mu ženu, pronásledovala ho. Exstrážnice má jít do vězení

Okresní soud v České Lípě potrestal čtyřměsíčním vězením bývalou městskou strážnici. Stala se tak první ženou, která si má ve vězení odpykat trest za stalking. A není to v jejím případě poprvé. Už dříve byla pravomocně odsouzená za pronásledování manžela své přítelkyně, s níž měla milenecký poměr.

Stařenku srazil kamion
aktualizováno 11.09.
Nehoda v Jablonci

Stařenku (82) na přechodu smetl kamion, kamarádky přihlížely

Vážná dopravní nehoda se stala v pondělí dopoledne v Jablonci nad Nisou. Dvaaosmdesátiletou ženu, která přecházela přes přechod, tam srazil projíždějící kamion. Její stav je podle lékařů velmi vážný.

V liberecké popelnici našli mrtvé miminko
08.09.
Testy DNA

V popelnici našli mrtvé miminko, hledá se matka. Prověří 400 žen

Už sedm měsíců pátrá Liberecká policie po matce mrtvého miminka, kterého mezi 10. a 11. únorem někdo vyhodil do kontejneru. Vyslechnuty byly stovky lidí. Novou nadějí by teď ale mohly být plošné odběry DNA, které budou provedeny u zhruba čtyř stovek vytipovaných žen.

Pátrání: Mladík ukradl autobus na CNG
06.09.
Netradiční krádež

Mladík ukradl z nádraží autobus! Nevěděl, jak řadit, zničil motor

Liberečtí kriminalisté vyšetřují velmi nezvyklou krádež. Z nádraží tam zatím neznámý mladík ukradl autobus. To podle odborníků není vůbec jednoduché, protože se startuje úplně jinak než osobní auto. S autobusem zloděj odjel směrem na Děčín, ale moc daleko nedojel, protože už kousek za Libercem zničil motor.

Motorkáři
aktualizováno 06.09.
Ilegální závody?

Nebezpečná dráha: V jedné zatáčce vyletěli naráz tři motorkáři

V úterní podvečer na oblíbeném úseku motorkářů u Dubé na Českolipsku havarovaly v jednom místě hned tři motorky. Na místě zůstali dva zranění, které museli ošetřit záchranáři.

Srub v Chrastavě
06.09.
pohádkové bydlení

Luxus na severu Čech: Dřevěný srub vydělá majiteli 120 tisíc ročně

I v Česku můžete najít kousek ráje. Jeden takový se nachází v Chrastavě na Liberecku. Luxusní dřevený srub s nádhernou zahradou a velkým bazénem si majitel cení na 9,5 milionů. A už našel i kupce!