Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

prezidentská milost

Čekání na Kajínka: Blíží se průlom a doručení milosti?

Věznice Rýnovice u Jablonce nad Nisou je v obležení novinářů už pátý den. Nejznámější doživotně odsouzený vězeň Jiří Kajínek čeká na podpis a doručení prezidentské milosti. Ta do věznice zatím nedorazila. Všichni ale očekávají, že by brzy mohl nastat průlom, mluvčí prezidenta totiž svolal na úterý tiskovou konferenci.

Poprask před věznicí

Jsem také oběť justice, tvrdí muž. Kajínkovi přivezl tisícovku!

Čekání na propuštění Jiřího Kajínka pokračuje. Před věznici v Rýnovicích se v pondělí o pozdvižení postaral muž, který tam dorazil s cedulí, podle které je Kajínek oběť justiční mafie. Stejně jako prý on sám.

Bivakující novináři před věznicí - 2
Aktualizováno 21.5. 2017 21:36
Milost

Čekání na Kajínka: Policisté před věznicí řeší parkování!

Čtvrtý den čekání na Kajínka. Tak by se dalo shrnout dění u věznice v Rýnovicích na Jablonecku. Téměř nonstop tam čeká na propuštění nejznámějšího českého vězně okolo dvaceti novinářů.

Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o vstupenky na motoristickou slavnost LEGENDY

LEGENDY představí unikátní supersporty

Kajínek a novináři
Aktualizováno 21.5. 2017 10:01
Kemp novinářů

Grilování i Hříšný tanec: Novináři už čtvrtým dnem čekají na Kajínka!

Už čtvrtým dnem napíná Miloš Zeman dvojnásobného vraha Jiřího Kajínka a jeho příznivce. Slíbenou milost sice kancléř Mynář už zřejmě přivezl prezidentovi do Lán, ale do věznice Rýnovice podepsaná ještě nedorazila. Na milost ovšem nečeká jen Kajínek.

Opilá žena vyházela věci z kanceláře
Aktualizováno 14.5. 2017 21:51
Půlnoční defenestrace

Opilá žena vlezla na radnici. Z okna vyházela vybavení kanceláře

Do budovy liberecké radnice se o půlnoci vloupala opilá žena. Rozbila okno a za hysterického křiku začala vyhazovat vybavení kanceláří na náměstí. Ženu museli zkrotit policisté. Než ji policisté mohli vyslechnout, musela v cele celý den střízlivět. Na radnici celý den odstraňovali napáchané škody.

Doktorka studuje rentgen plic - ilustrační foto
Aktualizováno 13.5. 2017 22:35
Nakažlivá nemoc

V liberecké firmě se objevila tuberkulóza. Zaměstnanci se bojí

V liberecké pobočce japonského nadnárodního výrobce autoklimatizací se u jednoho ze zaměstnanců objevila otevřená tuberkulóza. Muž na lince pracoval několik týdnů. Zaměstnanci firmy se bojí o zdraví.

Loupež ve zlatnictví
Aktualizováno 12.5. 2017 20:52
Pomozte je dopadnout

Zloději ukradli zlato za 7 milionů, zlatnictví nabízí obří odměnu!

Obrovskou odměnu nabízí majitelka zlatnictví v České Lípě za dopadení zlodějů, kteří vzali útokem její obchod. Ukradli zlato a šperky za 7 milionů korun - možná i víc, protože celková škoda ještě není známa. Tamní policie přiznává, že ta velkou krádež doteď nevyšetřovala. Majitelka nabízí za dopadení zlodějů půl milionu korun. A v případě, že se najde celý lup, dá někomu milion.

Liberečtí hasiči v akci

Strom se pomstil dřevorubci! Přimáčkl ho a nechtěl pustit

Liberečtí hasiči mají za sebou náročný zásah. Pomáhali dřevorubci, kterému se vymklo z rukou kácení stromu.

Martin Půta a Miloš Zeman
Aktualizováno 9.5. 2017 21:38
Návštěva libereckého kraje

Hejtman se zlobí: Prezidentské cesty jsou kampaň, platí ji kraje

Prezident Miloš Zeman dnes zahájil třídenní návštěvu Libereckého kraje. Jeho hostitel, hejtman Martin Půta, dnes nepřímo naznačil, že návštěvu Miloše Zemana v regionu vnímá jako součást prezidentské kampaně, za peníze krajského úřadu. Od příštího prezidenta bude chtít zásadní změnu. Tedy, aby se Hrad finančně podílel na prezidentských návštěvách v krajích.

Nehoda autobusu s dětmi - 3
Aktualizováno 9.5. 2017 10:10
galerie nehoda u Heřmanic

Autobus plný dětí sjel do příkopu, vyprostit ven je museli hasiči

Autobus převážel 40 dětí a čtyři dospělé, když v noci na úterý sjel do příkopu jen kousek od Heřmanic na Frýdlantsku. Na místo okamžitě vyrazily jednotky hasičů, které děti vyprostily ven. Nikomu se naštěstí nic nestalo. Autobus po zásahu profesionálů pokračoval dál v plánované cestě.