Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kristýna Rácová
Aktualizováno Předevčírem 21:03
Trpí obě rodiny

Úřady prohlásily za mrtvou jinou ženu! Omyl má vážné následky

Kuriózní omyl s dalekosáhlými důsledky zaměstnává úřady v Tanvaldu, Jablonci nad Nisou i v Praze. Jednu ženu totiž prohlásily za mrtvou, i když je živá a v pořádku. Ve skutečnosti v nemocnici v Tanvaldu zemřela její jmenovkyně ze sousední obce.

Pes Bárt, který uvízl ve skále, je naživu - 1
Aktualizováno Včera 16:48
Šťastný konec

Zpověď zachránce zavaleného psa Bárta: Neubránil jsem se slzám!

Případ šťastné záchrany pejska Barta, který přežil 16 dní uvězněný v závalu, sledovala téměř celá republika. Zvíře, v jehož záchranu už mnozí ani nevěřili, je už několik dnů opět doma u své paničky. Příběh s dobrým koncem dokonce motivoval pejskovi zachránce do budoucna.

Nehoda na Liberecku
Aktualizováno 23.7. 2017 10:31
tragická nehoda

Policie našla zdemolované auto s lidmi! 1 mrtvý, 2 lidé bojují o život

K velmi vážné nehodě v noci na neděli vyjížděli liberečtí hasiči. Policisté v Jeřmanicích našli osobní auto, které narazilo do stromu. Nehodu nikdo nehlásil. Dva zraněné vyprostili hasiči, jeden člověk zemřel.

Obchodní sdělení

166 milionů korun uspořených za elektřinu

Tolik ročně ušetří Bohemia Energy svým zákazníkům díky milionu rozdaných LED žárovek.

Pes Bárt, který uvízl ve skále, je naživu - 7
Aktualizováno 20.7. 2017 10:05
video

Takhle vypadaly první chvíle Bárta na svobodě! Pomozte i dalším

Dlouhých šestnáct dní byl uvězněný z závalu, nakonec se ale pejsek Bart ze Skalan v Českém ráji našel živý a zdravý. Jaké byly jeho první dny na svobodě? Podívejte se na video.

Pes Bárt, který uvízl ve skále, je naživu - 1
Aktualizováno 19.7. 2017 20:40
GALERIE Skvělá zpráva

Zázraky se dějí! Bárt, který uvízl ve skále, je živý! Byl tam 16 dní

Úžasná zpráva přišla ze Skalan v Českém ráji. Pes Bárt, který zůstal 16 dní uvězněný v závalu, se našel živý a zdravý! Veterináři ještě musí podle čipu a obojku ověřit, že jde o hledaného pejska. S největší pravděpodobností je to ale opravdu on.

Narazil do sloupu

Tragédie na Semilsku: Muž si vyjel na koloběžce, našli ho mrtvého!

Tragicky skončila pro 52letého muže odpolední vyjížďka na koloběžce. Jeho bezvládné tělo našel kolemjdoucí ve Světlé na Semilsku. Muž zřejmě narazil do sloupu, na následky zranění zemřel.

Záchrana psa
Aktualizováno 14.7. 2017 21:13
Pes uvězněný ve skále

Špatná zpráva: Nalezený pes není Bárt, v záchranu už málokdo věří

V pátek uplynulo 12 dní od chvíle, kdy se pes Bárt utrhl majitelce a zmizel ve skalní štěrbině v Českém ráji. Když se stejně starý pes objevil pár kilometrů od místa, kde ho záchranáři hledali, svitla naděje, že se mu třeba nepozorovaně podařilo dostat se ven. To se bohužel nepotvrdilo. Psa poznali v reportáži TV Nova majitelé, kteří si ho v pátek vyzvedli.

Vladimír Gottfield
Aktualizováno 14.7. 2017 17:49
bodl ji do krku

U soudu se složil! Plakal a odmítal vinu, za vraždu tchyně dostal trest

Krajský soud v Liberci v pátek vynesl rozsudek nad Vladimírem Gottfriedem. Za vraždu tchyně by si měl odpykat desetiletý trest. Muž u soudu několikrát plakal a tvrdil, že je nevinný.

Pes
Aktualizováno 13.7. 2017 21:11
Pes uvězněný ve skále

Záchrana psa: V Jablonci našli bordeteriéra, je to uvězněný Bart?

Už 11. den sledujeme osud psa Bárta, kterého se záchranáři snažili dostat ze skalní štěrbiny v Českém ráji, když tam zůstal uvězněný i s liškou, za kterou utekl. Zával kamenů se podařilo uvolnit. Jestli se zvířata dostala ven nebo ne, ale zůstává záhadou. Podobný pes se totiž objevil pár kilometrů od místa, kde ho záchranáři hledali. Jestli je to Bárt nebo ne, se snaží vypátrat Liga na ochranu zvířat. Majitelka psa se zhroutila.

Záchranáři
Aktualizováno 10.7. 2017 18:36
Záchrana lišky a psa

Pes a liška jsou ve skále osm dní, záchranáři se nevzdávají

I nadále sledujeme boj záchranářů o život 7letého psa, který je uvězněný ve skále v lesích nad obcí Skalany v Českém ráji. Do skalní průrvy zaběhl za liškou už před týdnem. Záchranáři už za uplynulý týden vyčerpali technické možnosti, přesto oběma zvířatům dál pomáhají.