Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Soud s Josefem Giňou
aktualizováno dnes 18:10
složitý proces

Soud řeší otřesný útok, muži hrozí doživotí! Vydává ale jen skřeky

Před Krajským soudem v Liberci probíhá proces s mužem, který se dorozumívá pouze skřeky a vůbec tak není jasné, co vypovídá. Řeší se přitom závažný případ brutálního znásilnění a pokusu o vraždu. Znalci se snaží prokázat, jestli obviněný Josef Giňa hraje divadlo, nebo není schopen se dorozumět. Hrozí mu až výjimečný trest.

Policista
aktualizováno včera 16:23
Policejní pátrání

Kamarádky nasedly do vlaku a zmizely! Policie je našla v Liberci

Děčínští policisté pátrali po dvou dívkách, které se v neděli večer nevrátily domů. Naposledy byly viděny na nádraží, jak nastupují do vlaku směr Liberec. Mobilní telefony měly nedostupné. Policisté je nakonec našli opravdu v Liberci, jsou v pořádku.

Smutný pes
aktualizováno včera 13:41
těžké zranění

Pes skočil pod kolo cyklistovi. Majitelce hrozí dva roky vězení

Až dvouletý trest vězení hrozí devětatřicetileté ženě z Rokytnice nad Jizerou. Její pes totiž v červenci volně pobíhal bez vodítka, vběhl pod kolo cyklistovi a ten se při pádu z kola těžce zranil. Policie ženu obvinila z těžkého ublížení na zdraví.

Obchodní sdělení

NADBYTEK VODY V TĚLE MŮŽE ŠKODIT.

JAK SE JÍ ZBAVIT?

Márnice
aktualizováno 18.11.
Jak zemřel?

Záhada: U obchoďáku v Liberci našli mrtvolu mladého muže (23)!

Liberečtí policisté od sobotního rána řeší záhadu. Před půl devátou ráno se totiž na lince 158 dozvěděli o bezvládném tělu. To svědci objevili v Ostašovské ulici nedaleko zdejšího obchodního centra.

Nehoda na přechodu
aktualizováno 10.11.
Nárůst nehod

Sražených chodců přibývá, varují záchranáři! Vyjíždějí k nim denně

Počty chodců sražených auty se dramaticky zvýšily. Například liberečtí záchranáři hovoří o nárůstu takových případů o 700 procent. K nehodám aut s chodci vyjíždějí denně - a výjimkou nebylo ani páteční ráno.

Psa zmatené ženy zastřelila policie
aktualizováno 02.11.
byla zdrogovaná

Žena zmateně pobíhala se psem po Liberci, policie ho zastřelila!

O pořádné pozdvižení se v centru Liberce postarala zdrogovaná žena, která zablokovala dopravu svým osobním automobilem. Spolu s ní byl v autě pes, který útočil na policisty a záchranáře. Musel být zastřelen.

Zima v Loužnici
aktualizováno 30.10.
výpadky proudu

"Nejde elektrika, mrzneme!": Lidé kvůli orkánu trpěli desítky hodin

Tisíce domácností v Česku byly kvůli orkánu několik hodin bez proudu. Bez elektřiny zůstali i lidé z Loužnice na Jablonecku, kteří nemají zavedený plyn ani veřejný vodovod. Pohroma ukázala, že právě taková místa jsou na elektřině závislá víc než velká města.

Napadení seniorky hasícím přístrojem
aktualizováno 27.10.
Rozhovor s obětí Nepoučitelný

Odseděl si trest za přepadávání žen. Venku hned na jednu zaútočil!

Velmi rychlý návrat do cely má za sebou šestatřicetiletý recidivista. V úterý byl propuštěn z vězení, kde si odpykával trest za přepadení tří žen. Ve středu oloupil seniorku, od čtvrtka je znovu v cele. Zatím ve vazební.

Požár auta
19.10.
exkluzivní záběry

Z auta začaly šlehat plameny. Mohl od něj chytit celý rodinný dům

Včera večer zaměstnával hasiče v Tanvaldu na Jablonecku požár zaparkovaného auta. Začalo hořet pod přístřeškem a když na místo dorazili hasiči, už se nedalo zachránit. Hasiči se proto soustředili hlavně na to, aby od něj nechytil dům.

Napadení
aktualizováno 12.10.
útok v Turnově hrozí mu 10 let

Ujal se ženy v nouzi, žárlivec mu vyrazil dveře a bil ho tyčí do hlavy!

Okresní soud v Semilech poslal do vazby muže, který měl minulý víkend vyhodit z bytu svou přítelkyni a pak napadnout muže, který se jí "ujal". Žárlivec mu vyrazil dveře bytu a začal ho tlouct tyčí do hlavy. O několik dní později muži vyhrožoval zabitím dcery.