Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bioplynová stanice - Křížany
aktualizováno 15.03.
smutná zpráva

Tragická smrt na pracovišti! Mladého muže zasypala kukuřice

Jen těžko uvěřitelná věc se stala ve středu v podvečer v Křižanech na Liberecku. Mladého muže, který pracoval v tamní bioplynové stanici, zasypala kukuřičná siláž. Muž byl na místě mrtvý. Případ vyšetřují liberečtí kriminalisté.

Lidé v Liberci zuří kvůli výstavě nahotin
13.03.
nevšední umění

Galerie v Liberci vystavila na ulici nemravné obrazy. Obyvatelé zuří!

Obyvatele Liberce pohoršila nevšední umělecká výstava, která je v současnosti k vidění ve vitrínách místního kina Varšava. Obrazy zachycují pánské přirození a další intimní části těla. Lidem vadí hlavně umístění výstavy, která se nachází na ulici v blízkosti základní školy.

Požár lakovny v Novém Boru
aktualizováno 09.03.
rozsáhlý požár

V Novém Boru hořela lakovna. Jeden člověk se přiotrávil kouřem

V pátek odpoledne vyjeli hasiči Libereckého kraje k požáru lakovny v Novém Boru. Plameny se rychle rozšířily a její zaměstnanci museli být evakuování. Jeden člověk se nadýchal jedovatého kouře a museli ho ošetřit záchranáři.

Obchodní sdělení

Diskuse o penězích už pro ženy není tabu

V Praze 8. března 2018: Hlavním tématem 9.ročníku konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ budou peníze. Hosté konference, která se uskuteční 13.dubna 2018 v Praze, budou mluvit například o tom, kde peníze jsou, proč se o nich nebavíme a také o tom, že investice do sebe není zbytečné utrácení.

Chlapeček narozený v sanitě
aktualizováno 07.03.
překotný porod

Do porodnice nestíhali, dítě přišlo na svět v sanitě! Má jméno 'vítěze'

Liberečtí záchranáři se pochlubili fotkou z překotného porodu, který se odehrál ve středu ráno při převozu do nemocnice. Miminko nevydrželo čekat celou cestu a narodilo se přímo v sanitě. Chlapeček dostal jméno Štěpánek.

Kočka
aktualizováno 05.03.
Drastická "záchrana"

Žena měla odvézt kočku s koťaty do útulku. Nechala je udusit v pytli

Zpackanou záchranu tří koček vyšetřuje českolipská policie. Jedno zvíře uhynulo a další dvě pouze těsně unikla smrti. Podle policie za to může 74letá žena, která zvířata amatérsky odchytila, dala do igelitových pytlů, které zavázala a nechala je tam asi jeden den.

Orlando Bloom - natáčení v Liberci
aktualizováno 03.03.
Hvězda z Pirátů z Karibiku

Do Liberce zavítala hollywoodská hvězda! Natáčí tam Orlando Bloom

Slavný hollywoodský herec Orlando Bloom je v Liberci. S americkou produkcí tam natáčí část osmidílného fantazy seriálu. Jedno natáčení už proběhlo na zámku Sychrov. V pátek byl herec celý den na zámku Frýdlant a v sobotu s ním další scény filmaři natáčeli v areálu libereckého vlakového nádraží.

Seismograf zaznamenává zemětřesení
aktualizováno 02.03.
těžba mědi

Liberec zasáhlo zemětřesení! Otřesy přišly z Polska

Liberecký kraj zasáhlo v pátek časně ráno zemětřesení o síle 2,7 stupně. Způsobil ho důlní otřes v měděném dolu u polského Lubinu. Podobné otřesy nejsou v této oblasti nic neobvyklého a podle odborníků bývají i silnější.

Kachny venku přimrzají k ledu
01.03.
jde o život naléhavé pátrání

Mrzne, až kachny přimrzají k ledu. Žena nechala syna napospas zimě

Venku je taková zima, že zvířata přimrzají k ledu. A právě kvůli krutým mrazům jde nyní o život i muži z České Kamenice. Toho matka vyhodila na ulici v době, kdy měl mít naprostý klid. Hrozila mu totiž amputace nohou. Policie po muži (42) pátrá už týden.

Muž u přepážky
aktualizováno 28.02.
Přehled změn

Tisíce lidí budou povinně měnit občanky! Stát překreslí okresy

Lidé v 33 obcích a dvou pražských městských částech si zřejmě budou muset zvykat na to, že na úřady budou dojíždět jinam, než byli léta zvyklí. Vláda Andreje Babiše v úterý schválila věcný záměr zákona, který některé obce přesouvá do jiného okresu. Lidé si kvůli tomu budou muset vyměnit třeba občanské průkazy.

Ukradený výr z Liberecka
aktualizováno 24.02.
Případ nekončí

Ukradený výr se vrátil domů! Takhle za záchranu poděkoval

Ukradený výr velký z Liberecka je zpátky u svého majitele. Najít se ho podařilo večer příbuzným a několika sokolníkům. Případ tím ale nekončí. Policie dál pátrá po člověku, který vnikl na sokolníkův pozemek a chráněného ptáka za sto tisíc korun vypustil.