Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nový předseda pražské ČSSD Petr Pavlík
19.01.
Výměna na postu předsedy

Pražská ČSSD má nového šéfa, exministr Ludvík skončil

Novým předsedou pražské ČSSD se stal Petr Pavlík. Na dnešním jednání o tom rozhodli delegáti krajské konference strany. Pavlík byl v tajné volbě jediným kandidátem a hlasovalo pro něj 127 delegátů.

Miloslav Ludvík
02.08.
Boj o peníze

Jednání o rozpočtu nekončí, zdravotnictví chce miliardy navíc!

Pokračuje vyjednávání o rozpočtu na příští rok. Dnes na ministerstvo financí přišel šéf rezortu zdravotnictví Miloslav Ludvík z ČSSD. Ten chce pro svůj rezort o 3,7 miliardy korun více.

Češka pobodaná v Egyptě
aktualizováno 27.07.
Smutná zpráva

Češka pobodaná v Egyptě zemřela, naživu ji držely přístroje

Ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík na svém twitteru oznámil, že šestatřicetiletá Lenka, kterou před necelými dvěma týdny na pláži v egyptské Hurghadě zranil muž s nožem, zemřela. Informaci vzápětí potvrdilo i ministerstvo zahraničí.

Obchodní sdělení

Dovolená v Dubaji na vlastní pěst nebo s cestovkou?

Hitem loňské zimní sezóny se jednoznačně staly Spojené arabské emiráty a letošní rok ničím nenapovídá, že by tomu mělo být jinak.

Zdravotní sestra
25.07.
Sliby chyby

Ministr slíbil víc peněz zdravotním sestrám, někde ale ostrouhají!

Není to dlouho, co ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík oznámil, že sehnal dost peněz na to, aby zdravotní sestry pracující na směny dostaly od července plošně přidáno. Jenže realita je jiná.

Ministr kontroloval hospody, od kuřáků to schytal
aktualizováno 08.06.
Týden od zákazu

Ministr kontroloval hospody, od kuřáků to schytal! VIDEO

Už týden si lidé nemohou v restauracích a barech zapálit cigaretu ani doutník. Podle protikuřáckého zákona je povoleno kouřit jen venku. Jestli se novela dodržuje v pražských restauracích, se večer chtěl na vlastní kůži přesvědčit ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík. Od některých hostů se dočkal nadávek, od jiných pochval.

IKEM
aktualizováno 27.01.
mrazy a technické problémy

IKEM má vážné problémy, stovku pacientů musí evakuovat

Ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík nařídil evakuaci nemocnice IKEM! Důvodem jsou problémy s vytápěním a hrozba, že bude nemocnice v těchto mrazivých dnech zcela bez teplé vody a vytápění.

Zdravotní sestra
10.01.
další návrhy

Ministr chce zvýšit plat zdravotním sestrám! Netýká se to ale všech

Ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík (ČSSD) chce zdravotním sestrám sloužícím v nemocnicích u lůžek pacientů od července přidat 2000 korun.

Lůžko
aktualizováno 05.01.
Prezident a ministr

Co je vlastně hospic? I s tím má pomoct nový zákon!

Prezident Miloš Zeman se na Hradě sešel s nedávno jmenovaným ministrem zdravotnictví Miloslavem Ludvíkem. Mluvili spolu o zákonu o hospicích, na kterém prezidentovi velmi záleží.

Kouření
aktualizováno 10.12.
Sporná novela

Protikuřácký zákon prošel! V hospodách bude zákaz kouření

Poslanecká sněmovna v pátek schválila zákon, který zakáže kouření v restauracích, barech nebo na diskotékách. Zákon Sněmovna projednala ve třetím čtení. Platit začne od 31. května 2017.

JUDr. Ing. Miloslav Ludvík, MBA
01.12.
co bude dál?

Ministr Ludvík má za sebou první den v práci! Rozdával padáky

Nový ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík má za sebou první den v nové funkci a hned rozdával padáky - vyhodil dva náměstky. Přestože ve funkci bude maximálně 11 měsíců, všechny úkoly od premiéra by prý měl stihnout.