Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dítě v rozpáleném autě
Aktualizováno Včera 16:31
Zapomněl na ni

Otec nechal dcerku 4 hodiny v rozpáleném autě! Nepřežila!

Zničující událost zasáhla ve čtvrtek malou vesničku Dundrum v Irsku. V zatím nejteplejší den letošního roku zůstala sedmiměsíční holčička zavřená v autě. V rozpálené pasti strávila podle portálu Dailymail kolem 4 hodin. Letecky ji transportovali do nemocnice, kde přes veškerou snahu lékařů zemřela.

tragédie u mlékojed

Tereza skočila pod vlak a máma viní školu. Tam řekli, jak to bylo

Osmnáctiletá Tereza skočila pod vlak u obce Mlékojedy. Dívka trpěla nevyléčitelnou nemocí, kvůli které byla už téměř slepá. Matka tvrdí, že se někteří lidé chovali k její dceři špatně. Věří, že pochybili i zaměstnanci gymnázia, které Tereza studovala. Škola se nyní k tragické situaci vyjádřila.

Roger Moore
Aktualizováno 23.5. 2017 16:03
Smrt legendy

James Bond je po smrti! Rogera Moorea udolala rakovina

Rodina devětaosmdesátiletého herce Rogera Moorea oznámila, že představitel Jamese Bonda, který si agenta zahrál v sedmi filmech, je po smrti.

Prásk.tv píše:

Roger Moore - 1
čtěte o tématu úmrtí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

Podivná smrt seniorky v Hradečnu na Kladensku
Aktualizováno 22.5. 2017 20:43
Podivná smrt

Stařenku (84) našli v domě mrtvou, její syn skončil v policejní cele!

V obci Hradečno na Kladensku je od pondělního dopoledne velmi živo. V jednom z rodinných domů totiž byla nalezena mrtvá čtyřiaosmdesátiletá žena. Podle prvních informací se mohla stát obětí vraha.

Požár v Zelenči - 4
Aktualizováno 21.5. 2017 21:18
galerie Tragický požár

Hasiči vyjeli k požáru rodinného domu. Uvnitř našli tělo!

Tragicky skončil požár rodinného domu v obci Zeleneč v okrese Praha východ. Podle informací Aktu.cz nalezli hasiči při hašení jednu osobu bez známek života. Následná resuscitace však byla neúspěšná.

Magdalena - 2
Aktualizováno 19.5. 2017 14:42
galerie měla dělat společnici

Detektiv: Magdu (†27) zavraždili! Boháči v Egyptě od ní chtěli sex

Krásná Polka Magda Zuková (†27), která za velmi podivných okolností zemřela v egyptské Hurghadě, byla zřejmě obětí obchodníků s bílým masem. Tvrdí to soukromý detektiv, který pomáhá případ řešit. Podle něj dívka mohla být do země poslána jako společnice bohatých mužů. Když zjistila, že se po ní žádá i sex a odmítla, zbavili se jí.

smutná událost

Tragická nehoda: Osmiletá dívka se oběsila na šňůře na prádlo

Velká tragédie se včera odehrála v obci Zemné na jižním Slovensku. Na šňůře na prádlo se tam nešťastnou náhodou oběsila osmiletá dívka.

ukradl zbraň

Smrt v přímém přenosu: Chlapec (12) omylem zastřelil kamarádku!

Teprve 12letý chlapec si hrál s otcovou zbraní, když puška znenadání vystřelila a způsobila smrtelná zranění jeho stejně staré kamarádce. Dívku zasáhl do obličeje, ta se skácela k zemi. Tragédii navíc vysílal živě, takže ji viděly stovky lidí na sociálních sítích.

Chris Cornell - 1
Aktualizováno 18.5. 2017 15:51
galerie odchod legendy

Zemřel zpěvák Soundgarden Chris Cornell. Bylo mu 52 let

V pouhých dvaapadesáti letech zemřel americký rockový zpěvák Chris Cornell. Proslavil se především s kapelou Soundgarden. Jeho odchod byl náhlý a překvapivý. Některé zprávy naznačují, že šlo o sebevraždu.

nové okolnosti

Expřítel o smrti Magdy v Egyptě: "Když jsem přijel, byla naživu!"

Polští i egyptští vyšetřovatelé se už více než dva týdny pokoušejí objasnit smrt 27leté Magdy v egyptské Hurghadě. Dívka zemřela za velmi podivných okolností po pádu z okna v nemocnici, její expřítel přiznal, že za ní v Egyptě byl.