Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Chlapec chtěl vysvobodit psa zpod autobusu, řidič ho přejel
aktualizováno 21.05.
tragédie na slovensku

Chlapec (†4) chtěl vysvobodit psa zpod autobusu, řidič ho přejel!

Slovensko zasáhla v pondělí dopoledne obrovská tragédie. Příměstský autobus nedaleko Nitry přejel malého chlapce (4), který si na zastávce vlezl pod vozidlo, odkud chtěl vysvobodit svého psa. Řidič si pak ani nevšiml, že bezbranné dítě přejel, tvrdí TV Markíza.

Včely
20.05.
Marná pomoc

Muž zemřel po včelím bodnutí, řeší to policie! Alergii poznáte pozdě

Pravděpodobně první letošní smrtelné bodnutí hmyzem šetří mladoboleslavská policie. Stalo se to u 32letého muže, kterého bodla včela. Podle jeho příbuzných se u něj rozvinula těžká alergická reakce. Záchranáři po hodině oživovacích pokusů boj o život muže vzdali. Lékaři varují citlivé lidi, aby měli u sebe léky a nepohybovali se v rizikových místech sami.

Číhající puma
aktualizováno 20.05.
útok zvířete

Puma se v USA vrhla na cyklisty! Jednoho zabila, druhého zranila

Washingtonští správci museli zastřelit divokou pumu, která zaútočila na dvojici cyklistů v horách. Strašlivý útok jeden z mužů nepřežil, druhý i přes vážná zranění zvládl kontaktovat pomoc.

Prásk.tv píše:

Babička v nemocnici
čtěte o tématu úmrtí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

JUBILEJNÍ 5.ROČNÍK AUTOMOBILOVÉ SLAVNOSTI LEGENDY PŘIVÍTÁ NOVĚ VÝSTAVIŠTĚ PRAHA

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstoupí v letošním roce do svého 5. jubilejního ročníku.

Žena manželovi tvrdila, že dítě umřelo při porodu. Vše bylo jinak
19.05.
Bezohledná lež

Dítě zemřelo při porodu, tvrdila žena. Pravda ale byla úplně jiná

Celý měsíc truchlil seržant americké armády Steven Garcia pro svou novorozenou dcerku, když se dozvěděl, že dítě zemřelo při porodu. Pak ovšem zjistil hned několik šokujících věcí.

Eszter zemřela v Turecku
15.05.
Co se stalo?

Záhadná smrt Eszter! Odjela za láskou do Turecka, přišla tragédie

Rodina a přátelé oplakávají dvaatřicetiletou Slovenku Eszter G., která zemřela před třemi týdny za záhadných okolností v tureckém hlavním městě Ankaře. Do země se Eszter přestěhovala za přítelem. Podle kamarádů se měla Eszter přimotat do přestřelky na ulici a jedna z kulek ji měla zasáhnout.

Během slavnosti zemřel brněnský starosta Rotrekl
aktualizováno 13.05.
náhlá smrt

Brněnskou pouť narušilo neštěstí, v průběhu akce zemřel starosta!

Při akci pořádané městskou částí Brno-jih zemřel její starosta Zdeněk Rotrekl (62). Politikovi ze sdružení Starostové (Šance pro jih) se přitížilo během každoroční pouti, podle svědků náhle zkolaboval. Ani rychlá pomoc okolí a záchranářů ho už nedokázala zachránit.

Zával v polském dole
aktualizováno 13.05.
záchranná operace

Dva pohřešované horníky našli v Polsku mrtvé, důl zaplavila voda!

Záchranáři objevili těla dvou ze tří pohřešovaných horníků, které před týdnem uvěznily otřesy v polském dole Zofiówka nedaleko českých hranic. Po posledním zavaleném muži se nadále pátrá. Šance, že ho ze země vytáhnou živého, je však minimální. Zavalená část dolu je totiž pod vodou.

Tragická nehoda dodávky s autem na Plzeňsku
aktualizováno 13.05.
tragická srážka

Neštěstí na Plzeňsku: Nehodu dodávky s autem nepřežili 2 lidé!

Hlavní silnici I/27 na Plzeňsku v neděli ráno uzavřela smrtelná nehoda. Necelý kilometr za obcí Přeštice se tam srazilo auto s dodávkou. Dva lidé z osobního auta na místě zemřeli, řidič (39) a spolujezdkyně (39) z dodávky byli převezeni do nemocnice. Silnice je obousměrně uzavřena, dopravu odklání policie.

Sebevražedný atentát na kostel v Indonésii
aktualizováno 13.05.
desítky zraněných

Před kostely v Indonésii se odpálili atentátníci, nejméně 9 mrtvých!

Na tři křesťanské kostely v Indonésii v neděli zaútočili sebevražední atentátníci. Útočníci se odpálili na prostranství před budovami, kde se nacházeli stovky lidí. Exploze si vyžádaly nejméně devět lidských životů, dalších 40 zraněných je v nemocnici. Policie z útoku podezřívá islámské radikály.

Dítě v rozpáleném autě
aktualizováno 12.05.
rodinná tragédie

Rodiče zapomněli dvojčata v rozpáleném autě, obě zemřela!

V americkém Chesterfieldu tragicky zahynula pětiměsíční dvojčata. V tropickém horku, které v těchto dnech ve Virginii panuje, je rodiče zapomněli v autě. Na svůj omyl přišli, až když bylo pozdě. Chlapec a holčička v autě utrpěli zástavu srdce a po převozu do nemocnice oba zemřeli.