Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání po osobě
aktualizováno 16.07.
Pomozte s vyšetřováním

V poli našli tělíčko novorozeného dítěte, policie pátrá po matce

Od minulého týdne vyšetřují policisté úmrtí novorozeněte, které lidé nalezli v poli u Věrovan na Olomoucku. V rámci vyšetřování pátrají po ženě, která byla ještě nedávno těhotná, porodila, nyní u sebe ale žádné dítě nemá.

Václav Glazar
aktualizováno 11.07.
Úmrtí

Zemřel herec Václav Glazar (†65), jeptiška z Troškových Kameňáků

Po dlouhé nemoci zemřel ve středu herec Václav Glazar (†65), kterého proslavila zejména role mafiána převlečeného za jeptišku v sérii Kameňáků Zdeňka Trošky. Informaci o jeho úmrtí oznámil na svém Facebooku právě režisér.

Emma Černá
02.07.
odchod legendy

Hvězda Ulice Štrébl v slzách! Zemřela mu kolegyně Emma Černá

Česko přišlo o další výraznou hereckou hvězdu. Ve věku 81 let zemřela Emma Černá, kterou diváci mohou znát například ze seriálu Dobrodružství kriminalistiky či filmů Skalpel, prosím nebo Báječná léta pod psa.

Prásk.tv píše:

Joe Jackson, Michael Jackson - 6
čtěte o tématu úmrtí na Prásk.tv
Lanovka v Dachsteinu
aktualizováno 02.07.
Tragédie v horách

V Rakousku zemřela Češka (45), zřítila se do hloubky 250 metrů

45letá horolezkyně včera tragicky zemřela v rakouských Severních vápencových Alpách. Žena se skupinou dalších turistů, mezi kterými byla i její rodina, vyrážela od stanice lanovky Dachsteinsüdwand k sedlu Hunerscharte, při výšlapu však upadla a zřítila se hloubky 250 metrů. Uvedl to rakouský list Heute na svém webu.

Zlínská zoo a sloni
01.07.
slon africký

Smutná zpráva ze zlínské zoo, slonice Zola porodila mrtvé mládě

Zlínská Zoo se zahalila do smutku. Dlouho očekávané mládě ohroženého slona afrického se narodilo mrtvé. Slonice je naštěstí v pořádku.

Joe Jackson a Michael Jackson u soudu
aktualizováno 28.06.
úspěšný manažer

Tvrdá rána pro hudební svět! Zemřel otec Michaela Jacksona

Ve středu odpoledne obletěla svět smutná zpráva o úmrtí Josepha Jacksona, který stojí za hudebním úspěchem svých dětí, tedy Michaela a Janet Jacksonových a také světoznámé skupiny sourozenců Jackson 5. Detaily o příčině smrti rodina nezveřejnila.

Muž podle soudu řídil opilý a zabil spolujezdce
26.06.
rozhodnutí soudu

Při tragické nehodě měl být opilý! Nevím, jestli jsem řídil, hájí se

Mladý muž, který loni v zimě způsobil na dálnici na Kroměřížsku tragickou nehodu, má jít na šest let do vězení a zaplatit čtyřmilionové odškodné. Podle soudu řídil silně opilý a je zodpovědný za smrt spolujezdce a těžká zranění dalších pasažérů. Hájil se tím, že po požití alkoholu trpí výpadky paměti a proto neví, jestli řídil on.

Kapela Prouza
aktualizováno 26.06.
smutná zpráva

Sbohem, Tomáši! Zemřel zpěvák (†53) legendární české kapely!

Sociální sítě zaplnila velmi smutná zpráva o odchodu zpěváka a skladatele Tomáše Hampela. Ten byl členem kapely Prouza a spoluautorem známé písně Na venku z alba V otrhaném domě. Po oznámení se strhla řada smutných reakcí.

Pražská záchranka se loučí s Jiřím Franzem
25.06.
smutné oznámení

Záchranku zasáhla smutná zpráva, zemřel vynikající lékař Jiří Franz

České lékařství postihla v pondělí smutná zpráva, opustil nás dlouholetý vynikající lékař Jiří Franz. Jednalo se o důležitou osobu například pražské záchranné služby, kde působil už od roku 1990, donedávna se jednalo o vedoucího lékaře v oblasti.

Ženy pronásledovaly zloděje na motorce, při nehodě jeden z nich zemřel
22.06.
VIDEO okamžitá karma

Žena v autě pronásledovala dva zloděje, jednoho při nehodě zabila

Takhle drsný konec zloději asi nečekali. K okradení si v Argentině vybrali dvě exotické tanečnice, na motorce přijeli k jejich autu a ukradli jedné z žen telefon. Okradená se rozhodla, že bude zloděje pronásledovat, během toho ale prchající motorku srazila. Jeden ze zlodějů zemřel na místě, druhý skončil v nemocnici. Soud řidičku odsoudil za zabití.