Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Plavčík před soudem, hrozí mu 6 let vězení
dnes 18:00
zamítnutí odvolání

Bazén smrti: Plavčík za tragickou smrt Adama nemohl, rozhodl soud

Před třemi lety otřásla Českem tragédie. V plaveckém bazénu na atrakci divoká řeka zemřel 14letý chlapec, který s kamarády odstranil mříž nasávacího potrubí. Vlezl do otvoru a už se nedostal ven. Krajský soud v Liberci dnes zamítl odvolání žalobce, který chtěl potrestat plavčíka, který měl na atrakci dohlížet. Hrozil mu až šestiletý trest.

Horská služba - záchrana
dnes 12:50
Tragédie ve "Špindlu"

Sáňkařka se zabila v Krkonoších, tělo lidé našli poblíž dráhy!

Východočeští záchranáři v úterý večer zasahovali ve Špindlerově Mlýně u zdejší sáňkařské dráhy. Poblíž trati ležela bezvládná čtyřicetiletá žena, která i přes veškerou poskytnutou pomoc zemřela. Případ už vyšetřují policisté.

Srážka vlaku s nákladním autem
aktualizováno včera 18:00
nehody

Auto uvízlé na přejezdu smetl vlak, mladý řidič po smyku nepřežil

Tragickou nehodu řeší od úterního dopoledne jihočeská policie. Mladý řidič nezvládl řízení a ve vysoké rychlosti narazil do stromu. Jeho zranění byla neslučitelná se životem. Ve Vratislavicích nad Nisou uvízl v úterý ráno na kolejích nákladní vůz, i přes veškerou snahu se srážce s vlakem zabránit nepodařilo. K žádnému zranění naštěstí nedošlo.

Prásk.tv píše:

Královna Alžběta II - 1
čtěte o tématu úmrtí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Důchodci v parku
21.01.
Cvičila jógu a milovala sport

Zemřela nejstarší Češka. Paní Květě by za týden bylo 109 let

Jen pár dní zbývalo do oslavy 109. narozenin paní Květy Hranošové z Prahy. Paní Květoslava se narodila 26. ledna 1910. Za svůj život se setkala s prvním československým prezidentem T. G. Masarykem, během druhé světové války ztratila dva bratry a dokonce založila divadelní spolek.

Marie Kyselková
aktualizováno 21.01.
herečka marie kyselková

Opustila nás princezna se zlatou hvězdou. Zemřela ve věku 83 let

Princezna se zlatou hvězdou nás navždy opustila. Herečka Marie Kyselková zemřela ve věku 83 let. V pondělí ráno ji v jejím bytě našel bezvládnou její kolega a kamarád Ivo Niederle.

Nehoda na Strakonicku
aktualizováno 21.01.
Smrtelná nehoda

Tragické pondělí na silnicích: Při nehodách zemřeli dva řidiči!

Vážná dopravní nehoda se stala po sedmé hodině ranní u obce Bavorov. Řidič osobního automobilu vyjel ze silnice a narazil do stromu. I přes snahu záchranářů muž zemřel. Tragédií skončila také dopolední nehoda u Lípy na Královéhradecku, kde do stromu nabourala dodávka. Řidič na místě zemřel, spolujezdce si do péče převzali záchranáři.

Nehoda na Kladensku
aktualizováno 20.01.
Vážná nehoda

Na Kladensku najel řidič do stromu! Nehodu nepřežil

V neděli vyjížděli záchranáři k dopravní nehodě, kdy řidič osobního automobilu narazil do stromu a poté skončil v poli. Na místo vyjel také vrtulník, který už muže do nemocnice nepřevezl. I přes záchranu lékařů řidič zemřel.

Masazo Nonaka
aktualizováno 20.01.
Smutná zpráva

Zemřel nejstarší muž (113) světa! Jeho recept na stáří by se vám líbil

V Japonsku zemřel v neděli nejstarší muž světa Masazo Nonaka. Bylo mu 113 let. Nonaka přežil svou ženu a tři z pěti dětí. Jeho receptem na dlouhověkost bylo koupání se v horké vaně a pojídání sladkostí.

Uprchlíci - ilustrační foto
19.01.
Neštěstí na moři

U Libye havaroval člun s migranty! Pohřešuje se 117 lidí

V pátek havaroval u pobřeží Libye nafukovací člun se 120 migranty, kteří se snažili dostat do Evropy. Italskému námořnictvu se z moře podařilo zachránit dva Súdánce a jednoho občana Gambie, kteří byli převezeni na ostrov Lampedusa. Přeživší měli také záchranářům potvrdit, že cestovali s dalšími lidmi.

Zemřel nejslavnější pes Boo
aktualizováno 19.01.
Fanoušci truchlí

Nejslavnější pes světa zemřel! Sledovaly ho miliony lidí

V sobotu zemřel nejslavnější pes světa Boo. Na jeho stránkách na sociální síti ho sledovalo přes 16 milionů lidí. Už od narození měl pejsek problémy se srdcem, což ho nejspíš stálo život.